Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42884289429042914292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dulcet

Hadi ilki Çin'de oynayan Brezilyalı 5 numara da, ikincisi İngiltere'de oynayan Alman desek inek ne oluyor?

İnek=Mö

Mö=Mesut Özil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

Hadi ilki Çin'de oynayan Brezilyalı 5 numara da, ikincisi İngiltere'de oynayan Alman desek inek ne oluyor?

İnek=Mö

Mö=Mesut Özil

Alıntıları Göster
    Bu twitterdaki tayfanın işi gücü iki el hareketi yapıp milleti keklemek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Abi Niang nasıl 15 gol atar ya. Bu adam her maç 2 gol atıyordu.Diagne gibi. 35 gol attı gözlerimle şahidim. Şimdi baktım harbiden 15 atmış bu nasıl olur ? Beynim bana oyun oynuyor hayalimdeki Niangın 30+ golü vardı adam atıyordu sürekli.

Alıntıları Göster
    fernandao ve rvp kötü değil derken bunu vurgulamaya çalışıyordum. bizim uzun zamandır sezonda 25-30 tane atan forvetimiz olmadı. olsa bu adamları yazardık buraya. bu 2 golcü elimizdeyken kıymetini bilelim istemiştim. rvp yaşlandı gitti de fernandao’ya hala üzülüyorum. adam 31 yaşında kafadan 3-4 sene daha kah yedek kulübesinde kah sahada hizmet ederdi takıma. yine atardı gollerini. fernandao’dan gelen para frey’e yatırıldı. frey çok alt seviye bir oyuncu. fernandao’nun yarısı etmez.

bir gol kralı daha var kadroda aatıf. verim alabilirsek ve bu adama sağ bek kovalatmazsak belki gol yükünün bir kısmını üstlenir. çünkü sezonda 17 tane gol atmak kolay iş değil, tesadüf olamaz.

• Fabregas, Özil konuşulur Dirar, Atıf gelir.
  • Paok'dan bir eleman Fenerbahçe basket maçını izlemiş onun adı geçiyor muhtemelen sadece maç için gelmiştir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Talisca bjk de 1 sezon oynadı tatil yapmadan çine gitti şimdi de bize mi gelecek ? Robot değil ki bu adam sakatlanır bu kadar mac oynarsa 1 sezonda

• oje nin duyumları gerek

• algı oluşturup taraftarı kandırıyorlar inanan çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Abi Niang nasıl 15 gol atar ya. Bu adam her maç 2 gol atıyordu.Diagne gibi. 35 gol attı gözlerimle şahidim. Şimdi baktım harbiden 15 atmış bu nasıl olur ? Beynim bana oyun oynuyor hayalimdeki Niangın 30+ golü vardı adam atıyordu sürekli.

Alıntıları Göster
    Niang Ligue 2'de futbol yaşamına devam ediyormuş bu arada.

• Aziz yıldırım v2 olacak bu gidişle. Takım kötü gidince ersun hocayı getir , gözümüzü karartacağız diye milletin gazını al. Şimdi de ffp kurallarına uyacağımıza, dikkatli transfer söylentileri çıkıyor. İyi transfer yapılmazsa ersun hoca maksimum kümede tutar , güzel futbol falan hayal. Eminim bunlar taraftar desteğiyle ersun hoca kümede tutsun , sonra hayali olan abdullah avcı’yı getiririz diye düşünüyorlar. Hedef 4. Yıldız ise bu dönemde en azından 3-4 topçu alıp kadroya monte etmek gerekir.

Kamp dönemi başlasın , aatıf bomba gibi , dirar marcelo gibi haberleri de çıkmaya başlar.

• İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Kaleci gelecekmiş.

Malaga'dan KAMENA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Kaleci gelecekmiş.

Malaga'dan KAMENA
    KAMENA

• Katılmıyorum, bi kulüpte comolli varsa ne yapar eder daha kötüsünü daha pahalıya bulup getirir, dirar ve aatıfı mumla ararsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man utd -- 30 Aralık 2018; 15:11:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbi bu İdris' in durumu nolacak ? Bir devre daha yatışa devam edecek mi ?
    Hoş bu saatten sonra kaleye koysan, performansı Ike Shorunmu' dan öteye geçemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedgehog24

Harbi bu İdris' in durumu nolacak ? Bir devre daha yatışa devam edecek mi ?
    Hoş bu saatten sonra kaleye koysan, performansı Ike Shorunmu' dan öteye geçemez.
    Bu adamı forvet yapsalar keşke
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    O zaman;

Emenike, emenike. Ettim seni tebrikike diyorum.

• Neyse ki ortasaha haberleri geliyor 2 ortasaha alsan anca paklar takımı nitelikli ortasahamiz yok

• Comolli , Fenerimizi uefa şampiyonu yapıp sonra da şampiyonlar ligini aldırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Bu adamı forvet yapsalar keşke

Alıntıları Göster
    Göğsünü gererek birkaç gol atar en azından, o da olmadı İslam' a güncelleme gerekecek
  • Şimdi ben Aatıfla Dirarın affedilmesi gerektiğini düşünen gruptayım. İstediğiniz kadar inkar edin, Dirar elimizdeki sağ beklerden iyi Aatıfta forvet asıllı bir oyuncu olduğu için alternatif olarak tam ihtiyacımız olan adam.

Affedildikleri için seviniyorum parasını ödediğimiz kimse yatmamalı ama yönetime sallamadan geçemeyeceğim ya kardeşim madem affedecektiniz bu adamların parasını ödediğimiz halde neden 1 devre yatırdınız ya ? Paralarını aldıkları halde yatsınlar diyecek kadar önemli kabahatleri varsa neden affedebildiniz. Ey yönetim az istikrarlı ol bir duruşun olsun bütün tükürdüklerini yaladın. Beceremiyorsan az konuş belli ki çok konuşunca boş konuşuyorsun ya...

• 
Sayfa: önceki 42884289429042914292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.