Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10091010101110121013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Atmasın mı? Napsın?

C.R. de dünya kadar penaltı golü atıp gol kralı oluyor. Saymıyorlar mı?

Sanki diğer futbolcuların sadece Arsenal e attığı golleri sayıyolar da büyük golcü oluyor.

Herkesin ölüp bittiği Lacazette in gol attığı takımları şuraya rakip diye getirsek hepsine köy takımı dersiniz ama Lacazette gol attı oluyor. Ne farkı var?

Adam gol atıp katkı sağlamış mı? çıkabileceği maçların %90 ına çıkmış mı? Çıkmış.

Halen şu adama " sürekli sakat" diyerek yerin dibine sokmaya çalışanlar Emre için efsane diyor. Yediği kırmızıları, sakatlıklarını falan görmüyorlar. Komik geliyor.

Bu arada ölüp bitilen Eto'o da benzer bir grafik sıralamış. Antalya da herkesin ona çalıştığını, takımda beyinin o adam olduğunu, takımı sürekli yönlendirdiğini unutmadan konuşmak lazım.

Buradan RVP yi savunduğum çıkarılmasın ama yerin dibine sokulacak adam değil. Son bir kaç senedir gol katkısı en yüksek forvet olduğunu görmezden gelmeyin. ooo müthiş dediğimiz dönemde bile Emenike Kuyt Sow üçlüsü ile benzer performans sergiliyor adam. hem de atak yapamayan bir takımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piêr Dé Sans -- 24 Temmuz 2017; 10:23:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Atmasın mı? Napsın?

C.R. de dünya kadar penaltı golü atıp gol kralı oluyor. Saymıyorlar mı?

Sanki diğer futbolcuların sadece Arsenal e attığı golleri sayıyolar da büyük golcü oluyor.

Herkesin ölüp bittiği Lacazette in gol attığı takımları şuraya rakip diye getirsek hepsine köy takımı dersiniz ama Lacazette gol attı oluyor. Ne farkı var?

Adam gol atıp katkı sağlamış mı? çıkabileceği maçların %90 ına çıkmış mı? Çıkmış.

Halen şu adama " sürekli sakat" diyerek yerin dibine sokmaya çalışanlar Emre için efsane diyor. Yediği kırmızıları, sakatlıklarını falan görmüyorlar. Komik geliyor.

Atsın da 4.lig takımlarına ziraatte gol atsın diye 5m verilmez adama samimi söylüyorum 10 bin liraya oynarım aylık. Görsünler beni yazık israf.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lucas Lima ile Gabigol'da yalan oldu. Bakalım şimdi kimi yazacaklar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Bu adamı gol atsın diye aldık. Sadece şu takımlara at diye değil.

Adam fırsat bulunca gol atıyor sorun yok.

Bu takım doğru düzgün atak yapamıyorken herif geçen sene 20 den fazla gole katkıda bulundu tek başına.

Adamı itin bi tarafına sokuyoruz ama gözden kaçırdığımız nokta şu ki bu takım Ersun döneminde ki gibi atak yapamıyor. Geriden ileriyi besleyecek meziyetli adam da yok.
  • Aziz Yıldırım'ın kanki olduğu gazetecilerinden Meriç Müldür, Ben Arfa ve Lima cuma geliyo yazdı hayırlısı bakalım. Her sene aynı karmaşa vallahi şu transfer sezonu bitse de kurtulsak.
  • thriller 02:28 24.07.2017

Toplanin haber getirdim. Ahmet bulutla karsilastik. Dursun Ozbekle beraber donduler istanbula Feghouliyi almislar bu aksam.

Fenerbahceyle calisiyormus hic haberimiz yok. Dirari o getirmis. Bonservis 2.5 milyon euro. Emenikeyi o satmis. Kameniyi o getirmis.

Lucas Perez ondaymis. 12 milyon euro bonservis istiyormus Arsenal. Kiralamaya ugrasiyoruz dedi.

Lens icin 4 milyon euro bonservis istiyormus tam tamina klubu. Veremiyormusuz para olmadigi icin.

Alin size bire bir ilk agizdan haber. Aykuttan nefret ettigim icin ilgilenmiyorum bu sene futbolla , ona messiyide alsan yine bi halt olmaz.

12numara forumdan

• 1 hafta sonra ercanlar yazar lucas lima ile anlaşıldı para hazırdı uçak biletleri alındı imza belgeleri hazırdı son anda eşi gelmek istemediği için transfer iptal oldu yersen,daha da transfer falan olmaz forvete takviye yapılır kapanır transfer.
  • Sirrüs kullanıcısına yanıt
    lucas lima yine niye yalan olmuş takip edemedim.
  • Fenerbahçe transferde bombaları patlatmaya devam ediyor. Sarı Lacivertliler, bu kez 2 yıldız ismi İstanbul'a getirmeye hazırlanıyor. Kanarya'nın Hatem Ben Arfa ve Lucas Lima ile büyük ölçüde anlaştığı belirtildi.

http://www.fanatik.com.tr/2017/07/24/fenerbahce-hatem-ben-arfa-ve-lucas-lima-ile-anlasti-1308946

Bu Fanatik kafayı yemiş. Biz bir tanesinin olacağından kuşkuluyuz, adamlar ikisini de transfer etmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Fenerbahçe transferde bombaları patlatmaya devam ediyor. Sarı Lacivertliler, bu kez 2 yıldız ismi İstanbul'a getirmeye hazırlanıyor. Kanarya'nın Hatem Ben Arfa ve Lucas Lima ile büyük ölçüde anlaştığı belirtildi.

http://www.fanatik.com.tr/2017/07/24/fenerbahce-hatem-ben-arfa-ve-lucas-lima-ile-anlasti-1308946

Bu Fanatik kafayı yemiş. Biz bir tanesinin olacağından kuşkuluyuz, adamlar ikisini de transfer etmiş

Kalkan ;))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Fenerbahçe transferde bombaları patlatmaya devam ediyor. Sarı Lacivertliler, bu kez 2 yıldız ismi İstanbul'a getirmeye hazırlanıyor. Kanarya'nın Hatem Ben Arfa ve Lucas Lima ile büyük ölçüde anlaştığı belirtildi.

Azizin can dostu meriç müldür de yazdı işin tuhaf tarafı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SchultzKing

lucas lima yine niye yalan olmuş takip edemedim.

Yalan olduğu felan yok şuan görüşmeler olumlu ilerliyor

• eto nun ölüsü 15gol atar bizde,1sene max 1sene idareten oynar yeter de artar bile
    saha içinde lider özellikli ve de en önemlisi egosuz,keşke gelse çok faydası olur yaşa takılmamak gerek,ozan 22yaşında çok mu faydası var takıma,22yaşında adam göbek yapmış profesyonelliğe bak
  • Hoaydaaa

Fenerbahçe'nin transferi çalışmalar devam ederken, Sarı-Lacivertli taraftarları heyecanlandıran bir transfer iddiası geldi.

Fenerbahçe’de transfer görüşmelerinde hareketli saatler yaşanıyor. On numara pozisyonu için arayışlarını yoğun bir şekilde sürdüren Fenerbahçe için çok cidd bir iddia ortaya atıldı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a yakınlığı ile bilinen Habertürk’ten Meriç Müldür, Sarı-Lacivertliler’in hem Hatem Ben Arfa hem de Lucas Lima girişimlerinde mutlu sona ulaştığını belirtti.

Meriç Müldür ayrıca, Paris Saint-Germain’in kadro dışı bıraktığı ve ABD kampına götürmediği Fransız Ben Arfa ve Brezilya’nın Santos takımında oynayan Lucas Lima’nın bu hafta içinde İstanbul’a geleceğini de iddia etti.

Hatem Ben Arfa geçtiğimiz sezon Paris Saint Germain İle 32 resmi maça çıktı ve 4 gol, 7 asistlik bir performans gösterdi.

Brezilyalı Lucas Lima ise devam eden sezonda Santos ile 16 resmi maç oynadı ve 9 gol atma başarısı gösterdi.

• eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    Lens'i alamayan Lima yı alıyor yersen:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kafayı yemeyin, kaç senedir oos istiyoruz yönetimin şimdi mi aklına geldi? Böyle olursa oos'suz geçen her sene için bir adam almış gibi olacağız. Arfa-Lima-Valbuena-Ekici hatta belki Eljif. İmkansız gibi geliyor bana.
  • Bunlarda mantık yok hadi beyinde yok ikisini nasıl oynatıyormuşuz onuda söylesinler dirarmı yedek kalıcak valbuenamı yoksa ikisinden birisimi hey allahım yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: eneshatipoglu

thriller 02:28 24.07.2017

Toplanin haber getirdim. Ahmet bulutla karsilastik. Dursun Ozbekle beraber donduler istanbula Feghouliyi almislar bu aksam.

Fenerbahceyle calisiyormus hic haberimiz yok. Dirari o getirmis. Bonservis 2.5 milyon euro. Emenikeyi o satmis. Kameniyi o getirmis.

Lucas Perez ondaymis. 12 milyon euro bonservis istiyormus Arsenal. Kiralamaya ugrasiyoruz dedi.

Lens icin 4 milyon euro bonservis istiyormus tam tamina klubu. Veremiyormusuz para olmadigi icin.

Alin size bire bir ilk agizdan haber. Aykuttan nefret ettigim icin ilgilenmiyorum bu sene futbolla , ona messiyide alsan yine bi halt olmaz.

12numara forumdan

Lens 4m ise Kjaer gibi adamların satışından gelecek para ile ilk Lens alınmalı.

Souza, Ekici, Valbuena, Lima, Lens orta sahası iyi iş yapar. Hepsi farklı oyuncular zaten

• Bide milleti salak yerine koyuyorlar lima 9 gol değil 9 asisti var golü yok

• beşiktaşın kadrosu bizimkinden daha iyi
    Alper Salih ve Elif beklentinin üstüne çıkması lazım. Feyenord RVP büyük bi ihtimalle alacak bize 2 forvet lazım
  • 
Sayfa: önceki 10091010101110121013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.