Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33823383338433853386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pozisyona sokabilecek oyuncular alacaksak birinci forvetimiz rvp olmalı , topla cezasahası içinde buluşunca gol oluyor zaten.kazma fernandaoya güvenim sıfır.o adamın gol atması için ya penaltı kullanması lazım yada kalecizgisi üzerinde topa vurması lazım.bana kalırsa genç bi forvet bulup şansımızı denemeliyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: oculomotor nerve

quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Swift.

Aykut hocamin ve kaptan volkanin yanindayiz

Kjaer satılıp, Krasiç tekrar 7m euroya alınmalıdır.

Bienvenü, Ziegler, Selçuk Şahin geri alınmalıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre ve caner takımda tutulsa zaten hem gecen sene hem bu sene şampiyonduk.diegoda yollanmayıp advocatla bence kendini bulurdu adam tekrar brezilya milli takımına yükseldi ve ligde coştu.Canerin gidişi hem ona hem bize yaramadı.adam belkide bi daha eskisi gbi olamayacak ağır bi sakatlık yaşadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun mutlu -- 28 Nisan 2017; 12:31:14 >
  • oculomotor nerve O kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe tarihinin en efso transferi olan Krasiç reyizin geri gelmesi için imza kampanyası başlatılmalıdır.

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Fenerden giden form tutuyor arkadaş

Bi gökhan tutmadı o kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ukrayna kaynakları Konoplynka ile ilgilendiğimizi yazmış.Schalke Genel Menajeri oyuncunun bonservisini almayı düşünmüyoruz demiş.Kiralık olarak iyi bir alternatif olabilir.Ama Allah aşkına kiralık adam alınca az-çok farketmez bir opsiyon koydursunlar da Lens gibi alabilir miyiz alamaz mıyız diye kafamız karışmaz en azından.

• konoplynkayı falan alabilecek vizyon yok bu yönetimde

sezon sonu gelecek isimler belli

ömer ali şahiner (aykutun lensi)

riad bajic ( young edin dzeko )

sakıp aytaç ( aziz yıldırımın kjaeri bizzat kendi istedi )

ali turan ( stoperde 35 yaş tecrübesiyle fark yaratır )

ve aykut kocaman ( türk mourinho )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Keşke Advocaat ile bir sene daha devam etsek ve transferleri o yapsa.

Bu taraftara her şey müstahak.

• Elimizde Kuyt gibi bir adam olmasına rağmen aynı mevkideki sakat olan Krasic'i 7m'ye aldıran Aykut Kocaman hocam hala açıklanmadı mı? Bu adamdaki vizyon kimde var bütçe açmak için Niang'ı 6 ya satıp 4m ye bienvenü'yü aldırdı bu adam daha n'apsın?
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    işte komedi bir yorum daha krasic geldiğinde kim sevinmedi? Adam dünyada en iyi kanatlardan biri gözüküyordu cska dönemi dünyayı salladı. Ben bu adam için cska maçlarını izlerdim. Sakatsa, Aykut doktor mu git onay veren sağlık ekibine çemkir. Bienvenuden evel kimlerle uğraştık herkes biliyor beceriksiz yönetim alamadı son dk panikle transfer yapıldı. Aykut gelmesin ama sırf bu beceriksiz başkan ve yönetim ile ziyan olmasın diye gelmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

işte komedi bir yorum daha krasic geldiğinde kim sevinmedi? Adam dünyada en iyi kanatlardan biri gözüküyordu cska dönemi dünyayı salladı. Ben bu adam için cska maçlarını izlerdim. Sakatsa, Aykut doktor mu git onay veren sağlık ekibine çemkir. Bienvenuden evel kimlerle uğraştık herkes biliyor beceriksiz yönetim alamadı son dk panikle transfer yapıldı. Aykut gelmesin ama sırf bu beceriksiz başkan ve yönetim ile ziyan olmasın diye gelmesin.

Birader senin Aykut'u sevdiğin kadar Aykut kendini sevmiyordur ha.
  • Bu Karavaev'i kim önerdi, kim referans verdi, kim aldı ?

bu transferin sorumlusu kim niye açıklanmıyor hiç ? Yok yere 2.5 milyon liramız uçup gitti

• sufistike kullanıcısına yanıt
    Aykut ile büyüdük efendiliği futbolculuğu ile gönlümüzde yeri var o ayrı ben yorumlarımı objektif yapmaya çalışıyorum. Bende çok eleştirdim hatta küfrettim 2. yarı selcuk şahin değişiklikleri beni benden alırdı. Ama tartıya koyduğumda sırf sözde şike döneminde takıma liderlik yapması bile saygıyı hak ediyor. Burada sözde taraflar Ali Koç için yanıp tutuşuyor ama şike döneminde tek yaptığı icraat düşürün bizi demek.Aziz e tek laf edemiyor.Efendilik mi bu kadar sevginin kaynağı öyle ise Aykut da efendi. Neden Aykut hocaya hiç saygı duyulmuyor? Aziz den sonra çölde vaha durumu Ali Koç tabi ki ama kendini kanıtladığı bir icraat yok.O sözü de düşürmeyeceklerini bildiği için popülist bir söylemden öteye gidemedi. Aykut hocanın hataları var mı var. Ama bence saygıyı hak ediyor ve kendini geliştiren şuan en iyi 3-4 Teknik adamdan biri. Aziz gibi biri varken Aykutun Alex i tek başına yollayabileceğine inanmak saflık değil mi benzeri sonraki kaptanımız Emrey e yapıldı Aykut klupte bile yoktu. Biraz düşünürseniz Aykuta yıktıklarınızın temelinde Aziz olduğu sonucuna sizde varacaksınız direk at gözlüğü ile Aykut hocaya bindirmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Aykut ile büyüdük efendiliği futbolculuğu ile gönlümüzde yeri var o ayrı ben yorumlarımı objektif yapmaya çalışıyorum. Bende çok eleştirdim hatta küfrettim 2. yarı selcuk şahin değişiklikleri beni benden alırdı. Ama tartıya koyduğumda sırf sözde şike döneminde takıma liderlik yapması bile saygıyı hak ediyor. Burada sözde taraflar Ali Koç için yanıp tutuşuyor ama şike döneminde tek yaptığı icraat düşürün bizi demek.Aziz e tek laf edemiyor.Efendilik mi bu kadar sevginin kaynağı öyle ise Aykut da efendi. Neden Aykut hocaya hiç saygı duyulmuyor? Aziz den sonra çölde vaha durumu Ali Koç tabi ki ama kendini kanıtladığı bir icraat yok.O sözü de düşürmeyeceklerini bildiği için popülist bir söylemden öteye gidemedi. Aykut hocanın hataları var mı var. Ama bence saygıyı hak ediyor ve kendini geliştiren şuan en iyi 3-4 Teknik adamdan biri. Aziz gibi biri varken Aykutun Alex i tek başına yollayabileceğine inanmak saflık değil mi benzeri sonraki kaptanımız Emrey e yapıldı Aykut klupte bile yoktu. Biraz düşünürseniz Aykuta yıktıklarınızın temelinde Aziz olduğu sonucuna sizde varacaksınız direk at gözlüğü ile Aykut hocaya bindirmeyin.

Aykut hocanın tarzını sevmem ama her Fenerbahçeli gibi adamlığına efendiliğine ve geçmişine saygı duyarım. Mutlaka herkes Aziz'in olduğu yerde etkisiz adamdır, en basitinden Aykut hocaya bir dünya övgüde bulunup sonrasında ben varken bu kulübün kapısından giremez falan sözleri. Neyse dediğim gibi kişiliğini falan çok severim ama istediğim bir TD değil kendisi.

• eğer ucuz olacaksa bajic, fernandao yerine alınabilir. adam 22 yaşında ve potansiyeli de var. hemen gömmeyin. diğerleri çöp orası ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

eğer ucuz olacaksa bajic, fernandao yerine alınabilir. adam 22 yaşında ve potansiyeli de var. hemen gömmeyin. diğerleri çöp orası ayrı.

bajic 3 gol felan atar galiba en fazla oda türkiye kupasında felan

van persie gibi bir dünya yıldızı bile 3-5 gol atabiliyo bi sezonda

gol kralı fernandao 5 golü geçemedi

13 milyon dolarlık emenike 1 golü yok bu sezon

17 milyon dolarlık lillenin golcüsü sow 4 gol atmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

eğer ucuz olacaksa bajic, fernandao yerine alınabilir. adam 22 yaşında ve potansiyeli de var. hemen gömmeyin. diğerleri çöp orası ayrı.

bajic 3 gol felan atar galiba en fazla oda türkiye kupasında felan

van persie gibi bir dünya yıldızı bile 3-5 gol atabiliyo bi sezonda

gol kralı fernandao 5 golü geçemedi

13 milyon dolarlık emenike 1 golü yok bu sezon

17 milyon dolarlık lillenin golcüsü sow 4 gol atmış

Robin v.Persie 79 maç 34 gol 6 asist.

Fernandao 80 maç 37 gol 1 asist.

Sow 178 maç 71 gol 32 asist (Bu sene 11 gol 3 asist.)

Ha bana göre şuanki halleriyle hiçbiri bizde as oynamaması lazım ama verdiğiniz istatistiklerle 1 senede toplam 13 gol falan atıyoruz takımca.Gerçek istatistikleri yazmak istedim

• Robin Van Persie, çarpıştıkları pozisyondan sonra burnu kırılan Mahmut Tekdemir'e çiçek yollayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

• Mehmet Ekici, Trabzonspor tesislerinde tek başına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Volkan 1 sene daha idare edebilir
    Volkan Demirel'i ben de çok beğenmiyorum ama belli bir kalitesi olan bir adam. Yani önümüzdeki sezon da idare edebiliriz. Tabii ki gönül ister bir Ospina ama önceliğimiz çok daha farklı mevkiler. He olur da yüksek bonservisle oyuncu satarız maddi imkan olur o zaman bir kaleci alınabilir. Bizim zaten kesinlikle 2 tane yaratıcı ofansif orta saha almamız lazım. Bunlardan biri Ekici olacak zaten. Aslında bana kalırsa Ekici dışı 2 orta saha lazım. Seneye orta sahamız şöyle olmalı: Topal, Josef, Ozan, Ekici, Alper, b2b, 10 numara. Salih kiralanmalı veya satılmalı.

Hasan Ali yedek olmalı, as sol bek gelmeli
    2.en önemli mevkimiz ise sol bek. 2 tane Fenerbahçe'ye yakışmayacak sol bekimiz var. Hasan Ali'nin yedek olarak kalmasını isterim. Cidden tam görev adamı, çıkar oynar belli bir standartta. Ama vizyonu Fenerbahçe'nin 11 oyuncusu olacak düzeyde değil. İsmail'in de acil postalanması lazım. Bu kadar berbat defansı olan bek görmedim. Ofansı da iyi değil işin garip yanı. Herifte garip bir vurdumduymazlık var.

Skorer sol açık lazım

3.mevkimiz ise eğer Lens kalırsa sol kanata iyi bir adam. Mümkünse skorer olsun çünkü bizde öyle bir adam iş yapar. Aatif, Şen, Stoch postalanmalı. Sow eğer bir sene daha kiralanabilirse kiralanmalı.

4.mevkimiz kaleci. Bunu yukarda yazdım zaten.

Maddi imkan oluşmazsa RVP, Sow, Fernandao yeterli
    5.mevki forvet. Elimizde aslında 3 tane gol kralı var. Van Persie, Moussa Sow ve Fernandao. Emenike zaten postalanmalı. Bu oyuncuların eski hali yok, kabul. Ancak bu transfer çıkmazında, pozisyona sokabilen oyuncular alırsak bu adamlar hala iyi işler çıkartabilir. Bunların arasında kesinlikle kalması gereken birinci adam Fernandao. Sene içerisinde her kulvarda banko 20 gol atan bir adam. Yedek bırak, kapris yapmaz çıkar görevini yapar. Van Persie'nin kronik sakat olduğunu bilmeyen yok. Adam haftada 2 maçı çıkaramıyor. Bazı şeyleri de artık fiziği el vermediği için yapamadığını görüyoruz. Oldukça güçsüzleşti. Ancak vizyonu, doğru pozisyon alması ve son vuruş becerisiyle hala iş yapacak seviyede. Yeter ki doğru takım kurulsun. He bu adama güvenip sezona başlamak ister misin? İstemem. Çünkü sezonun yarısına yakın sakatlıktan dolayı forma giyemiyor. Ama diyorum ya şuan asıl önceliklerimiz diğer mevkiler. Sow ise artık yetenekleri körelmiş bir adam olsa da şapkadan tavşan çıkarabilen türden değişik bir adam. Bir kere çok opsiyonlu. Kanat ve forvette oynayabiliyor. Maaşı da çok olmaz gibi. Onun da sene içi net 15'e yakın golü var. Bu 3 adam götürür sezonu. Diyorum ya gönül ister daha komple bir forvet. Ama ne onu alacak para var ne de bunu görecek bir yönetim.

Okuduğum en komple yorum. İhtiyaçlarımıza nokta atışı yapmışsın hocam.

• 
Sayfa: önceki 33823383338433853386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.