Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (3310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33083309331033113312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yyaydin

aynen fenerbahçeli babanın gs li oğlu yönetimden gitsin
    EDİT bu gün gördüğüm resimlerden sonra BABANIN da fenerbahçeli olduğu konusunda şüphelerim oluştu

Alıntıları Göster
    olay ne beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Maçları izlemeden sitelerden istatistik bakıp gelenlere cevap vermeye gerek yok. Gui kötü bir oyuncu değildi hatta üst düzey takımda çok daha iyi performans verebilir ama kısıtlı bir alanda oynuyor mevcut kadro ile oyuna katkısı kısıtlı olur. Iyi bir para getirdi gitti, souza ve gui transferleri yerindeydi yerlerini nasıl doldurduk ve hoca takıma ne verdi bunları sorgulamak lazım.

Çizim için tebrikler emeğe saygı
    Sen Aykut'u seviyorsun sorun yok da bu adam gecen sezon kisir oynuyroruz, pozisyona giremiyoruz diyenlerden. Ayrica daha istatistigi anlayamamissin bosa laf atiyorsun. Sut istatistigfi o topla bulusma degil. Bos pozisyonda kafa golu atamamissa yine onun sucu. Mac izlemeyen kim belli. Al bak mac basi orta istatistiklerine.

https://www.whoscored.com/Regions/225/Tournaments/17/Seasons/7437/Stages/16477/TeamStatistics/Turkey-Super-Lig-2018-2019

Uzun top da da lig sonuncusuymusuz. Bak sen şu işe. Bayagı doldur boşaltt oynamışız!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün Cocu için ciddi sınav. Oyuncuların neler yapabileceklerini görecek kadar zaman geçirdi takımın başında. Kafasında bir şablon oturtmuş ve oyuncuları belirlemiş olması gerekiyor. Bu arada bizim kadromuz çok kötü filan değil. Görüyoruz GS ve BJK'yi. İyi değiller. Sürekli oyuncularımıza leş demekten vazgeçelim, bir tek bizde var bu. En iyi hücum hattına sahip takımız. 2 kere 2 dört. Düzgün şablonu bulmak zorunda artık Cocu. 4222 çıkabiliriz bugün. Jailson Elif önlerine Ekici Benzia en öne de Ayew Slimani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Bugün Cocu için ciddi sınav. Oyuncuların neler yapabileceklerini görecek kadar zaman geçirdi takımın başında. Kafasında bir şablon oturtmuş ve oyuncuları belirlemiş olması gerekiyor. Bu arada bizim kadromuz çok kötü filan değil. Görüyoruz GS ve BJK'yi. İyi değiller. Sürekli oyuncularımıza leş demekten vazgeçelim, bir tek bizde var bu. En iyi hücum hattına sahip takımız. 2 kere 2 dört. Düzgün şablonu bulmak zorunda artık Cocu. 4222 çıkabiliriz bugün. Jailson Elif önlerine Ekici Benzia en öne de Ayew Slimani.
    Aslinda olan:

Reyes-Jailson-Elmas-Ayew-Frey-Slimanim ile delirmeceler.

• Bugün kazanmamız lazım artık. Veri sızdırıyor denilen adamları falanda yolladık. Artık puan kaybının bahanesi kalmadı.
  • Harun

Şener neus skrtel hak

Jailson

Ekici benzia

Ayew soldado frey

( sağ bek - orta saha - sağ ya da sol kanat - sol bek - stoper transferleri lazım minimum olarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 20 Ekim 2018; 10:11:40 >
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    kardeş söylediklerini kimse takmıyor troll olduğununda herkes farkında
    bıkmadan usanmadan yorum yapman gereksiz bence
  • yyaydin kullanıcısına yanıt
    emin ol sen ve senin gibiler insanı aykut kocamandan soğutuyor
    sabah akşam hocamda hocam arkadaş aykutsporlu oldunuz kafayı yediniz iyice
    taptığınız hocanıza büyük kötülük ediyorsunuz bilin istedim
  • bu hafta benim için çok zorlu, çok stresli ve çok yorucu geçti. güzel bitmesi için tek ümidim bu akşam güzel bir futbolla maçı kazanmamız. dolapta yeteri kadar biram mevcut. kederden değilde keyiften içebilirim umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnold_

bu hafta benim için çok zorlu, çok stresli ve çok yorucu geçti. güzel bitmesi için tek ümidim bu akşam güzel bir futbolla maçı kazanmamız. dolapta yeteri kadar biram mevcut. kederden değilde keyiften içebilirim umarım
    Ben artık Cimbom maçına saklıyorum biralarımı Kahve içiyorum artık standart maçları izlerken

Gerçi hoş, geçen sene Aykut kabızı sayesinde bırak maç izlerken herhangi bir şey içmeyi, uyumamak için savaşıyordum kendimle,uyku terapisi gibiydi anasını satayım

Zico ve Daum zamanı maçlarda sofra kurardık anasını satayım ne günlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: faho

Ben artık Cimbom maçına saklıyorum biralarımı Kahve içiyorum artık standart maçları izlerken

Gerçi hoş, geçen sene Aykut kabızı sayesinde bırak maç izlerken herhangi bir şey içmeyi, uyumamak için savaşıyordum kendimle,uyku terapisi gibiydi anasını satayım

Alıntıları Göster
    Uyku demişken bir Marsilya maçı vardı, 2-0 öndeydik ama zar zor izliyordum maçı gözlerim kapanıyordu. Son 10 dakika 2 gol yemiştik, uyuyamamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: faho

Alıntıları Göster
    Aynen ne güzel günlerdi be yönetim biraz akıllı olsaydı ligi tek başımıza yönetiyor olurduk şuan

• Harun-Şener-Roman-Skrtel-Hasan-Jailson-Ekici-Elif-Ayew-Soldado-Frey. Sistem 4-4-2.

• Bende haftalardır olmayan heyecan bugün var. Takımın antremanda gözlerinden mi belli bilemedim ama bugün güzel maç izleyeceğiz gibi geliyor

• soldoda ilk 11 başlamalı.
  • Bugün benzia oynamazsa fena söverim. Daha şu adamı adam akıllı izleyemedik

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    bende Benzia'yı izlemek istiyorum.

sistemde mutlaka yeri belirlenmeli, ilk 11'e sabitlenmeli.
    kadro oturunca çok daha başarılı olacaktır.
  • Bugün Ekicinin günü renktaşlar . Herkes rahat olsun. Akşama kendinize ziyafet hazırlayın bugün Ekiciden resital izleyeceğiz. Sivas gün ışığını göremeyecek.

• Beyler sivas fena oynamiyor ama almamiz lazim su maci.

Guzel guzel yerlerimizi alalim caylarimizi kahvelerimizi biralarimizi bira tabaklarimizi soyleyelim. Pozitif pozitif enerji verelim . Yapacak baska birseyimiz yok. Hadi hayirlisi

• 
Sayfa: önceki 33083309331033113312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.