Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
126.555
Cevap
189
Favori
1.948.969
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    157 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

2. takımda oynadığında 20 21 yaşındaymış şu sitelerden aldığınız ıstatistik verilerini kafaniza göre yorumlayıp kesin hüküm vermekten vazgeçin. Porto nun neden bıraktığını bilmek zor, yeterli olmadığı için de olabilir, geçirdiği ciddi sakatlık içinde olabilir, fazla maaş istediği içinde olabilir,başka sebeplerde olabilir. La ligada 60 maça çıkmış 2 senede ufak takımlar olduğu için çoğu kişi izlememiştir bende dahil biraz şans verip öyle yorum yapmak lazım. Yaşi, ayağının düzgün olduğu yorumları güzel haber inşallah faydalı olur.
    Hocam ben görüneni söylüyorum. Ffp cezası olduğu için oyuncu alamadılar ve geçen sene gönderemediler. Bu sene onun yerine 2 oyuncu aldılar.

Ben kötü futbolcu demiyorum. Porto kendi takımında oynayacak olarak görmüyor. Bizim ligde idare etsin yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1109 Mesaj
    Sanches,Rafinha,Suarez,Sissoko iddialari dolasiyor vay be geçen sene olsa josef-topal gibi ofansi vasat oyunculara bel bağlardik.
    |
    |
    Karius cok iyi kaleci bazen sacmaliyor ama o olmasa zaten dunyanin en iyi kalecisi olur, tebrik etmek lazim besiktasi 2 sene kullanir bakar, satin alma opsiyonunu isterse kullanmaz, anlasmada cok mantikli.

|
    |

Portonun sattığı futbolcuların parasının neredeyse tamamı 3. Kişilere gitmiş. Futbolcuların bonservislerinin küşük kısımları sadece portodaydı. Millet portoyu yerlere göklere sığdıramazken de bu durum biliniyordu ama kimse ondan bahsetmedi. Örnek olarak Adamlar futbolcunun sadece %20’sini 10 milyona almış oyuncuyu 50 milyona satmışlar. Haberlerde hep 40 kar diye yazıldı ama kuruş kazanmadılar, hatta tahmin ediyorum ki menajerlere tonla para kaptırdılar.

|
    |
    Bahsedilenler: td1907 , umix353

Erten,İsmail,Ozan,Uygar,Dirar,Alper,Valbuena,Aatif,Soldado

Portekiz ligi bizim lige benziyor aslında yani ya porto iş bilmiyor ya bizimkiler bu durum da. Bana maaş konusu gibi geliyor çünkü porto çöpünü bile sözleşme imzalatıp satan bir takım. 5 7m arası piyasa değeri olan 25 yaşında ki stoperini kolay kolay bırakmaz. Ya kronik sakatlık ya da maaş konusunda prensiplerine ters talep oldu ise bırakır benim mantığıma göre. Kronik sakatlık olsa koç ve comolli hata yapmaz diye düşünüyorum. Biz de zaten maaş ortalamaları yüksek olduğu için oyuncu tatmin olmuştur muhtemelen.

|
    |
    td1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Binbaşı
    1411 Mesaj
    Ya kaleci alınsın ya Berke oynasın. Aksi durumda satilanlara , kazanılan paralara sevinmek boşa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: f@ithline

Portekiz ligi bizim lige benziyor aslında yani ya porto iş bilmiyor ya bizimkiler bu durum da. Bana maaş konusu gibi geliyor çünkü porto çöpünü bile sözleşme imzalatıp satan bir takım. 5 7m arası piyasa değeri olan 25 yaşında ki stoperini kolay kolay bırakmaz. Ya kronik sakatlık ya da maaş konusunda prensiplerine ters talep oldu ise bırakır benim mantığıma göre. Kronik sakatlık olsa koç ve comolli hata yapmaz diye düşünüyorum. Biz de zaten maaş ortalamaları yüksek olduğu için oyuncu tatmin olmuştur muhtemelen.
    Keşke öyle olsa. Porto forumlarında uzun boylu olduğu ve ağır olduğu için arkaya çok adam kaçırıyor diye okudum. Benim çekindiğim nokta da burası.

quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Comolli şurdaki 9 oyuncudan 4-5'ini satarsa süper olacak acaba herhangi bir girişim yokmu? Josef ve Giu sevinemiyorum bile bunları gördükçe.

Erten,İsmail,Ozan,Uygar,Dirar,Alper,Valbuena,Aatif,Soldado
    Kardeş sende takımın kökünü sattın. İsmail,Dirar ve valbuane gitsin yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb1907antep -- 24 Ağustos 2018; 19:14:11 >
    Kaç senedir anadolu takımlarını zar zor yeniyoruz.

Kabus bitsin, hayvan gibi takım istiyorum bu sene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Onu satıyosun bunu alıyosun. Borç kapanıyo, yeni hoca, yeni yönetim, yeni teknik heyet, yeniden heyecanlı tribünler. Tüm bunları düşünürken volkan sahneye çıkıyor top onun kontrolünde ağlara gidiyor. Bütün hayaller çöp.

Berke yesin o hatalı golleri. Nasıl olsa kaçarı yok yenecek o goller.

|
    |

Hocam bi b.ka yaradiklari yok maaşlari gerçekten ekstra küflet.
    |
    |
    fb1907antep kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: karti

Karius cok iyi kaleci bazen sacmaliyor ama o olmasa zaten dunyanin en iyi kalecisi olur, tebrik etmek lazim besiktasi 2 sene kullanir bakar, satin alma opsiyonunu isterse kullanmaz, anlasmada cok mantikli.
    satın alma zorunlu 2 yıl sonra

[05 Temmuz 2020 15:33:51 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Pazartesi iş kabusunu gidermek adına ardı ardına alevli toplar gelse bir güzel. 31 Ağustos sabahı da Kameni'yi satıp akşamına kalburüstü bir kaleci aldık mı her türlü heykel yapımında amele olarak çalışırım.

|
    |

# Nancy Botwin #
  • Binbaşı
    1247 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ekmek Arası Klavye

Kalede Volkan'ı görünce dehşete düşüyorum.

Bjk kariusu almış tolga yedeğe çekildiğine göre artık ligdeki en kötü kaleci bizde maalesef.Volkan yerine direk diksek aynı işi görür kaleye berke geçmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Rakiplerimiz kale mevkisini garantiye aldı. Muslerayi anlatmaya gerek yok. Kariusda gayet yeterli. Kameni ve Volkan ikisini toplasan beş para etmiyor. İyi kaleci şampiyonluk demek Yillardir es geçtik kaleyi ve kaçırdığımız kaçıncı sampiyonluk yeter artik Halen sözleşme uzatmasınıda anlamadım Ali Koçun.
    |
    |

Martinin yanına hızlı stoper lazım olduğunu artık çocuklar biliyor yine ağır stoper alıyorsak yazık gerçekten.

|
    |
    td1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Yarbay
    4139 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

Kalede Volkan'ı görünce dehşete düşüyorum.
    Koko Gazi Reis'in özlü sözü
Sohbet
Media Sözlük
bankalar.org
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.