Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: he_man

beşiktaşın kadrosu bizimkinden daha iyi
    Alper Salih ve Elif beklentinin üstüne çıkması lazım. Feyenord RVP büyük bi ihtimalle alacak bize 2 forvet lazım

Pepe, quaresma, atiba, oğuzhan, adriano dışında hangi oyıncusu bizde 11 oynar söyler misin

Talisca onların oyıncusu değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

quote:

Orijinalden alıntı: Caspar

Fenerbahçe, bu hafta içi hem Ben Arfa hem de Lucas Lima'yı İstanbul'a getirerek gövde gösterisi yapmayı planlıyor!

Kaynak: (HT)

Tam bir salaklık gösterisi olur

Lucas 10 numarada oynayacak. Arfa sağ kanat. Nesi salaklık bunun anlamıyorum

Dirar sağ bek Isla Ortasahaİçim bir hoş oldu

Pek sanmıyorum öyle yapacağını hocam. %95 bozmaz Souza - Topal'ı. Bana kalsa ;

Souza - Lima
    Ekici
    Arfa - Etoo - Valbuena

denerdim. Riskli biraz ama Lima çok geriden top alan, tam bir 10 numara değil 8,5 gibi sanki denenebilir gibi 8 numarada. Baktık olmadı Ekici 8 numara, Lima 10. Baktık o da olmadı demek ki Souza Topal olmalı, bozulmamalı deriz eyvallah ..

Topal - Souza
    Lima
    Arfa - Etoo - Valbuena

• Dortmund'un hocası yarın kararını verince daha net adımlar atılır herhalde. Bence Mor için bekletiliyor diğer isimler daha önce anlaştık diye.
  • Ya beyler perez bony felan olmuyorsa kasmaya gerek yok. Wagner Love ile Eto koy yan yana bak 4-4-2 de neler neler oluyor. Valbuena ve dirar geri gelen tip oyuncular zaten. Merkezse Ekici ve yanına topal souza dan birisi mis gibi takım işte. Sol bek hariç.

• Lima ve arfa aynı anda gelsin kıçımın iki yanına fener-bahçe yazıp atmazsam noliyim

• quote:

quote:

quote:

Fenerbahçe, bu hafta içi hem Ben Arfa hem de Lucas Lima'yı İstanbul'a getirerek gövde gösterisi yapmayı planlıyor!

Ben Arfa'nın istedigi maaşa lens ve kalburüstü solbek alınır hocam

Maaş ffp'ye dahil değil ki hocam. Nasıl alıcaz ?

• Meriç Müldür: Lucas Lıma 10 numara oynayacak Ben Arfa kanat oynayacak

Ahmet Ercanlar yazsa şeyimle gülerim ama Meriç acaba dedirtiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

quote:

quote:

Dirar sağ bek Isla Ortasahaİçim bir hoş oldu

Bana da öyle geliyor. Sağ kanat alınınca Isla ve Dirar dan en az biri yedek kalacak yada Dirar sağ bek, İsla ise Souza ile beraber orta saha oynar.

Arfa haricinde bir de Emre Mor deniliyor. Ulen bu kadar kanat oyuncusu ne olacak

Lens gelmese bile kanat problemimiz olmaz. Artık 2 tane kaliteli forvet şart. Eto + bir tane forvet almamız lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Meriç Müldür: Lucas Lıma 10 numara oynayacak Ben Arfa kanat oynayacak

Valbuş, Dirar ve Isla nerede oynayacaklar peki?

4-4-2 dönersek şöyle bir şey olur ama bilmiyorum tam yabancı kuralına uygun mudur bu kadro? Ayrıca çok gol yeriz gibi.

--------İdris Baba---------

Isla - Kjaer - Skrtel - İsmail

Dirar - Ekici - Valbuş - Arfa

---------Lima - RvP(T)-------

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Henry Cavill -- 24 Temmuz 2017; 12:20:56 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben Arfa'nın istedigi maaşa lens ve kalburüstü solbek alınır hocam

Maaş ffp'ye dahil değil ki hocam. Nasıl alıcaz ?

PSG 7M istemiş diyorlardı hocam maaş da 6 demiş Arfa. Hadi bu rakamlar yalan olsun en fazla ne kadar düşebilir. FFP'den ziyade dengesiz bir adama bu kadar parayı da verip Kanatta Arfa bekte Hasan Ali'yi görmek

• Arkadaşlar bu Meriç Müldür güvenilir midir dediğine inanıp umutlanalım mı napalım duygularımızla oynuyorlar ama :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Lima ve arfa aynı anda gelsin kıçımın iki yanına fener-bahçe yazıp atmazsam noliyim

Olay ciddi galiba hocam bence çok iddialı davranmayın

Aziz yıllardır bizi kanser ederken gitmeden önce sovmeyelim diye iyi transfer yapacak gibi.

• Akşama haber yalanlanır çok şey yapmayalım yine de..
  • Aziz ve kalemleri gaz aliyor beyler. Futbol akli yok ki menajer kimi itelerse.

NoLensNoParty

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

RVP 87 maçta 40 gol 8 assist ile oynamış.

Nasıl faydasız oluyor anlamıyorum.

Kendisinin yarısı maaş ve bonservise gelen Fernandao öküzü 86 maç 44 gol 1 asist. Sence ne kadar faydalı?

• 1.sınıf forvet maaşına ve beklentisine 3.sınıf forvet katkısı yapmış adamı yeterli görüyorlar.

Rvp yi beğenmeyen insanlar salak sanki

• Emre Mor 💣 ✔️☑️

Lucas Lima 💣✔️☑️

Samuel Eto %90 loading

Jeramain lens %90 loading

1907 Medya

• quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

quote:

Meriç Müldür: Lucas Lıma 10 numara oynayacak Ben Arfa kanat oynayacak

Valbuş, Dirar ve Isla nerede oynayacaklar peki?

4-4-2 dönersek şöyle bir şey olur ama bilmiyorum tam yabancı kuralına uygun mudur bu kadro? Ayrıca çok gol yeriz gibi.

--------İdris Baba---------

Isla - Kjaer - Skrtel - İsmail

Dirar - Ekici - Valbuş - Arfa

---------Lima - RvP(T)-------

Birader bu nasıl kadro ne yaşıyosun sen kafanın içinde anlayamadım ?

Kameni
    Isla - Sktel - Kjaer - Hasan
    Topal - Souza
    Arfa - Lima - Valbuena
    Etoo

Etoo, Arfa ve Lima gelirse olacak kadro budur.

• Lima, Arfa ikisi birden gelecek öyle mi ? Bunu yazan sözüm ona gazeteciler hiç ölçü de bilmiyorlar. M. Müldür, Aziz Yıldırım ile arası çok iyi olan bir gazeteci kabul ama bu iki transferin aynı anda olma ihtimali yok. Yönetim pompalıyorsa bu haberleri ne maksatla yapıyor onu da anlamıyorum. Futbolun mantığına ters. Yanlış kere yanlış.

Önce sağ açık ve bek pozisyonun da oynayabilen Dirar'ı almışsın. Sonra kanat transferi düşünürken şartları makul olan ve sağ bekte oynayan İsla'yı almışsın. Sağ kanatta 11 oyuncularını tamamlamışsın. Bir de kadronda Sol kanat, ofansif orta saha ve sağ kanat oynayabilen Valbuena var. Tüm bu transferlere rağmen Ofansif orta saha oynayan Lima'yı ve her iki kanatta ve ofansif orta saha da oynayan Arfa'yı almak akla mantığa uymuyor. Şimdiye kadar görünen kadro planlamasına ters. Diyelim ki Dirar'ı yedek bırakacasın, orta sahayı Valbuena-Lima-Arfa'dan oluşturacaksın, o kadar parayı FFP varken niye verdin ?

Elde para yok. Lima'yı az da olsa bonservis vermeden alamıyorsun. Arfa'yı imza parası vermeden alman mümkün değil. Bir de kesinlikle yapman gereken forvet transferi var. Bu kadar darlık içinde Lima ve Arfa'yı aynı anda transfer etmeye çalışmak nasıl bir mantık ?

• 
Sayfa: önceki 10111012101310141015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.