Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34673468346934703471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Smolov bu ligin içinden geçer ama Fernandao Rvp Emenike felan varken alınması mantıksız olur. Maliyeti yüksek bir oyuncu.
  • Bazı futbolcular kariyerine başlamadan önce isim değiştirmeli. Ravel Morrison ne kardeşim? Boksör ismi gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: krenz

Bazı futbolcular kariyerine başlamadan önce isim değiştirmeli. Ravel Morrison ne kardeşim? Boksör ismi gibi...

meraklanla goller atıp asistler yapmaya başlayınca ravel de souza olarak gelir o gözüne
  • Ulan bende diyorum bu Alper,Salih malih fiziki olarak neden 1 adım öteye gidemiyor,neden topa gücü yetmiyor bunların,şutlarında bile can ceset yok. Bunların yaptıkları o idmanlarla vurdukları toptan ses gelmesi lazım ama nerdeeeeeee

Adamlar sabah 5 lere kadar karı-kızlarla alem yapıyorlarmış,derman kalmıyor tabi antrenmana,tüm enerjiyi hatunlara harcayınca.

Klasik Türk futbolcu zihniyeti işte,2 kuruş para görünce kendini kaybetmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takım komple kötü olduğu için şu gitsin bu gitsin diyemiyorum.Oyuncuların tam performanslarını görmemiz için düzgün antreman ve sistemli bir oyun gerekir.Bu sene ne taktik vardı ne doğru düzgün bir sistem.Bam bam oynadık sadece.Aykutu ne kadar sevmesemde her yıl teknik direktörlerin değişmesinden bıktım artık her seferinde zararlı çıkan Fenerbahçe oluyor.Kimin geleceğinin bir önemi yok çünkü gelen kişi başarılı olsa bile aziz tarafından kovulacak.

Taison,smolov vs vs haberleri benim için bir haber değeri taşımıyor.Geçen yaz bir sürü oyuncu yazıldı çizildi,devre arasında ben arfa,sosa kesin deniyordu her zamanki asılsız haberler gene.Ffp gereği sattığımız kadar oyuncu alabileceğiz peki bizim vasıfsız yönetimimiz bu zamana kadar dünya kadar bonservis bedeli ödeyip aldığı hangi oyuncuyu iyi bir paraya satmış ? (Sow istisna)

Maddi durumumuzun kötü olmasının sebebi bu zaten oyuncu satamıyoruz.Umarım Aykut Kocaman iyi kötü bir sistem oturtur ve konyada yaptığı gibi F/P transferler yapabilir.

• şu kasper dollberg enfes bir futbolcu. bakalım hangi takım alacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papapetrou

şu kasper dollberg enfes bir futbolcu. bakalım hangi takım alacak?

valla bence tam kasper. topa dokunuşu iyi soğukkanlı fakat topsuz oyunu rezalet. 35 yaşında forvet kadar da durağan oynuyor.

yaşı gereği tüm sahayı yırtması gerek.

Bizim enes bunu 5 e katlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Smolov bu ligin içinden geçer ama Fernandao Rvp Emenike felan varken alınması mantıksız olur. Maliyeti yüksek bir oyuncu.

Fernandao ve Amenike'yi postalamak lazım. Gelen parayla Smolov alınabilir.
  • Emre mor'un menejeri yarın külübü ziyaret edebilirmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nazillili09

Emre mor'un menejeri yarın külübü ziyaret edebilirmiş.

Aman Allah korusun,top ezen bencil çalımboy'un teki,junior Quaresma.Gerçi gelir 2 hareket yapar millet de tav olur,bizim millet çok seviyor sirk topçularını
  • solda volkan şen sağda emre mor ilerde emenike ne hücum hattı olur bee 5 gol atarız bi sezonda
  • matrax33 kullanıcısına yanıt
    ben bu adamı fm den biliyorum özel yetenek 20 oluyor oyunda adamın ama oyunda bile disiplinsiz bu adama bize yaramaz :D oyunda bile düzgün kullanamadım bu cocugu :D
  • https://twitter.com/leventumiterol/status/863186350991953921

bizimkiler akıllanmıcak hala gignac 30+ yaşında adam getiriyolar galiba.

ölü yatırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krenz

Bazı futbolcular kariyerine başlamadan önce isim değiştirmeli. Ravel Morrison ne kardeşim? Boksör ismi gibi...

Doğru, baki mercimek barca ayarındaydı sırf bu yüzden superligde süründü
  • Beyler 2.RVP vakası yaşanacak. Bu adam da tek başına alıp gidecek bir adam da değil. Beslemezsen elinde patlar. Cidden kafasız bu bizim yönetim. al işte Gomis'i güçlü, yırtıcı forvet. Hızı da çok yavaş değil. Gignac'ın tarzı RVP ile aynı. Offf off.

• Transfermarktta her dolasmamda yonetime daha cok kufur ediyorum cristian ramirezi kranodar 1.5 mye almis. Yav hasan aliden kotu mu bu oyuncu yasi 21.

Clichy , zabaleta , sagna sozlesmeleri bitiyor. Angelste bir on libero vardi cheikh sozlesmesi bitiyor , souza tamam bu sezon iyi ama topalla birlikte olmuyor degerinide artirmisken sat al sozlesmesiz oyuncuyu. Kievdeki 1.98 lik topcununda sozlesmesi bitiyor kjaeri sat al sozlesmesiz. Sattigin paraylada al lensin bonservesini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfermarktta her dolasmamda yonetime daha cok kufur ediyorum cristian ramirezi kranodar 1.5 mye almis. Yav hasan aliden kotu mu bu oyuncu yasi 21.

Clichy , zabaleta , sagna sozlesmeleri bitiyor. Angelste bir on libero vardi cheikh sozlesmesi bitiyor , souza tamam bu sezon iyi ama topalla birlikte olmuyor degerinide artirmisken sat al sozlesmesiz oyuncuyu. Kievdeki 1.98 lik topcununda sozlesmesi bitiyor kjaeri sat al sozlesmesiz. Sattigin paraylada al lensin bonservesini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxzero kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bi mantık ya? Bu önyargı neden? Genç adamlar tabii ki eğlenecekler arada. Paraları da var eğlenebilirler de kendini kaybetmek ne? Ya da sanki her gün yapıyolarmış gibi davranmak nedir yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: sanryco

Bu nasıl bi mantık ya? Bu önyargı neden? Genç adamlar tabii ki eğlenecekler arada. Paraları da var eğlenebilirler de kendini kaybetmek ne? Ya da sanki her gün yapıyolarmış gibi davranmak nedir yani?

Allah'tan Ronaldo da bu kafayla futbolculuğa başlamadı. Yoksa bu vitaminsizlerin olası geleceğindeki gibi şimdi Portekiz 2. Liginde sürünüyordu.

• Sobol konuşuldu mu önceden bilmiyorum ama nasıl topçu fikri olan var mı ?

Transfer bitmiş çünkü;

Ekici + Sobol tamam olan transferler
  • 
Sayfa: önceki 34673468346934703471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.