Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SayisalMan

quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Abdülleyin tekrar kiralanmasini bi ben mi istiyorum.Temiz masrafsız her ne kadar bomba olsada bana güven verdi.Kademeleri falan da iyiydi

Şu geldi aklıma hemen

Çok underrated futbcu bence.Fabiano tam bir Porto çöpü ama ba kesinlikle alınmalı.Adam 25 yaşında bide.Ba yi isteyenler artilayabilir mi merak ettim kaç kisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hakim ziyech diğer adaylar cardona veya martin benitez bence.
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    Pereira takımın başındayken emin olun sabırsızlanmanıza gerek yok. Ondan sonra lig bitsin de kurtulsak diye bekliyoruz çünkü. Kendinizi beklentiye sokmayın sakın.
  • Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Ben beğeniyorum, hızlı ve uzun. Birazda tecrübe kazansa süper olur.

• 10 numara denen adam forvete yakın durur. Topu orta sahanın az önünde alır ve 8 numaradan yada ön liberodan alır. Çok fazla box to box oynamaz gölge markajı ve hücüm pres yapabilir en fazla. Nedeni ise topu ayağına alınca şut arapas yüksek yop adam eksiltme gibi yapabilmek için ekonomik oynamalıdır. Bunun en güzel örnekleri ülkemizde sneijder ve alex. Messi de güzel bir örnek.

Bizde diego zaten vasat. Adamj tutup pereria 8 numara gibi oynattı adam s... sıvadı mevlana oldu. 10 numara yorgun bir şekilde topu orta saha arkasından alırsa hiç bir cacık yapamaz gerekirse messi olsun. Bu 8 numara eksikliğidir. Ne zaman 8 numara ozan oynadı diego da vasatın üstüne çıkabildi bu sezon.

Sonuç diego yetersiz ama suçun yarısıda pereria da. Eğer ozan yada salih 8 numara olmaz ise iki tane ön libero olursa gelicek 10 numarada hiç bir cacık yapamaz.

Çok güzel bir yazı oldu yazın kenara lig başkayınca alıntılarsınız :)

• Surda iki kelime transfer oyuncu performansi duyum konusuyoruz. Artik su vitor varken cart curt muhabbetine son verseniz ?

• ulan canere hala üzülüyorum.Orta da yapardı hızlıydı da.Rvp ile de iyiydi.Çok yazık oldu

• [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Hırsını, asistlerini, çalışkanlıklarını, ters çalımlarını, çok konuşmasını bile özleyeceğiz Caner' in.
  • 10 milyon > Ziyech
    8 milyon > Cardona

Bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: otostopcu97

Beyler kendimize gelelim. Ben 3 senedir Hollanda ligini düzenli takip ederim bu hakim deli bir oyuncu. Adam mükemmel bir 10 numara. Izleseniz anlarsınız bu adam bir dripling atar, kilit paslar, şutlar atar yüreğiniz coşar. Hollanda ligi yanıltıcı bir lig doğru ama ben bu adamı çok iyi biliyorum. Hoşuma giden diğer özelliğide baya güçlü bir oyuncu. Kolay kolay düşuremiyorlar bunu. Bu adam RvP yi uçurur. Defanstan bir paslar atıyor Aman Yarabbi diyorum evde. 23 yaşında mükemmel bir 10 numara. 10 milyon sa 10 milyon. Nani gitti 8.5 a. 3.5 da maaşı vardı. Bizim emenikenin piyasası 10 milyon yahu. Inşallah bu oyuncuyu kaçırmayız bunu 3 senedir Eredivisie izleyen biri olarak söylüyorum.

Haklısınız ama Perreria futbolcuların gelişimine hiç bir şekilde katkı sağlamıyor. Gökhan ile Caner'deki gerilemeyi örnek gösterebiliriz.

• spiritreader S kullanıcısına yanıt
    Hocam tam bize uygun gibi geliyor yav birde alınabilecek durumda olmasından dolayı Dediğiniz gibi çok sakatlanıyor. Bende hep bu korkuyla istedim De Jong'u. Ajax zamanları çok beğeniyordum. Gregory'de o dönem oradaydı. Siem'in fiziği iyi. Forvet özellikleri var. Orta saha özellikleri de. Tabii istemem de Hollandalı olması da çok etkili. Ama dediğiniz gibi özverili olması lazım. Sakatlanmaması lazım. Ajax'ta istikrarlıydı bu çocuk İngiltere'de çok bozdu.

Sizin gönlünüzden geçen kim hocam Ofansif Orta saha olarak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Skrtel ya Fener'e ya da Roma'ya gidecek.

Liverpool'a yakın kaynaklar Fenerbahçe'nin bi tık önde olduğunu söylüyor.

Liverpool'da çok oynamayan bir futbolcuyu almak doğru bir tercih mi tartışılır. Ayrıca Slovakya'nın bir kaç maçını izlediğimde Skertel Alves'den bile kötü göründü bana.
  • Ahmet Ercanların bahsettigi 2 aday büyük ihtimalle
    10 m euroluk dedigi lucas lima
    8 m euro dedigi hakim ziyech bence böyledir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Arkadaşlar kısa bir telefon görüşmesi yaptım Kolarov ile görüşme yapılmış anlaşma olabilir düzeyinde 30 yaşında Bonservis yok yıllık 1.750 verilmiş garanti ücret hadi bakalım

Beyler bu arkadaş konunun en komik üyesi değil mi sizce de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibra012

kolarov beşiktaşla çoktan anlaştı boşuna umutlanmayın

Kolarovla zaten hicbir gorusme bile yapmadi fb

• Bu seneden umutluyum ben copler gitti kadro siskinligindende kurtulduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Arkadaşlar kısa bir telefon görüşmesi yaptım Kolarov ile görüşme yapılmış anlaşma olabilir düzeyinde 30 yaşında Bonservis yok yıllık 1.750 verilmiş garanti ücret hadi bakalım

Beyler bu arkadaş konunun en komik üyesi değil mi sizce de

hocam vitorun duyumcu şubesi

• Juan Mata kiralanacak haberi ne kadar doğru?

• Schalke forumunu inceledim Neustadteri kötülenleyenler olmuş baya.İnşallah elimizde patlamaz.
  • 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.