Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
70.720
Cevap
186
Favori
1.729.558
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    585 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pathenon

Daily Mail, Manchester United'da yeni teknik direktör Jose Mourinho'nun gönderilmesini istediği Juan Mata'nın Fenerbahçe'ye çok yakın olduğunu yazdı.

Evertonun 20-25 m euro teklifi var mataya ve %90 gidecek sanırım daily de fotomaç gibi gazete zaten çokta şeyapmamak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

D-smart mı neyse internette link bulabilirsek bakacağız artık. CSMS Iaşi adlı bir roman takımıyla oynuyoruz hocam.
    |
    |
    Bahsedilenler: Sembroni , Matthew Murdock

|
    |
    [01 Şubat 2020 00:15:37 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

youtube canlı verir belki. geçen sene vermişleri.
    |
    |
    Oquzhann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Önceki maçı bulamadım bu inşallah olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oquzhann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    Beyler kendimize gelelim. Ben 3 senedir Hollanda ligini düzenli takip ederim bu hakim deli bir oyuncu. Adam mükemmel bir 10 numara. Izleseniz anlarsınız bu adam bir dripling atar, kilit paslar, şutlar atar yüreğiniz coşar. Hollanda ligi yanıltıcı bir lig doğru ama ben bu adamı çok iyi biliyorum. Hoşuma giden diğer özelliğide baya güçlü bir oyuncu. Kolay kolay düşuremiyorlar bunu. Bu adam RvP yi uçurur. Defanstan bir paslar atıyor Aman Yarabbi diyorum evde. 23 yaşında mükemmel bir 10 numara. 10 milyon sa 10 milyon. Nani gitti 8.5 a. 3.5 da maaşı vardı. Bizim emenikenin piyasası 10 milyon yahu. Inşallah bu oyuncuyu kaçırmayız bunu 3 senedir Eredivisie izleyen biri olarak söylüyorum.

Bugün aatif felan oynayabilir

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Arkadaşlar kısa bir telefon görüşmesi yaptım Kolarov ile görüşme yapılmış anlaşma olabilir düzeyinde 30 yaşında Bonservis yok yıllık 1.750 verilmiş garanti ücret hadi bakalım

|
    |

Hocam Everton'un Witsel hamlesi yapacağı konuşuluyor. Barkley de var. Witsel tam forvet arkası değil tabii de yine de Mata'yi alırlar mi acaba ? Kiralık hariç zaten bize gelmez Mata.

|
    |
    ananas32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ananas32

quote:

Orijinalden alıntı: Pathenon

Daily Mail, Manchester United'da yeni teknik direktör Jose Mourinho'nun gönderilmesini istediği Juan Mata'nın Fenerbahçe'ye çok yakın olduğunu yazdı.

Evertonun 20-25 m euro teklifi var mataya ve %90 gidecek sanırım daily de fotomaç gibi gazete zaten çokta şeyapmamak lazım

Satın almak değil kiralamak istediğimiz geçiyor haberde
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Hocam Everton'un Witsel hamlesi yapacağı konuşuluyor. Barkley de var. Witsel tam forvet arkası değil tabii de yine de Mata'yi alırlar mi acaba ? Kiralık hariç zaten bize gelmez Mata.

Hocam mata çok zor gibi 2 aday varmış ercanlar 20:00 de açıklayacak bakalım ziyech biri öteki kim

Ciddi mi ? Dedi mi öyle bir şey heyecan bastı bakın. Umarım Siem De Jong'tur.

|
    |
    ananas32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Abdülleyin tekrar kiralanmasini bi ben mi istiyorum.Temiz masrafsız her ne kadar bomba olsada bana güven verdi.Kademeleri falan da iyiydi

5459 Mesaj
    Kopta gel ziyech

Gelirse cok guzel olacak adam hem kanat hem amc pozisyonunda oynayabiliyor.

23 yasinda olmasi cok cok onemli.Hem cok fayda verir hem piyasasini yapar para kazandirip gider.Ziyech ayagini kirarlar vs demek sacmalik.Ayaginda topu alip nani gibi ezen biri degil.Oyuni cok iyi aciyor , teknigi iyi faydasini cok gorucez.

Ins kisa surede tamamlanir bu transfer.Rvp ile de iyi anlasir hem

|
    |
    |
    238 Mesaj
    bu Ziyech işi Belhanda yada Hazard işine dönecek gibi gelmeye başladı bana ama hadi hayırlısı.

zamanında Hazard'ı 3 milyon euro için kaçırmıştı bizim başgan. Lille 15 milyon istiyordu bizimkiler 11-12 teklif etmişti.
    |
    |

Orijinalden alıntı: undomiels

Hala valbuena yazıyorlar ya :D pekala İngilizce yazmayı deneyeceğim bir kez daha;

Hakim Ziyech has comez He'll sign sooner or later. Just chill.

Has comez ne demek ?

585 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Ciddi mi ? Dedi mi öyle bir şey heyecan bastı bakın. Umarım Siem De Jong'tur.

Aynen teki 10 m euro teki 8 m euroymuş 20:00 periscope yapacak açıklayacakmış diğer ismide (valbuena kesin gündemde yok dedi aynı şekilde genc dinamik sol bek alcakmısız yabancı aziz yıldırımda bugun hem tatil hemde skrtel transferi icin londrada imiş

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Abdülleyin tekrar kiralanmasini bi ben mi istiyorum.Temiz masrafsız her ne kadar bomba olsada bana güven verdi.Kademeleri falan da iyiydi

Şu geldi aklıma hemen

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.