Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
157
Favori
2.080.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27562757275827592760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Manuel Fernandes yıllanmış şarap gibi şerefsizim. Bizim kadro o kadar boktan ki azıcık eli ayağı düzgün topçu messi gibi görünüyor gözüme. Yok abi biz en az 2 sene daha şampiyon olamayız bu gidişle.

Aziz, avaneleri ve onları destekleyen gerizekalı taraftar topluluğu Allah topunuzun cezasını versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lokomotif Moskova bile taş gibi takım kurmuş. Fb'de yıllardır göremediğimiz organizasyonlarla gole geliyorlar. Hele Fernandes maestro...
  • tristran kullanıcısına yanıt
    Sadece top oyundayken bakarsaniz öyle. Ben neustraderin mudahelelerinin pek fbde stoper olacak seviyede oldugunu düşünmüyorum. Hem ağır hem sert degil. Fakat zeka olarak gördüğüm en iyi defans oyuncusu olabilir trde. Dogru noktalarda oluyor hep. Ve bu taktik olgunlukta adamlar bulmak durumundayiz. Skrtel bu olayi ya anlamiyor ya da kolaya kaçıyor.

• Bir de bizim Skrteli beğenmeyen elemanlar var en çok onlara gülüyorum.

Skrtel=gsdeki bütün stoperlerin toplamıx2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSgn -- 18 Eylül 2018; 22:46:15 >
  • Maçı olan Galatasaray popüler de en üstte olan yine biz.

• Liverpoolu izledim adamlar bizim 4 maçta yaptığımız atak sayısını bir yarıda yaptı.

• Ayewden bekledigimizi Rodriguez rahat yapıyor.

• Ferdi Kadıoğlu'nu gelecek sezon için aldık açıklaması bugüne kadar duyduğum en saçma 5 açıklamadan biridir.
  • SSgn S kullanıcısına yanıt
    Başka çaremiz yok ki , kulübün mali durumu ortada İşlemeyen demir pas tutar. oynatılmalıdırlar ,yoksa ne alıcı bulunur nede bize faydaları dokunur. 3 maç oynayıp piyasadan kaybolup giderler.Bunu da sağlayacak hoca dır.Emrede 18 yaşında yıldız oldu Gs de 37 maç oynamış aldığı süre toplamı ortalama 85 dakika neredeyse her maç 90 dakikaya yakın sahada tutmuşlar .kaldı ki barış 21 yaşında genç falan değil sadece elde etmesi gereken tecrübe onuda oynatarak sağlarsın.Bizde de Tuncay.serhat akın 20 sinde gelip oynadılar.Bari ilk 11 başlatmıyorsan bile son yarım saat fırsat ver adamlara .Son maçta Barış'ın Ayew'in yerine sahada olması gerekiyordu.Bursa maçında Barış olmasa yine puan kaybı yaşayacaktık adam pres yapıp topu kaptı.sonrası gol oldu, Ayewi topla buluşturduğu ayewin kötü vurduğu bir ara pas vardı ki Bizdeki kazmalar anca rüyada yapardı o asisti.

Türkiye de cesaretli hocalar ,futbolcusunu motive edecek onu hazır ve fit duruma sokacak güven verecek hocalar başarılı oluyor.Anlık başarı peşinde koşup Kulübü yaşlılar ordusuna çeviren kazma hocalar ve korkaklar bunu başaramaz.Daha 2 senesi var dediği Elmas Kaşıkçı elması gibi parladı daha 18 inde bu çocuk.Önündeki cevheri dahi görmeyen kocaman değil küçümendir:=))

• quote:

Orijinalden alıntı: gambit666

Ayewden bekledigimizi Rodriguez rahat yapıyor.
    Aynı tarz oyuncular değiller, Ayew'den onu beklemedim ben. Ama bize lazım olan Rodriguez tarzı oyuncuydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Maçı olan Galatasaray popüler de en üstte olan yine biz.
    Gayet doğal sonuç...

• quote:

Ayewden bekledigimizi Rodriguez rahat yapıyor.
    Ayewden Rodrigues in yaptiklarini beklersen büyük hata yaparsın. Sen Slimaniden Niang ın yaptıklarını bekliyor musun? Tarzları cok farklı.

Ayewin olayı aslında giuliano gibi. Pozisyon takip eder, rakibe basar, arkadaşlarına yardımcı olur. Taraftarın hiçbir zaman aradığı bir futbolcu tipi değil. Biz hızlı, çevik adam arıyoruz. Öyle biri olmayinca da kötü diyoruz ama aslında Ayew in de katkısı büyük maça. Tabiri caizse joker futbolcu tipine giriyor.

Bence ayewin oynaması gereken yer Slimani nin yanı. Çift forvet tarzı daha çok is yapar. Kanatta beklenilen performansı veremiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thor10dor

Ulan şu şampiyonlar ligi müziğini Kadıköy'de duymayali kaç yıl oldu be

Allah bu vesileyle bir kere daha belanı versin Aziz.
    3 Temmuz kumpası olmasa merak etme bol bol duyardın. En az 23-24 şampiyonluğumuz vardı şimdi.

2014 öncesi için Aziz Yıldırım'a 'kaç sene oldu be?' demek komik.
  • Yukarıda Ndiaye ne kadar abartılmış. 10 dakikada tüm enerjisini harcadı, olsun o kadar. Gördük ilk 10 dakikadan sonraki halini. Aşırı sorumsuz, profesyonel dışı oynadı ilk 10 dakikayı böylelikle geri kalan sürede sahada yok gibi oldu.
  • AnondraX kullanıcısına yanıt
    Bizim ihtiyacımız olan sunan Rodriguezin yaptığı topu alıp cizgiye inecek orta yapacak adam geçecek. Gotunu koyup durmayacak. Benim ayewden beklentim bu yapamayacağını biliyorum

• Bozuk saatte günde 2 defa doğru gösteriyor

• quote:

Bozuk saatte günde 2 defa doğru gösteriyor
    Hangi sözlerim yanlıştı ki bozuk saat olayim?
  • Bu forumda çoğu zaman trolluk yapmak için milleti provoke etmek için girdiğini biliyoruz

• quote:

Bu forumda çoğu zaman trolluk yapmak için milleti provoke etmek için girdiğini biliyoruz
    'Ferdi Kadıoğlu'nu gelecek sene için aldık' saçmalığına katlanmamak trollükse, troll olalım.
  • Barcelona Real İngilizler yıllardır bunu yapıyor.

https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/sporarena/16-yasinda-45-milyon-euroya-real-madridde-40467690

• 
Sayfa: önceki 27562757275827592760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.