Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Kombine Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
18
Favori
14.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • - Arkadaşlar kombine transferlerinizi bu konu altında yapabilirsiniz.
    - Burdaki maksat genel satış fiyatının altında bilet temin etmek ve gidemeyeceği maçları makul bir fiyatla paraya çevirebilmek olmalı.

Kombine devri nasıl yapılır? Passo com tr ye girip kombinelerim bölümünden takımı ve sonrasında transfer yapacağımız maçı seçiyoruz,transfer yapacağımız arkadaşın T.C numarasını yazıp işlemi tamamlıyoruz. Transfer yapacağımız arkadaşımızın illaki passolig kartı olmalı bunu unutmayalım.

Amaç tribünler boş kalmasın gitmek isteyenler daha uygun fiyata gitsin gidemeyenlerde kombinesini değerlendirsin.

Yeni sezon hepimize hayırlı olsun...

Fiyat yazmak zorunludur ve gişe fiyatından yukarı satılamaz

6222 sayılı Kanun’dan önce yürürlükte olan 5149 sayılı Spor Müsabakalarında Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun’un 14’üncü maddesinde karaborsa yasağı açıkça düzenlenmişti. İlgili hüküm şöyleydi:

“Usulsüz bilet satışı

MADDE 14. —

Spor müsabakalarında her ne surette olursa olsun, toplu veya organize biçimde rayiç bedelin altında veya üstünde, müsabaka biletinin temini, dağıtımı, bilette yazılı bedelin üstünde satılması ve kapasitenin üstünde seyirci alınması veya bu yerlere biletsiz seyirci kabul edilmesi yasaktır.“
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Konu bir yıl boyunca aktif olacak, o yüzden herkes dikkatli olsun. Kimse kimseye bedava vermek zorunda değil ama insaflı olun biraz. Geçen sezon ki gibi çöplüğe dönmesin ortalık, ben şikayet etmekten bıkmıştım artık.

-Gişe fiyatından yüksek fiyata devredilen bilet görürseniz lütfen şikayet edin.
    -Paranızı kaptırmamak içiforumdan tanıdığınız kişiler ile alışveriş yapın.

Gerçi bu sezon bu konu çok ölü geçer ama benden uyarması
  • Derbilerde karaborsa fiyatlarına satmazlarsa bende bir şey bilmiyorum
  • Hayırlı olsun yeni konumuz umarım hakarete varan yorumlar görmeyiz
  • Satilan kombineler aciklanir. Fenerbahce en cok satmis olur. Ama fener taraftari o kombineleri maca gitmek icin degil ticaret icin almistir. Karaborsacilik gecen sene cok fazlaydi. Bu sene de aynisi olacak.
  • İsmail gidene kadar ne urun ne kombine ne bilet.
  • Ticaret yapacak olan gitsin kendine uygun bir yer bulsun buradaki arkadaşlar bence bilinçli bu konuda o tarz muhabbetlere maruz kalmazlar, inşaallah ..
  • Lyon maçına fenerium üst a blok 1 kombine 40 tl
  • Lyon maçına Fenerium üst 3. Sıra 40 lira
  • Lyon maçına migros tribününden iki adet kombine, tanesi 40 TL.
  • Bimer'e şikayet edin. Forum yönetimi anca mesaj siler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Koç İstifa

Bimer'e şikayet edin. Forum yönetimi anca mesaj siler...
    şimdiden yerimizi alalım ve konu üstte kalsın.

kombinesi olup da monaco maçına gidemeyecek arkadaşlar duyurularına başlasınlar.

burası karaborsa forumu değil, öncelikle bu anlaşılsın, bileti ederinden yükseğe okutmak isteyenleri şikayet edelim.

amaç : tribün boş kalmasın; gidemeyecek durumda olan da biletini aktararak bir başka renktaşının maça gitmesini sağlasın.

şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetadiyaman34

kombinesi olup da monaco maçına gidemeyecek arkadaşlar duyurularına başlasınlar.

burası karaborsa forumu değil, öncelikle bu anlaşılsın, bileti ederinden yükseğe okutmak isteyenleri şikayet edelim.

amaç : tribün boş kalmasın; gidemeyecek durumda olan da biletini aktararak bir başka renktaşının maça gitmesini sağlasın.

şimdiden teşekkürler...

ek olarak;

geçen sene kombinem vardı, gerek cezalı gerekse de isteğe bağlı olarak gidemediğim 5-6 tane maçta ederinin maximum yarı fiyatına biletlerimi devrettim.

aynı hassasiyeti tüm renktaşlarımızdan bekliyorum :)
  • quote:

quote:

şimdiden teşekkürler...

ek olarak;

geçen sene kombinem vardı, gerek cezalı gerekse de isteğe bağlı olarak gidemediğim 5-6 tane maçta ederinin maximum yarı fiyatına biletlerimi devrettim.

aynı hassasiyeti tüm renktaşlarımızdan bekliyorum :)

Alıntıları Göster
    Fenerium Üst A Blok Sıra 1 Koltuk 12 ve 13 2 adet kombine devredilecektir tanesi 140 2 tanesi 260 a bırakılır iletişim 05355775119 (whatsapp)

• quote:

Orijinalden alıntı: egeiper

Fenerium Üst A Blok Sıra 1 Koltuk 12 ve 13 2 adet kombine devredilecektir tanesi 140 2 tanesi 260 a bırakılır iletişim 05355775119 (whatsapp)

Alıntıları Göster
    Monaco maçına bilet alınır.

Migros 100 tl fenerium üst 120 tl bütçem var 5385617951
  • Merhaba arkadaşlar, fenerbahçe monaco maçına migros tribününden biletimi devredeceğim. İlgilenenler 05314088324 numaralı telefondan whatsapp yada mesaj yoluyla ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GakkosBey

Merhaba arkadaşlar, fenerbahçe monaco maçına migros tribününden biletimi devredeceğim. İlgilenenler 05314088324 numaralı telefondan whatsapp yada mesaj yoluyla ulaşabilir.
    Kombine satışları nereden oluyor arkadaşlar
  • encobaskan37 kullanıcısına yanıt
    Stadyumdan. Migros tribünü kombine merkezinden
  • quote:

Eyvallah hocam. Passodan baktım bulamadım hala mı stadın ordan mı veriyorlar diye düşünmüştüm doğru düşünmüşüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: encobaskan37

quote:

Eyvallah hocam. Passodan baktım bulamadım hala mı stadın ordan mı veriyorlar diye düşünmüştüm doğru düşünmüşüm

Alıntıları Göster
    Maç yıllık iznime denk geldiği için devir ediyorum,
    Maraton Üst B Blok 8 / 25 170TL
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.