Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13511352135313541355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Solbeke eski futbolcumuz Ziegler i alsak sorunumuzu çözer. 31 yaşında daha 2 sene üst düzey top oynar. Bonservisi elinde. Geçtiğimiz sezon 31 maçta 9 gol kaydetmis Sion da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyrazy -- 4 Ağustos 2017; 20:56:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens'in üstünde malum formayı gördüğüm gün , buradan sınırsız çizik yiyeceğim gündür . Sövmeden sabırla bekliyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 4 Ağustos 2017; 20:57:52 >
  • iDenis kullanıcısına yanıt
    aykut paşazademiz istememiş hocam çünkü lens defans yapmıyor, ki bir kanat oyuncusunun en önemli özelliği defans yapmasıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bambıl bii -- 4 Ağustos 2017; 20:58:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Lens'in üstünde malum formayı gördüğüm gün , buradan sınırsız çizik yiyeceğim gündür . Sövmeden sabırla bekliyorum .

Mehmet topuz da bjk formasi giymişti ve bjk yönetimi kesin gelir demişti hatırla lens icin neden olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav amma abarttınız Lens olayını ya belirli maçlar dışında ekstra oynamadıki tipik açık alan oyuncusu ondan bu kadar etkili oldu bizde çünkü tek planımız ona top atıp kontra atak yapmaktı yıkılan oyunda dar alanda pas kabiliyeti çok iyi bir oyuncu değil. Bir Valbuena gibi çıkamaz mesela ki bjkte kontraatak yerine oyunu yığarsa rakip sahaya pek işe yaramaz bizde bile rakipler çözmüştü Lensi sıkıştırınca bişey yapamıyordu. Birde şu açıdan bakın quaresma bir maç oynar diğer maç Lens felan oynarsa ikiside sıkıntılı oyuncu Lens oyundan çıkarken trip atar gibi çıkıyodu geçen sene, hele ikisi bir tripleşirse bütün o aile dedikleri takımın moralini bozarlar, takımlarında huzursuzluk olucak buna eminim sizde görüceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bambıl bii

aykut paşazademiz istememiş hocam çünkü lens defans yapmıyor, ki bir kanat oyuncusunun en önemli özelliği defans yapmasıdır

Geçen sene fenerin bütün hücumu lens üzerinden dönüyordu izlediğim kadarıyla bilmiyorum ben şaşırdım tabi ki mutlu da oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Fanatizm

Yav amma abarttınız Lens olayını ya belirli maçlar dışında ekstra oynamadıki tipik açık alan oyuncusu ondan bu kadar etkili oldu bizde çünkü tek planımız ona top atıp kontra atak yapmaktı yıkılan oyunda dar alanda pas kabiliyeti çok iyi bir oyuncu değil. Bir Valbuena gibi çıkamaz mesela ki bjkte kontraatak yerine oyunu yığarsa rakip sahaya pek işe yaramaz bizde bile rakipler çözmüştü Lensi sıkıştırınca bişey yapamıyordu. Birde şu açıdan bakın quaresma bir maç oynar diğer maç Lens felan oynarsa ikiside sıkıntılı oyuncu Lens oyundan çıkarken trip atar gibi çıkıyodu geçen sene, hele ikisi bir tripleşirse bütün o aile dedikleri takımın moralini bozarlar, takımlarında huzursuzluk olucak buna eminim sizde görüceksiniz.

Lens Beşiktaş ve Fenerbahçe kalibresindeki takımlar için mükemmel adam. "Kontra atak topçusu" algısına da hastayım. Bu adamda oyun zekası, teknik, çalım, hız, güç, pas, orta her şey var. Dar alanda da gayet iş yapan bir adam. Kim sokuyor aklınıza bunları anlamıyorum. Bir kanatta Valbuena bir kanatta Lens ile bu takım uçacakken çapsız hocamız yüzünden bir senemiz daha gidecek. Gerçekten bu kadar berbat bir döneme denk gelmemiz çok şahane bir durum. Aziz'in aptallıkları göz göre göre senelerimizi yiyor.

• Skrtel stoper felan değil kardeşim saçma sapan milleti calimliyor senin görevin savunma .

Aykut gönderirse aykutcular bok atmadan biz atalım

• Hasan Ali bu takımda nasıl sol bek oynar diyordum , yanlış diyormuşum . Lensi bile gömmeye çalışan böyle taraftara Hasan Ali gibi Ozan gibi adamlar layık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Bugün burada bir mahluk suç teşkil eden bir resim paylaşmıştı ve ben de ona hakaret etmiştim. Ve de Fleches z Noires nikli bir üyede burada hakaret edemezsin diyerek beni şikayet etmiş ve onu savunmadigini dile getirmişti. Şimdi bu Fleches z Noires nikli kişiye ait bir kaç resim atacağım. Atmamim sebebi ise 21 yaşındaki bu gencin sozde forumda hakaret etmenin yanlış olduğunu bahane ederek o ayıp resmi atani savunmadıgi soylemini çürütmek. Nitekim atacağım resimde Podolski ye ırkçı dediği ( olabilir olmayabilir bir insana buradan ırkçı denmesi de yanlış) ve chp hayır ama konusunda yazdığı ağır sözleri ve ne hikmetse sonradan bir yönetici tarafından ":D" şeklinde değiştirilmesini göreceksiniz. Sağolsun bir arkadaş önbellek falan bilmediğim şeyler söylerek buldu. Sizde gorun. Özellikle akp aleyhine söyledikleri emniyetin çok hoşuna gidecek.
    [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Adamın profilini komple silmişler sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

quote:

Orijinalden alıntı: Fanatizm

Yav amma abarttınız Lens olayını ya belirli maçlar dışında ekstra oynamadıki tipik açık alan oyuncusu ondan bu kadar etkili oldu bizde çünkü tek planımız ona top atıp kontra atak yapmaktı yıkılan oyunda dar alanda pas kabiliyeti çok iyi bir oyuncu değil. Bir Valbuena gibi çıkamaz mesela ki bjkte kontraatak yerine oyunu yığarsa rakip sahaya pek işe yaramaz bizde bile rakipler çözmüştü Lensi sıkıştırınca bişey yapamıyordu. Birde şu açıdan bakın quaresma bir maç oynar diğer maç Lens felan oynarsa ikiside sıkıntılı oyuncu Lens oyundan çıkarken trip atar gibi çıkıyodu geçen sene, hele ikisi bir tripleşirse bütün o aile dedikleri takımın moralini bozarlar, takımlarında huzursuzluk olucak buna eminim sizde görüceksiniz.

Lens Beşiktaş ve Fenerbahçe kalibresindeki takımlar için mükemmel adam. "Kontra atak topçusu" algısına da hastayım. Bu adamda oyun zekası, teknik, çalım, hız, güç, pas, orta her şey var. Dar alanda da gayet iş yapan bir adam. Kim sokuyor aklınıza bunları anlamıyorum. Bir kanatta Valbuena bir kanatta Lens ile bu takım uçacakken çapsız hocamız yüzünden bir senemiz daha gidecek. Gerçekten bu kadar berbat bir döneme denk gelmemiz çok şahane bir durum. Aziz'in aptallıkları göz göre göre senelerimizi yiyor.

Çok fazla abartıyosunuz bu adamı kontratak oyuncusu net yani açık alan bulması lazım geçen seneki o etkili oyunu bundandı getirin gözünüzün önüne Trabzon, Feyenoord felan o deparlarını aklınıza gelen her pozisyon lensle ilgili hepsi kontratak olmuştur çünkü açık alan oyuncusu yığılan oyunda pek bir numarası yok rakipler çözünce ikinci yarı tüm etkinliği bitti ikinci yarı leşti.

• Bence Fenerbahçe Avrupa Ligi'nden gruplara kalmadan elenmeli ne zaman Avrupa Ligi'nde oynasak şampiyonluk gidiyor. Fenerbahçe sadece lige konsantre olmalı yoksa bu senede şampiyonluk hayal olur.. olurmu öyle şey diyenlere son 6 sezona bakmalarını rica ederim. Not: Türkiye kupası da buna dahil..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Bugün burada bir mahluk suç teşkil eden bir resim paylaşmıştı ve ben de ona hakaret etmiştim. Ve de Fleches z Noires nikli bir üyede burada hakaret edemezsin diyerek beni şikayet etmiş ve onu savunmadigini dile getirmişti. Şimdi bu Fleches z Noires nikli kişiye ait bir kaç resim atacağım. Atmamim sebebi ise 21 yaşındaki bu gencin sozde forumda hakaret etmenin yanlış olduğunu bahane ederek o ayıp resmi atani savunmadıgi soylemini çürütmek. Nitekim atacağım resimde Podolski ye ırkçı dediği ( olabilir olmayabilir bir insana buradan ırkçı denmesi de yanlış) ve chp hayır ama konusunda yazdığı ağır sözleri ve ne hikmetse sonradan bir yönetici tarafından ":D" şeklinde değiştirilmesini göreceksiniz. Sağolsun bir arkadaş önbellek falan bilmediğim şeyler söylerek buldu. Sizde gorun. Özellikle akp aleyhine söyledikleri emniyetin çok hoşuna gidecek.

Adamın profilini komple silmişler sanırım.

Şaşırmam. Zamanında yönetici değiştirmiş mesajını. Umarım o yöneticiyi de bulurlar.

• Lensi abartmışız diyorlar abartmasak 20 gol 20 asist yapacak adama yok Türkiye liginden başka isteyen yok, açık alan oyuncusu gibi manasız laflar edenler dediklerine inanıyor mu merak ediyorum. Açık alan ise açık alan yaratırsın oyununla adamda döktürür bizde yaptığı gibi. Türkiye liginden başka isteyen yok eee ne olmuş yani adam buradaki futbola hemen uyum sağlayıp performans göstermiş. 5-6 takımın kanca attığı adam burada döktürecek gibi kural varmış gibi. Kendimi teselli ediyorum deyin bari adamı kötülemek için yazmayın. Bize tebrik etmek veya yönetime sövmek kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 4 Ağustos 2017; 21:14:37 >
  • Yuh be fikret orman lensi açıklamış

Biz hücumda bi tek Valbuenaya kaldık

Valbuena sakatlanırsa ligden çekilelim bari

• bu takımdan başta aziz ve saz arkadaşları olmak üzere amigo volkan, hak, ismail, wiel, ozan, alper, kan emici rvp gitmeli. iyi niyetli oynasalar da kaliteli olmayan oyuncular ve onları getirenler de defolup gitmeli bu taraftarın bunlara tahammülü kalmadı artık burası fenerbahçe o forma size ağır gelir. bunlar gitmeden hiçbir başarı şampiyonluk vs bekleyerek o maçları izlemeyin, anca uefa köy takımlarını play offlarda geçtik diye seviniriz. ulan koskoca fenerbahçenin yıllardır bi tane mi yaratıcı orta sahası olmaz bi tane mi kaliteli sol beki olmaz veya sağlam bi forveti olmaz bitirdiniz lan fenerbahçeyi utanmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bambıl bii -- 4 Ağustos 2017; 21:14:43 >
  • bjk bizim 103 gollük rekoru kırar bu sene lens transferiyle beraber.
  • Haftaya lig başlıyor.
    Sol bek yok,forvet yok,stoper yok,10 numara yok,kanat yok
  • iDenis kullanıcısına yanıt
    herkes aykut a yönetime salliyor ama için de bulunduğumuz duruma kimse bakmıyor takım kimseyi satmadan valbuena yı aldı geriye 3.5 4 milyon gibi bir para ayarlayabilirlerdi hatta ffp sorun cıkarmasın diye anadolu külüplerine zorla oyuncu sattık elde ki paraya da lens etmiyordu açık ve net herkes bunu biliyor adamlar 6,5 6 falan istedi lense nasil alıcaksın ? haliyle takım lens den vazgeçti dirar geldiği anda bu zaten bir kesindi şimdi kjaer parası var niye lensi almiyoruz diyorlar ulan lensi alırsan kalacak 7,5 (lensi bjk 5 e aldı diyorlar) bununla forvet mi alacan orta saha mı yoksa başka bir bölgeye takviye mi yapacan bitti gitti lens takım da para yok hala lens diye zırlıyorlar şimdi biri forveti falan kiralık alsınlar o zaman diye biri fırlar her şeyi bir anda istediği gibi olduruverir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuzix -- 4 Ağustos 2017; 21:18:22 >
  • Allahin cezaları

Sizden ne zaman kurtulacağız

Allahım kurtar bizi su hainlerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joel Embiid -- 4 Ağustos 2017; 21:20:49 >
  • 
Sayfa: önceki 13511352135313541355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.