Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan lens kötüyse neden almak istiyoruz görüşmeler sürüyor gibi şeyler dediniz Aykut taaa şu NTV de sinyali verdi istemediğini bu adam göze hoş gelen her şeye düşman çok değil 7. Hafta istifa verir sonra geri döner ne olsa baskanda bu da midesiz .

Olan taraftara olacak yazık . Ali Koç ta enkaza hazır olsun. Her sene dahada geriye gidiyor takım yazık!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafayi yiyecegim, 1 kisinin adi bile gecmiyor. Sadece Ben Arfa, Lucas Perez. İnsallah ikiside gelmez. Heleki Lucas Perezin tipi bile topcuya benzemiyor. İnanilmaz moralim bozuldu, canim skildi artik. Futboldan soguttular en sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Lens'in üstünde malum formayı gördüğüm gün , buradan sınırsız çizik yiyeceğim gündür . Sövmeden sabırla bekliyorum .

Bekliyoruz

• Beşiktaşa bir çöpü daha kitledik

• quote:

Orijinalden alıntı: Fuzix

herkes aykut a yönetime salliyor ama için de bulunduğumuz duruma kimse bakmıyor takım kimseyi satmadan valbuena yı aldı geriye 3.5 4 milyon gibi bir para ayarlayabilirlerdi hatta ffp sorun cıkarmasın diye anadolu külüplerine zorla oyuncu sattık elde ki paraya da lens etmiyordu açık ve net herkes bunu biliyor adamlar 6,5 6 falan istedi lense nasil alıcaksın ? haliyle takım lens den vazgeçti dirar geldiği anda bu zaten bir kesindi şimdi kjaer parası var niye lensi almiyoruz diyorlar ulan lensi alırsan kalacak 7,5 (lensi bjk 5 e aldı diyorlar) bununla forvet mi alacan orta saha mı yoksa başka bir bölgeye takviye mi yapacan bitti gitti lens takım da para yok hala lens diye zırlıyorlar şimdi biri forveti falan kiralık alsınlar o zaman diye biri fırlar her şeyi bir anda istediği gibi olduruverir

Sen ciddi misin... Geriye kalan 8'le perez ve milan'ın stoperi gomez'i kiralasan hani.. Üzerine de cebinde 4 falan kalır. 2 yıldır ucuza bir sürü adam aldık(bonservis olarak) kusura bakma da çok saçma yorum olmuş.

• Kendi ayağına sıkar mı bir insan?

Bir insan göz göre göre bunu nasıl yapar?

Bu adam olmasaydı şimdi Avrupa Ligi elemesi oynamayacaktı bu takım... Kaptırdığın rakibini bile bu adamın katkısıyla yenmişsin...

Abartıyorsunuz diyenler... Abartmıyoruz bilakis bu taraftar ne yönetime ne T.D.'e gösterilmesi gereken tepkinin 1000 de 1'ini göstermemiştir bu konuda.

Dirar'a kötü diyen yok Şener'in yerine alındığını düşündü herkes ve kendi de bek oynanmayı sevdiğini söyledi. Isla alındığında Lens'i almayacaklarını anlamıştık zaten.

Düşünebiliyor musunuz Dirar gibi kıyasla teknik ve gol atabilen sağlam bir bekin önüne Lens gibi yırtıcı ve skor üreten bir açık oynadığını aynı anda... Bir Dirar orta yapıyor bir Lens... Onu da geçin solda Valbuena sağda Lens.

Sağ tarafa Wiel, Şener, Isla, Dirar sol beke H.Ali. Her sene bir tarafını eksik, bir tarafını yarım bırakacaklar bu takımın illa. Kimse eleştirmek istemez bu kadar kötü geçen sezonların ardından ama uçacak takımı zorla yere indiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 4 Ağustos 2017; 21:45:26 >

• quote:

herkes aykut a yönetime salliyor ama için de bulunduğumuz duruma kimse bakmıyor takım kimseyi satmadan valbuena yı aldı geriye 3.5 4 milyon gibi bir para ayarlayabilirlerdi hatta ffp sorun cıkarmasın diye anadolu külüplerine zorla oyuncu sattık elde ki paraya da lens etmiyordu açık ve net herkes bunu biliyor adamlar 6,5 6 falan istedi lense nasil alıcaksın ? haliyle takım lens den vazgeçti dirar geldiği anda bu zaten bir kesindi şimdi kjaer parası var niye lensi almiyoruz diyorlar ulan lensi alırsan kalacak 7,5 (lensi bjk 5 e aldı diyorlar) bununla forvet mi alacan orta saha mı yoksa başka bir bölgeye takviye mi yapacan bitti gitti lens takım da para yok hala lens diye zırlıyorlar şimdi biri forveti falan kiralık alsınlar o zaman diye biri fırlar her şeyi bir anda istediği gibi olduruverir

İçinde bulunduğumuz durum benden ötürü olduğu için haklılar tabi evet. Hatta buradan tüm arkadaşlara haber verelim boşa yönetime tdye sallamasınlar, arkadaşlar son yıllarda yapılan tüm saçmalıklar benim yüzümden oldu boşa takıma laf etmeyin. Hey allahım...

• Fuzix kullanıcısına yanıt
    Negredoyu 100 milyon Euro ya mi aldi Beşiktaş ? Argümanlar a gel ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

bjk bizim 103 gollük rekoru kırar bu sene lens transferiyle beraber.

O kadar da değil. Bizim 05/06 sezonundaki puan veya gole ulaşamazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

bjk bizim 103 gollük rekoru kırar bu sene lens transferiyle beraber.

O kadar da değil. Bizim 05/06 sezonundaki puan veya gole ulaşamazlar.

evet abartılı söyledim biraz ama bu kadro 80'den aşağı atarsa yazık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naak98

Beşiktaşa bir çöpü daha kitledik

Şakaysa hiç komik değil!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çok haklısın. Geçen gittim bizim mahallenin bakkalına bir ton laf ettim. Bu takım niye böyle diye. Doğru düzgün yönet artık falan dedim. Bu takım bu haldeyse suçlusu bizim mahalledeki bakkaldır.

• Fuzix kullanıcısına yanıt
    hellooo. adamlar 2,5M a negredoyu aldı ya 7,5mla lima+forvet+solbek bile gelir işi bilen yönetim olsa çoktan getirirdi zaten lig başlamasına 1 hafta kala bırakmazdı
  • naak98 kullanıcısına yanıt
    Sunderland li adamın forumda ne işi var
  • Lens gitmiş. Hayırlı uğurlu olsun. Bazı taraftarların yorumlarını okuyorum sosyal medyada, muhabirlere inanıp Lens'e küfredenler var. Adam daha ne desin? Kulüple anlaşın ben tamamım diyor ama oyuncu takıma yararlı olduğu için kulübün kapısından giremez. Bakalım FB muhabirleri şimdi nasıl karalayacaklar Lens'i.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A*kutsporlular iki gün sonra skrtel gitse bjk ye tepkiniz ne olur ?lütfen cevaplayin

• dulcet kullanıcısına yanıt
    Hocam boşuna çeneni yorma Aykut seviciler anlamıyorlar Lens'in ne kadar katkı sağladığı yok sisteme uymuyormuş yok savunması zayıfmış.7-8.haftalarda görücez Aykutçuları,Azizcileri ama iş işten geçmiş olacak malesef...
  • Ya arkadaşlar yaşlar kaç merak ediyorum muhtemelen ergenlik çağı olsa gerek...

Yok Aziz Sevici Yok Aykut Sevici... Biri Kulübün Başkanı Birisi Teknik patronu efsane eski futbolcusu.... Tabiki seveceğiz destekleyeceğiz...

Bizler sizler gibi Sırf başkanı yada antrönörü sevmediğimiz içinb Takım yenilsin diye bekleyen tatlı su taraftarı değiliz merak etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

A*kutsporlular iki gün sonra skrtel gitse bjk ye tepkiniz ne olur ?lütfen cevaplayin

zaten yaşlanmıştı, hantal bir oyuncuydu. öfke problemleri de var geçtiğimiz sezon oynanan beşiktaş maçına bakabilirsiniz. dün de çıkmış sanki forvet oyuncusu gibi hücuma çıkıyor. kardeşim senin işin savunma yapmak savunma. hocam en doğru kararı vermiş.
  • Böyle devam ederler inşallah da, takım daha berbat daha beter bir hale gelsin de, Aykut ve aziz ikilisi tittir olur gider

• 
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.