Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19861987198819891990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Josef iyi paraya giderse güzel iş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 22 Ağustos 2018; 17:34:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O gidiyor bu gidiyor ama gelen adam yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Ne forveti ya. Hala forvet alıyoruz. Orta saha, sol bek, stoper lazım.
    Fala forvet derken Slimani'den başka forvetin mi var?
  • Boyuna ve kilosuna göre hızı iyi, sol ayağı da fena değil. Türkiye liginde iş yapar mı yapar ama avrupada bilemem. Dezavantajı da o boyuna rağmen hava toplarından etkisiz.
  • Soldado? Hatta ayew bile oynar.
  • Bizim ffp icin +10 ya da +30du sanirim bu yil, hani bilin istedim 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Soldado? Hatta ayew bile oynar.
    Soldado yardımcı forvet yanına birini koymadan oynayamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Niye forvet aliyorlar anlamadim ki slimani var soldado var daha ne.
    Soldado yanında bitirici birisi olduğu zaman güzel oynuyor. Güzel duvar oluyor, pas dağıtıyor ama tek forvet oynayınca çok kısır. Slimani sakatlandığı anda Soldado'ya kalırsak işimiz yaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

Soldado yanında bitirici birisi olduğu zaman güzel oynuyor. Güzel duvar oluyor, pas dağıtıyor ama tek forvet oynayınca çok kısır. Slimani sakatlandığı anda Soldado'ya kalırsak işimiz yaş.

Alıntıları Göster
    Oyle ama daha acil transfer yapılması gereken bolgeler var. İnşallah onlari görmezden gelmezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde gereksiz Frey, ama bizi bu kadar istiyorsa gelsin nedir bu kardeşim Fenerbahçe de Fenerbahçe

• Josef gitmeli.

• tamam frey gelsin de stoper ve 8num lazım. hemde çok acil.comolli ne işler çeviriyor yine
    josef para ediyorsa acele satılsın takımda ön libero dolu. topal oynar tosun oynar hatta neustadter bile oynar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 22 Ağustos 2018; 17:52:17 >
  • Josef gitsinde şu topal-josef sevdası bir bitsin, bizde stoper ile 8 numara alalım. Şu ozan tufan bjk yada gs ile takas da kullanılsa bence oda çok iyi olur. Çünkü terim ve şenol güneş sıcak bakıyorlar ozan a.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Hocam son zamanlarda ilk defa Fenerbahçe’ye kendi isteği ile bu kadar çok gelmek isteyen oyuncu gördüm. Belki bu hırsı ile patlama yapar. Seneye slimani gidiyor zaten.

• Frey ligimizde iş yapar ucuz maliyetliyse alınabilir. Soldado çok güven vermiyor. Orta saha ve stoper ile transfer biter. Keşke alınsa ama sol bek falan alınmasını beklemek hayalcilik olur.

• Al Ahli Cidde takımı taraftarları, Josef de Souza’ya kendi takımlarının forması ekleyerek oyuncuyu çok istediklerini dile getiriyorlar.
  • Josef giderse 10 tane forma alırım. ( Şimdilik 1 tane aldım )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Hocam son zamanlarda ilk defa Fenerbahçe’ye kendi isteği ile bu kadar çok gelmek isteyen oyuncu gördüm. Belki bu hırsı ile patlama yapar. Seneye slimani gidiyor zaten.
    Mehmet Ekici de cok istiyordu onun gibi patlamasinda elimizde.. adamin daha 90 dakka oynadigini goremedik

• AIchera kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım hocam basında yazılana göre konuşuyoruz da adam sürekli bize gelmek istiyormuş. Kadro dışı kalmayı bile göze almış. Ucuza gelecek ise gelsin dediğiniz gibi Slimani gidince kullanırız.

• Yalnız cidden kalpten FBli galiba Frey adamin doğum tarihi

• 
Sayfa: önceki 19861987198819891990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.