Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
126.555
Cevap
187
Favori
1.949.537
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    79 Mesaj
    ersun yanala sormuşlar cardozo mu emenike mi

emenikeyi tercih etmiş
    sol bek -marcos senesi
    stoper -diego reyes
    ortasaha -renato sanches
    ortasaha -orkun kökçü
    forvet -H.İbrahim Dervişoğlu

atıfla yollar ayrılması lazım
    quote:

Orijinalden alıntı: he_man

sol bek -marcos senesi
    stoper -diego reyes
    ortasaha -renato sanches
    ortasaha -orkun kökçü
    forvet -H.İbrahim Dervişoğlu

atıfla yollar ayrılması lazım
    aatif gidicegine başkası gitsin aatif adamdır.
    |
    |

Orijinalden alıntı: august landmesser

emenikeyi tercih etmiş
    Ve şampiyon etti, kurşunlanma olayına kadar arabın takımı yarışın içinde tuttuğu ortamda kalsaydı bir daha ederdi. Emenike de köpek gibi oynardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

+3 yıl üstüste şampiyonluk sözüde vermesi lazımdı eksik söylemişler
    |
    |
    edirneli86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Bismarckk

Arkadaşlar lütfen konuyu Aykut hoca'ya çekmeye çalışanlara prim vermeyin. Amaçları o zaten. Geçen seneki gibi konuyu savaş alanına çevirip olası rezillikleri perdelemek istiyorlar. Gitsin diye mumlar yaktılar, adam gitti. Şimdi de her eleştiri yapana Aykut diyorlar. Amaçları belli, bu tuzağa gelmeyin. Bunlar için Aykut hoca bulunmaz nimet. Görün bakın ilerde takım kötü giderse içlerinden keşke Aykut kalsaydı da suçu ona yıksaydık diyecekler.

Aykut hoca gitmiştir mevzusu kapanmıştır. Bir daha da geri gelmez. Comolli'nin Cocu'nun hatalarını eleştirdiğinizde Aykut diyen olursa hemen ölü taklidi yapın. Anladılar bunlar Cocu'yla Comolli'yle balayı döneminin bittiğini. Aykut hocayı kullanarak gündem saptırmaya çalışıyorlar. Aykut Kocaman-FB ilişkisi bitmiştir. Geride kalanların bilançosu değerlendirilir. Elimizde geçen seneden daha iyi bir takım var. Geçen sene 70 milyon euro olan piyasa değeri, bu sene transferlerle birlikte en az 100 milyon euroya ulaşacak. Geçen sene 2. olmuştuk, bakalım marifetlerini görelim şampiyon olabilecek miyiz? Bu süreçte sakın ola Aykut Hoca konusu açmayın. Sonra mazallah şampiyonluk kaçarsa konuda Aykut Hoca konuşuldu diye derler.

Hele hele Aziz diyenleri direkt bloklayıp geçin. Sanki eleştirenler Aziz gelsin diyor. Bunlar tek akıllıyı kendileri sanıyor. Vah yavrularım. Klasik siyaset taktikleri. Gidip kötüden örnek verip bak bunları eleştirirsen daha beteri gelir diye korku salmak. Hiç yabancı değil. Aziz Y. gitti. Daha da gelmeyecek. Şimdi Ali Koç var. Onun doğruları yanlışları konuşulur. Ama tabi Aziz Y.'ye zamanında laf söyletmeyen adamlar vardı. Şimdi de pek bir şey değişmemiş. Başkanlar değişiyor, kraldan çok kralcılık değişmiyor. Adamcı değil kulüpcü olun. GS'nin sucuk ekmekçileri bitti bizim baklavacılar başladı. Kombine sırasında baklava alıyorlar diye laf ettirmiyorlar. Ciddiye almayın baklavacıları
    baklavacılar
    |
    |

• Yarbay
    5726 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: faho

Comolli maliyetsiz oyuncu getirebilecek mi merakla bekliyoruz.Bonservisi elinde ve kiralama olmadan yapılan bir transferden bahsediyorum.

Oyuncu havuzu denildi ne havuzmuş mübarek. 1 yıldır çalışıyor denildi, ne çalışmaymış arkadaş.Malatya,Kasımpaşa,Bursa gibi küçük takımlar başka bir evrende yaşıyorlar sanırım.

Dün akşam Swansea-Leeds maçını canlı izledim,muazzam keyif aldım oynan toptan,adamların bekleri futbolcu lisansına sahipse, Hasan Ali nasıl lisans alabiliyor anlamak güç.Bielsa'nın elini değdirdiği Leeds deplasmanda baya güzel oynadı,Swansea'de oynayan McBurnie adlı pivot santrafora ve Leeds'in sol bekine bayıldım tek kelime ile ,İngiltere'den neden bulamadın bu tip oyuncular be Comolli?

En son Bursa,Doumbia'yı getirdi bonservissiz şekilde,biz neden alamadık bu arkadaşı en az 2 sene oynar üst seviyede.Bekliyoruz bu tip bir hamle,isimsiz ve gelişime açık potansiyelli genç oyuncu getireceğinden ümidim yok artık maalesef bı arkadaşın.

Benfica-Paok maçına gelirsek sadece ilk 30 dakikada 4-0 Benfica lehine olacak maç komik şekilde 1-1 bitti,Benfica tek kale oynadı,rakibin kaleyi bulan tek şutu karambolde gol oldu.Arada 2 gömlek kalite farkı var.

Maç hakkında bilgi sahibi olmadan,googleden skora bakıp laf olsun diye yazı yazmasın insanlar lütfen.Fenerbahçe maçı ile kıyas kabul etmeyecek kadar fazla pozisyona girdi Benfica,top şansı olmayınca 1-1 bitti.
    Pozisyon vermis olabilirler. Adamlar oyle yada boyle gol atti sonucta. 1-0 kaybetmektense 2-1 kaybetmek daha iyi deplasmanda. O yuzden sizin gibi oynamadilar ve odulunu aldilar. Buralarda oyundan cok skor onemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1333 Mesaj
    Dortmund başkanı Alisch Koesch Barca'yla iyi ilişkilerini kullanıp Alcacer'i almış

|
    |
    [18 Temmuz 2020 21:38:54 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

emenikeyi tercih etmiş
    So ?

Emenike nasil oynadi ersun doneminde bi hatirla istersen

Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Teğmen
    233 Mesaj
    Emenike Ersun döneminde de çöptü her zaman da çöp oldu. Takımın yedek forveti Webo 9 attı kendisi 13 atarken. Sol kanadı Sow 15 attı. 13 gol ne anasını satıyım. Fernandao 12 Rvp 16 atarken ıslıklandılar. 13 gol çok mu iyi. Sanki Ersun dönemi 25 gol attı da ertesi sene 4 gole düştü. Adamın bonservisi 13 milyon euroydu zaten. Gol başına 1 milyon euro düşmüş oldu.

|
    |

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Pozisyon vermis olabilirler. Adamlar oyle yada boyle gol atti sonucta. 1-0 kaybetmektense 2-1 kaybetmek daha iyi deplasmanda. O yuzden sizin gibi oynamadilar ve odulunu aldilar. Buralarda oyundan cok skor onemli.

Alıntıları Göster
    Sizin gibi oynamadılar felan değil mesele,Fenerbahçe'den özellikle ilk yarıda çok daha kötü oynadılar,Benfica'nın bitiricilik sorunu nüksetti,Benfica bir ara şova kaçıp resmen dalga geçti oyun olarak o kadar diyeyim,sadece "futbol şansı" ile açıklanacak bir maç skorudur dünkü 1-1' lik skor.

Lucescu'nun oğlu tabanca gibi takım yapmış edebiyatı yapılması komiğime gitti.Maçı izlemesem ben de skora bakıp yazardım sallamasyon birşeyler.

• Çavuş
    81 Mesaj

Emenike' nin çöp olmasını falan geçtim de. Kaçırdığı akıl almaz gollerle İsmail Kartal' ın başını yakan ve aynı zamanda o seneki şampiyonluğu kaybetmemize neden olan kişidir kendisi. O sene şampiyon olsaydık tarih farklı yazılır, Emre'ler Webo'lar falan gitmez, Vitor-Terenao falan gelmezdi büyük olasılıkla. Şampiyonluğu kaçırmamızda kurşunlanma olayı ne kadar etkili olduysa, Emenike de bir o kadar etken olmuştur. O yüzden Emenike' ye kinim hep bakidir.
    |
    |
    Paşa Hazretleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sizin gibi oynamadılar felan değil mesele,Fenerbahçe'den özellikle ilk yarıda çok daha kötü oynadılar,Benfica'nın bitiricilik sorunu nüksetti,Benfica bir ara şova kaçıp resmen dalga geçti oyun olarak o kadar diyeyim,sadece "futbol şansı" ile açıklanacak bir maç skorudur dünkü 1-1' lik skor.

Lucescu'nun oğlu tabanca gibi takım yapmış edebiyatı yapılması komiğime gitti.Maçı izlemesem ben de skora bakıp yazardım sallamasyon birşeyler.

Alıntıları Göster
    Zaten o bitiricilik sorunu hala var ciddi maçlarda da nüksetti yoksa 3-4 lük olurdunuz aynı şekilde Paok maçıda 3-1 4-1 bitebilirdi ama ciddi maçlarda sonuca gidecekleri bir forvetleri yok ve olurda kalırlarsa gruplarda bunun acısını yaşayacak Benfica ha önemli mi bence hayır amaçları zaten clye kalıp oyuncularına şans tanıyıp parlatıp okkalı fiyata satmak.
    |
    |

• Yarbay
    8007 Mesaj
    Comolokko da bayram tatilinde herhalde 1 yıl çalışmış adam sonuçta tatil şart...

|
    |

Orijinalden alıntı: supernova034

Emenike' nin çöp olmasını falan geçtim de. Kaçırdığı akıl almaz gollerle İsmail Kartal' ın başını yakan ve aynı zamanda o seneki şampiyonluğu kaybetmemize neden olan kişidir kendisi. O sene şampiyon olsaydık tarih farklı yazılır, Emre'ler Webo'lar falan gitmez, Vitor-Terenao falan gelmezdi büyük olasılıkla. Şampiyonluğu kaçırmamızda kurşunlanma olayı ne kadar etkili olduysa, Emenike de bir o kadar etken olmuştur. O yüzden Emenike' ye kinim hep bakidir.
    ismail hoca o donem devre arasi fw icin yalvardi. aziz y. transfer yapmadi. j.durmazi bile almadi. hatta sene sonu bir basin toplantisi duzenledi, dedi ki ben 50 m transfer yapip sampiyon da olurdum ama kulup batardi. biz de dedik ki tamam o zaman madem durumumuz yoktu saglik olsun.

sonra 1 ay gecti vitor terraneo geldi 43 m euro transfere para harcadik. hani batardik? bu lafini hatirlatip bakin sampiyon olamazsak batariz yazdik burda, millet cikti "muhasebeci misin yandexten milyonlar geliyor" dedi. simdi de comolli yi elestirene laf ettirtmiyorlar. bu zihniyetin degismesi lazim.

• Yarbay
    5726 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Evet paok sizden iyi takim suan. Adamlarin stoperinde skrtel yoktu eldeki malzemeye gore alinan verime bakarsak Razvan Lucescu 10 Cocu eder suan. Belli bolumlerde ozellikle hucumda sizden cok daha iyi goruntu cizdiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    81 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

ismail hoca o donem devre arasi fw icin yalvardi. aziz y. transfer yapmadi. j.durmazi bile almadi. hatta sene sonu bir basin toplantisi duzenledi, dedi ki ben 50 m transfer yapip sampiyon da olurdum ama kulup batardi. biz de dedik ki tamam o zaman madem durumumuz yoktu saglik olsun.

sonra 1 ay gecti vitor terraneo geldi 43 m euro transfere para harcadik. hani batardik? bu lafini hatirlatip bakin sampiyon olamazsak batariz yazdik burda, millet cikti "muhasebeci misin yandexten milyonlar geliyor" dedi. simdi de comolli yi elestirene laf ettirtmiyorlar. bu zihniyetin degismesi lazim.

Alıntıları Göster
    O sene şampiyonluğun kaybedilmesi dönüm noktası olmuştur hocam zaten. Aziz çıdırıp tuhaf tuhaf hamlelerle dünya paralar harcadı. Takımın en iyi adamlarını gönderdiler . Hani bilinmez sonuçta geçmiş ama büyük olasılıkla son 3 yıl bizim için farklı olurdu. Bu kadar büyük borçta olmazdı. Emre' yi gönderdileri an kıllanmıştım ben şahsen. Hatta Kjeer hamlesi bile gereksiz gelmişti zira takımın tek sorunu forvetti. Ama futbol aklı olmayınca böyle oldu işte.

• Yarbay
    2207 Mesaj
    Delik Kova

Bir zamanlar efendisinin evine her gün nehirden su taşıyan bir köle vardı. Köle boynunda taşıdığı bir sopanın iki ucuna birer kova asar, bu kovaları nehirden aldığı su ile doldurur ve eve getirirdi.
    Ancak kovalardan birisi birkaç yerinden delinmiş eski bir kovaydı. Dolayısıyla, nehirde ağzına kadar doldurulan suyun ancak yarısını tutabilirdi eve kadar. Diğeri ise yep yeni ve sağlam bir kovaydı. Suyu hiç sızdırmadan taşırdı. Tam iki yıl bu böylece devam etti. Sucu köle nehirde iki tam kova dolduruyor, efendisinin evine geldiğinde ise geriye sadece bir buçuk kova su kalıyordu.
    Deliksiz kova bu başarısıyla gurur duyuyor ve ?Ben işimi tam görüyorum? diyerek böbürleniyordu. Zavallı delik kova kusurundan dolayı utanıyor ve kendisinden beklenenin sadece yarısını yapabildiği için hep üzülüyordu. İki yıl boyunca deliğinden su sızdırmayı içine sindiremediği için, bir gün dile gelip nehir kenarında sucuya şöyle dedi:
    -Ey sucu insan! Kendimden utanıyorum ve senden özür dilemek istiyorum.
    -Niye ki? diye sordu sucu.
    -Neden utanıyorsun?
    -İki yıl boyunca, yan tarafımdaki çatlaklar yüzünden sular akıp gitti ve yükümün sadece yarısını efendinin evine götürebildim. Benim kusurum nedeniyle sen de gayretlerinin karşılığını tam alamıyorsun.

Sucu eski delik kovaya acıdı ve şefkatli bir sesle şöyle dedi:
    -Efendinin evine dönerken, yol kenarındaki çiçeklere bir dikkat et istersen.
    Gerçekten de, tepeye çıkarken, delik kova yol kenarındaki enfes yaban çiçeklerini gördü ve bu onu birazcık neşelendirdi. Ama yolun sonunda yine kederlendi, çünkü yükünün yarısını yine çatlaklardan akıtmıştı. Bu başarısızlığından ötürü sucudan yine özür diledi. Sucu kovaya şöyle dedi:
    -Yolun sadece senin tarafında çiçekler açtığını, diğer tarafında hiç çiçek olmadığını farketmedin mi? Bu neden böyle biliyor musun? Ben senin delik olduğunu baştan beri biliyordum ve bundan faydalanmak istedim. Senin tarafındaki yol kenarına çiçek tohumları ektim. Ve her gün dereden dönerken onları sen suladın. İki yıl boyunca bu güzel çiçeklerle efendimin masasını süsleyebildiysem, bu senin sayende oldu. Senin sayende, efendimin odası böylesine güzelleşti.(İlham Öyküleri - Murat Çiftkaya )

Her sene lige kötü başlangıç yapmayı alışkanlık haline getiren
    Volkan ,Sanırım sen kendini dolu kova sanıyorsun.Yarım kova gibi kendini görsen , bizde çiçekler görsek fenamı
    olurdu

Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.