Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34853486348734883489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilic yine yenildi, kovulursa teklif yapalım 1 sene için.Beşiktaş'ın temelini güzel oluşturmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

Bilic yine yenildi, kovulursa teklif yapalım 1 sene için.Beşiktaş'ın temelini güzel oluşturmuştu.

Keşke gelse. Kocaman gelince hepimiz bir umut belki başarılı olur moduna geçeceğiz. Bize geldiği gibi başarılı olacağını belli edecek bir adam lazım. Bilic için yazmadım bunu. Ama o bile Kocaman'dan iyidir. Bıktım defans, contra atack benzeri futbol oynamaktan. Ersun yanal gibi tüm rakibi defans yaptıran bir Fenerbahçe görmek istiyorum artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Telefunken,zehirhafiye,şaşkınbakkal harici diğer duyumcu kolpacılara inanmıyordum.Yönetim de artık kolpacılara inanmadığımız için gaz alma görevini telefunkene vermiş herhalde

nerde yazıyobu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Telefunken,zehirhafiye,şaşkınbakkal harici diğer duyumcu kolpacılara inanmıyordum.Yönetim de artık kolpacılara inanmadığımız için gaz alma görevini telefunkene vermiş herhalde

nerde yazıyobu arkadaşlar

Şaşkınbakkal ile zehirhafiye antudaydı,bu telefunken de birkaç sene önce çıktı piyasaya 12numara forumuyla birlikte
  • İlk etapta emenike,wiel,ismail gidecekse bu çok iyi haber.Diğer oyuncular yetersiz olsada bir şekilde katkı verme ihtimalleri var ama bu 3 isim hiçbir şekilde katkı vermeyecek kişiler.

Bu arada yukarıda bilic ismi geçmiş inşallah ciddi değilsinizdir :)
  • Emre Mor transferi zor değil Dortmund'da süre alamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

Gomis , balotelli çöplerden çöp beğen

İkisi de taş gibi forvet. Bu durumda daha iyisini alma ihtimalimiz yok.Bu arada keşke Mandzukic gelse Gs ve Bjk ile adı çıktı ama alamazlar biz de alamayız.Gelse şampiyon yapar.

Bizim takım santraforunu pozisyona sokabilen bir takım değil, pozisyon hazırlayacak oyuncular alınmazsa ilerde lewandowski oynasa boş.

• Alper, Salih kız peşinde koşacaklarına ekstra antrenman yapsınlar. Sezon sonunda ikisininde yollanması lazım ama tabi ki böyle bir şey olmayacak. Sözleşmeleri bittiği zaman yol verilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauren Cohan

Telefunkenin duyumlarından sonra bunu paylaşmanın zamanı geldi

Bu video ile özlestin artık hacı

• quote:

Orijinalden alıntı: CaztınBiber

quote:

quote:

İkisi de taş gibi forvet. Bu durumda daha iyisini alma ihtimalimiz yok.Bu arada keşke Mandzukic gelse Gs ve Bjk ile adı çıktı ama alamazlar biz de alamayız.Gelse şampiyon yapar.

Bizim takım santraforunu pozisyona sokabilen bir takım değil, pozisyon hazırlayacak oyuncular alınmazsa ilerde lewandowski oynasa boş.

Katılıyorum hocam ama 2 orta saha transferi gelecek deniyor o sorun çözülebilir. Gomis bir zamanlar hakkında baya kötü haber çıkıyordu sağlığıyla alakalı son zamanlarda bilgim yok ama istatistikleri iyi ve tarz olarak lige uygun,Balotelli ise kafasını futbola verirse bu ligi alır sırtına götürür. Son dönemlerde eski skandallardan uzaklaşmış gbi duruyor olursa fayda sağlar bence.

@D. Hocam,Aykut Kocaman o ikisinin son şansı artık umarım adam gibi çalışıp yedekten de olsa takıma katkı verirler.Aykut ve Salih'in ilişkisi iyiydi bizdeyken.

• Emre mor'un çalım ve dripling den başka özelliği yok mental olarakta zayıp bir oyuncu. Türkiyeye gelirse yeni kerim frei olur umarım gelmez hollanda'da belçika'da kendini geliştirir.Şut çekmeyi, oyun kurmayı, orta açmayı,olgun oynamayı, nerde ne yapması gerektiğini öğrenmesi lazım.Yoksa ilerde volkan senden farkı kalmaz.

Birde anlamadığım bir şey varr. Aziz yıldırım taraftarın hücüm futbolu izlemek istediğini bilmiyormu?

Biliyorsa aykutu pereirayı niye getiriyor?

• Yalnız o temeli Bilic tek başına oluşturmadı, Önder Özen' in büyük katkılarıyla gerçekleşti bugün ki Beşiktaş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CaztınBiber

quote:

quote:

Katılıyorum hocam ama 2 orta saha transferi gelecek deniyor o sorun çözülebilir. Gomis bir zamanlar hakkında baya kötü haber çıkıyordu sağlığıyla alakalı son zamanlarda bilgim yok ama istatistikleri iyi ve tarz olarak lige uygun,Balotelli ise kafasını futbola verirse bu ligi alır sırtına götürür. Son dönemlerde eski skandallardan uzaklaşmış gbi duruyor olursa fayda sağlar bence.

@D. Hocam,Aykut Kocaman o ikisinin son şansı artık umarım adam gibi çalışıp yedekten de olsa takıma katkı verirler.Aykut ve Salih'in ilişkisi iyiydi bizdeyken.

Hocam yanlış hatırlamıyorsam niangı aldığımız sene gomis le asmoah gyan da yazılmıştı.O zamanlar sahada bayılıp kaldığı oluyordu.Riskli bir oyuncu bedava gelecekse denenebilir bonservis vermemeliyiz .

Balotelli bizim alemci gençlerle bir araya gelirse bu kadar müsait ortamda neler neler olur düşünemiyorum

• sufistike kullanıcısına yanıt

bu transfer döneminde daha çok göreceksiniz
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    Vay vay vay vay

• rıdvan programda açık açık soyledi

aykut ile zaten kanka kendisi

gelmeyecek olsa söylemez sanıyorum

1-0 kendi sahamızda öndeyken yine selçuk şahin girmesini izleyeceğiz oyuna.. tabi gençlerden transfer edilirse :)

bu çile bitmez arkadaş
  • bu istikrarla haftaya gençler de yenecektir rahatlıkla bizi

gs nin maçlar daha kolay olduğu için oyuncuların cepte gordukleri 3.lukte tehlike altında
  • Ozan Tufan'ın olduğu takıma Balotelli'yi almak intihar olur

Samandırayı pavyona çevirirler

• 
Sayfa: önceki 34853486348734883489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.