Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34683469347034713472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sanryco

Bu nasıl bi mantık ya? Bu önyargı neden? Genç adamlar tabii ki eğlenecekler arada. Paraları da var eğlenebilirler de kendini kaybetmek ne? Ya da sanki her gün yapıyolarmış gibi davranmak nedir yani?

Bu sporcu mantığı,sezon bitmiş ve bu adamlar sahada futbol resitali sunmuş,sabah 5 lere kadar bunu kutluyorlar,bizim haberimiz yok galiba???

Sporla uğraştınız mı bilmiyrm ama,antrenman veya maçtan sonra yeteri kadar uyuyup vücudu dinlendirip,kendini yenilemesine izin vermezsen pert olursun,sahada veya antrenmanda ayakta duramazsın

Alperin her ikili mücadelede yerde sürünmesinin,Salih in geldiği günden beri temposunu yeterli seviyeye çıkaramamasının nedeni de budur bence.

Ayrıca sezon devam ediyor,matematiksel olarak bitmeden hiçbir şey bitmez,bu adamların işine gereken saygıyı göstermesi gerekir.

Ha sezon biter,tatilde herkes istediği haltı yer kimse karışamaz buna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Emmanuel Emenike için sürpriz bir rapor geldi. Fenerbahçe’nin başına geçmek için gün saymaya başlayan Aykut Kocaman, Nijeryalı oyuncudan faydalanabileceğini ifade etti. (Fanatik)

Aaah aaah kadere bak

• ademoğlu21 A kullanıcısına yanıt
    Kaynak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldo öyle başlasa o kazmalıkla futbolcu falan olamazdı. Bir adam 4000 küsür frikik denemesi yapıp 1 tane atabilmişse zaten ayakla oynamıyordur. Ronaldo'ya saygı duyuyorum ama yeteneğine falan değil, fiziği için genlerine ve disiplinine. Fakat topla hareket yapayım derken izlediğim maçlarda 3 kere s.çtığını gördüm. Ben izlemezken neler oluyordur bilemiyorum. Doğru örneği vereceksen Messi'den ver, 169 boyla nasıl Pepe'yi deviriyor, nasıl güçlenmek için çalışıyor onu söyle, sen. Messi güçlenmese de en iyiysiydi ama farklı bir noktaya taşıdı en iyi olmayı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

https://twitter.com/leventumiterol/status/863186350991953921

bizimkiler akıllanmıcak hala gignac 30+ yaşında adam getiriyolar galiba.

ölü yatırım.

Haberi yapan net şekilde sallamış . Fenerbahçe'nin ihtiyacı şuanda forvet değil , sağ bek , sol bek , ve orta saha . Forvette Van Persie kesin kalacağını açıkladı . Sow büyük ihtimalle yine kalacak , elimizde olan gönderemediğimiz Emenike'de var . Artı bir de Fernandao var . Lens için Sunderland 5.5 m euro'ya kadar düşmüş , ama bizim aptal yönetimin kabul etmediği söyleniyor . Zamanında ozan gibi kazmaya düşünmeden 8 milyon euro veren yönetim , Lens gibi bir oyuncuya 5.5 milyon euro veremiyor bu kabul edilemez . Taraftar baskısıyla Lens'i bir şekilde alacaklarına inanmak istiyorum .

• kulüpte çalışan tanıdığımdan demek isterdim :)
    fakat Twitter da takip ettiğim birisi. Yıllardır transfer hususunda başkasını takip etmem çünkü bi yanlışına rastlamadım.
  • xxzero kullanıcısına yanıt
    Hocam ayrıldığımız nokta şu. Adamlar bunu her gün yapmıyor. Sporla uğraştım uykunun dinlenmenin önemini de bilirim. Ama adamları dışarı çıktıkları için değersizleştirmek saçma geldi bana. Şuan takımda zaten disiplin yok. Takımın hedefi de yok. He Fenerbahçe şampiyonluğa oynar o zaman sana katılırım.
  • Özel hayata girmeyceğim ama bir topçu arkadaşım geçen sene söylemişti, Alper,Buruno Alves daha 2-3 isim var.
    Gece eve hatun çağırmalar ( hemde tanınmış mankenler ) ..

Sonra yedek kalırsın, 60 oyuna girersin, v.s.
    Bizde bekleyelim güçlü bir Alper..

Vurduğu top kaleye gidene kadar can çekişiyor.

koskoca Fenerbahçe topçusu. ( 1 gol )

gönder abi gönder gitsin..
  • Gignac Gs'yi de takip etmişti birkaç sene önce,Valbuena herkesi takip etti.Geçin bu internet işlerini
  • AnondraX kullanıcısına yanıt
    Dediğinize katılıyorum Sow'un top kontrolü ve top sürmesi zayıf . Hala daha ısrarla onu kanatta oynatmaya çalışıyorlar . Bu oyuncunun suçu değil , oyuncunun yetenekleri belli bu adamın yeri ana forvet hattı başka hiçbir yerde oynayamaz . Sow yeteneği ölçüsünde elinden geleni iyi niyetli olarak takımı severek gerçekten yapıyor , takımda tutulmalı ama oynatılacağı zaman forvet dışında hiçbir yerde oynatılmamalı .

Stoch'u bu kulüp resmen harcadı . Bu takımda kimler oynadı kimlere ne kazmalara şanslar verildi ama Stoch'a verilmedi . Hayır bir de Fenerbahçe'yi gerçekten seven biri yani takımın iyiliği için oynar sahada yatmaz . Takımda Sow'un yerine o kanatta oynasaydı çok daha farklı olurdu uzaktan isabetli sert şut çekecek tek adamımız o , ama teknik direktör oynatmıyor . Neymiş defans yapmıyormuş , zaten takımda herkes defansif çok kapandığımızdan zararı öyle çok olmazdı , aatıf veya volkanın çok mu iyi defansı biraz daha iyidir sadece . Advocaat futbolcu olmayan taraftarı koysan daha iyi oynayacak berbat karaktersiz ismail'i bile oynatan kötü bir teknik direktör . O beşiktaş maçında bile hadi sahaya sürerek bilmeden bir hata yaptın ya beşiktaş bir tek oradan geliyor , gol resmen gelecem diyor ismail beşiktaşa resmen yardım ediyor yinede gol yiyene kadar çıkarmadı çıkarsana 25.dkda . Takımıda her maç adam adama savunmayla sadece defansa gömen , ileride bulursak kazayla atarız mantığıyla giden , takımda oyuncularda yaratıcılığı taktisyenliği hiç olmayan biri . İşte advocaat böyle kötü bir teknik direktör olduğundan Stoch'uda görmez . Stoch'un şansızlığı onun döneminde Fenerbahçe'nin kötü teknik direktörleri olması oldu bir Zico veya Daum olsaydı eminim bizim içinde onun içinde çok iyi olurdu .

• sanryco kullanıcısına yanıt
    Sizin mantığınıza göre şampiyonluğa oynamıyoruz diye bu oyunculara parada vermeyelim o zaman ? Kalan Lig maçlarınada bunları çıkmayalım paf takımından oyuncuları koyalım , bunu bu oyuncular kabul eder mi ? Bir kulüpten para alıyorsan istersen 10.sırada ol sonuna kadar kendine bakmak ve en iyi şekilde oynamak zorundasın .

Bu şahısların kötü olmasının sebebi akılları futbolda olmamasından paranın ve büyük kulübün verdiği ünvan sayesinde yaşadıkları hayat şımarıklığından kaynaklanıyor . Salih bucadayken , alper eskişehirdeyken bu bahsettikleri mankenler yüzlerine bakarlarmıydı ? Hatta o takıldıkları zengin mekanlarına girebilirlermiydi ? İnsanlar nerden geldiğini ve nasıl biri olduğunu böyle unutmamalı haline şükür edip işini yapmalı . Hepte bizim Türk yerli futbolcularda bu oluyor ondan milli takımımızın halide ortada . Van Persie , Lens , Sow , Kjaer , Skrtel bunlar nerede ? Bunların ki can değil mi neden böyle işler yapmıyorlar ? İşte fark ortada fazla konuşmaya gerek yok . Hepsinin en yakın zamanda kulübümüzden şutlanmasını diliyorum . Ersun'u yatta kadınlarla eğleniyor diye kovan ahlaklı başkanımız aziz bey bakalım bu haberler karşısında ne yapacak

• Millet 30+ Vagner Love, Adebayor, Eto'o alır tutar, bizim aldığımız elimizde patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademoğlu21

Sobol konuşuldu mu önceden bilmiyorum ama nasıl topçu fikri olan var mı ?

Transfer bitmiş çünkü;

Ekici + Sobol tamam olan transferler

2 tane çöp hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Millet 30+ Vagner Love, Adebayor, Eto'o alır tutar, bizim aldığımız elimizde patlar.

Anadolu takımıyla kıyaslamak çok doğru değil. O oyuncular Fenerbahçe'ye gelse tutmayabilirdi. Çünkü küçük takımlara karşı bu kadar markaj olmuyor. Mesela Lens'e son maçlarda dikkat ettiysen nefes aldırmıyorlar. Beşiktaş maçında 2-3 oyuncu yakın markaj uyguladı, top oynayamadı adam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Beyler 2.RVP vakası yaşanacak. Bu adam da tek başına alıp gidecek bir adam da değil. Beslemezsen elinde patlar. Cidden kafasız bu bizim yönetim. al işte Gomis'i güçlü, yırtıcı forvet. Hızı da çok yavaş değil. Gignac'ın tarzı RVP ile aynı. Offf off.

goomisi nereye alıyorsun hocam para yok ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayunell

quote:

Beyler 2.RVP vakası yaşanacak. Bu adam da tek başına alıp gidecek bir adam da değil. Beslemezsen elinde patlar. Cidden kafasız bu bizim yönetim. al işte Gomis'i güçlü, yırtıcı forvet. Hızı da çok yavaş değil. Gignac'ın tarzı RVP ile aynı. Offf off.

Belki 3-4'e biter umudu var içimde. Onun da yaşı 31-32 çünkü.

• arkadaşlar sobol çok önemli bir bek izledim canerden daha iyi çok hızlı bindirmeleri var
  • quote:

quote:

quote:

Belki 3-4'e biter umudu var içimde. Onun da yaşı 31-32 çünkü.

inşallah hocam aykutun prensi aslında olabilir de üç kuruş paramız var ama aykut o parayı gomise değil ömer ali şahinere verecek maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

arkadaşlar sobol çok önemli bir bek izledim canerden daha iyi çok hızlı bindirmeleri var

ah hocam keşke bizim izlememizle olsa da işte kemalettin şentürkün izlemesiyle anca hasan ali oluyor maalesef
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

arkadaşlar sobol çok önemli bir bek izledim canerden daha iyi çok hızlı bindirmeleri var

ah hocam keşke bizim izlememizle olsa da işte kemalettin şentürkün izlemesiyle anca hasan ali oluyor maalesef

beşiktaş

taison

ve

duduyu almış ikiside olağanüstü oyuncular
  • 
Sayfa: önceki 34683469347034713472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.