Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27722773277427752776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Futbolculara mobbing uygulanmasina karşıyım fakat maaş olarak muhtemelen bizdeki parayı alacak, 30 yasina gelmissin son demlerin artık. Gitmezse 3 sene curuyecek vasat bir maasla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Ciru h.o

belki sezon sonu gelir
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Mehmet Ekici duran topçusu Lens iyi serbest Vuruş atıyor Lens sakatlanırsa Ekici atar serbest vuruşları 😀
  • Aatifin dediğiniz penceresinden bakarsınız doğru. Ama şöyle de bakmak lazım Aatif bizde yedek. Yeni transferler geldikçe forma bulması zorlasacak. Tekrardan UEFA kadrosuna yazılma ihtimali de düşük. Kendisi oynamak istiyorsa ayrılmak durumunda. Ben ayrica Aatifin şehirden dolayı ayrılmak istemediğini düşünüyorum. Bu yüzden biraz daha tepkiliyim. Örneğin Basaksehir veya Kasımpaşa olsa kabul ederdi. Bu benim fikrim tabii. Belki de ciddi manada armaya aşıktır sizin dediğiniz gibi. Fenerbahçe için oynuyordur.

Oyuncuların mal gibi kullanılmasına karşıyım tabii ama bu yoklukta, FFP gibi oyuncu satmadan alamazsın sınırlaması varken mecbur bu tarz hamleler.

Dediğiniz gibi Aatif bizim ayarimizda değil. Çok yavaşlatiyor oyunu. Zaten bu planımız devam edecekse Aatifin bu oyun içinde yeri yok. Ha sempatikte buluyordum. Ama hem Fenerbahçe için , Hem TS için, Hem Ekici için hemde kendisi için çok doğru takas bu. Bu takasa taş koyarsa ben Azizin hiç olumlu bakacağını sanmıyorum Aatifa. Önüne taş koyacaktir. Zaten istediği derbi heyecanını falan da yasattirmazlar ona bu durumdayken. Ki taraftarda çok tepki gösterir kendisine. Çünkü tüm taraftar farkında Ekici'ye çok ihtiyacımız olduğunu. Hem de 5-6 sene üst düzey katkı verebilecek bir Ekiciye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 7 Ocak 2017; 14:25:22 >

• Fyodor Dostoevsky F kullanıcısına yanıt
    mobbing e karsiyim de bari nasil sosyalistsin sen o kadar para alıyorlar mobbing koymaz onlara
  • senelerce Sivas'da yaşayan adam, Trabzona gitmek istemiyorsa arkasında başka sebepler ararım. Heleki bizde aldığı paradan daha aşağı para almayacağı kesin. Burada kalmak istemesinin sebebi ancak ve ancak Fenerbahçe'den para koparmak olabilir. Bunu yaparsa onu dışlamayan taraftar da adam değildir, kimse mobbing falan demesin bana. Alıyosun 1.4 maaş, trabzon sana verecek en kötü şartlarda 1.5 milyon euro maaş. Burada oynayamayacaksın zaten, oraya git Ersun seni oynatacak nasılsa bu kadar istediğine göre. Haksızsam söyleyin. Ama bana gelip de futbolcu köle değil, futbolcu mobbing falan filan masal anlatmayın.
  • Ulan istenmiyon git ulan git ne yuzsuz çıktın la sen nasıl faslısın sen faslı dediğin istenmedii yerde durmaz bu adam yüzüne şampiyonluk gidecek takımdaki huzuru bozcak inşallah sakat hollandalıyı bozar bi tek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Ulan istenmiyon git ulan git ne yuzsuz çıktın la sen nasıl faslısın sen faslı dediğin istenmedii yerde durmaz bu adam yüzüne şampiyonluk gidecek takımdaki huzuru bozcak inşallah sakat hollandalıyı bozar bi tek

fener yıllık 1.7 veriyormuş
    trabzon 1.3 veririz demiş
    ortada 500 binin lafı var
    alpere 7.2 veren adam bu adamı almak için 500 vermiyor.

trt sporda okudum bu bilgileri.
  • Hersh H kullanıcısına yanıt
    6 aylık sözleşmesi kalmış TS bura da yanlış iş yapıyor karaborsa dan farksız FB nin ihtiyacı var nasılsa çekelim istediğimiz fiyatı diyorlar parada bir şekilde anlaşılır ama etik hareket etmeyen takım Ts
  • Hersh H kullanıcısına yanıt
    tama üstünü fb versin o zaman yapılmayacak transfer değil ama bizimkiler beceremeyecek gibi geliyor artık.
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Hocam kadro tutarsak yine 500 vereceğiz, gidersede 500 vereceğiz, adamlar 1 milyon € ekici alıyor, beğenmiyor. Adamın sadece ortaları yeter, duran topların tehlikeli takımı olabiliriz. Fener yönetiminin işi yokuşa sürmesini anlamıyorum, 500 bin fener için nedir ki, 1 aylık banka faizi...
  • Lauren Cohan kullanıcısına yanıt
    gavas vermiyorki işte. kampta başladı. adam geşse bile 2 3 günü kaşırmış olacak.
  • Bu adam kesin sizden :D #içerde

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Ekici'ye razıyım şuan. Frikikleri ve kornerleri Hasan Ali, Volkan Şen ve Alper diye bir adam kullanıyor. Bu bile Ekici'nin gelmesi için yeterli bir sebep. Mehmet Ekici'nin kastığı istatistiğe göre her 5 kornerden 1'i gol olmuş. Bizde 1,85 boyunu aşmış RVP, Sow, Fernandao gibi hava toplarında iyi olan forvetler olduğu için kornerden daha fazla gol atarız. Söylenilenlere göre Mehmet Ekici'nin bonservisi Aatif+500 bin euroymuş. Her yılda duran toptan 5 gol 5 asist yapacak birisi için neredeyse çerez parası. Bunu kaçırırsak yönetime edeceğim bir sürü laf var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

Alper ozan topal souza rotasyonlu bir sekilde oynar alperi mümkün mertebe kesmemek lazim.Ekiciye gerek yok rotasyon oyuncusu olur..

Bir de uslup bilerek tartismak cok önemli dikkat...

Alper bu sezon iyi gidiyor. Sonradan açıldı. Ama devamlılığı olan bir oyuncu değil.

Souza , ilk onu orta sahaya yazıp etrafına oyuncu koymalıyız. Harika oynuyor.

Topal , Ekici'den sonra rotasyon oyuncusu olur gibi geliyor bana.

Ekici bu takıma her şekilde lazım. Olmazsa olmaz bir oyuncu tipi bizim için.

Ozan müzmin yedek olacak gibi. Saçma sapan hareketleri bırakmadı bir türlü.

Bu takım 4-3-3 şeklinde oynamalı.

--------------Volkan

Şener----Kjaer--Skrtel--(Transfer)

----Souza--------Ekici--

--------Transfer

--Lens----------------Sow

-----------Rvp

Ekici ve 10 numara olmazsa olmaz. Tabi sol bek de iyi olur.

• Fernandao 1.92
    josef 1.88
    topal 1.88
    skrtel 1.91
    kjaer 1.90
    sow 1.80
    duran topta ceza sahası içinde 6 tane tehlike yaratacak oyuncumuz olacak ideal 11'de.

Hatırlayanlar vardır daumun bir dönem antremanlarda özel olarak duran top çalıştırıyordu ve o zamanlar anadolu klüpleri şimdikinden bile daha fazla kapanıyordu 5-3-2 oynuyordu çoğu rakip hatta büyüklere karşı.Daum böyle sıkışan maçlarda tehlikeli yerlerde faul aldırıp duran top kullanılacak bir taktik geliştirmişti ve her maç duran toptan gol atmaya başlamıştık o ara 6 maçta 10 gol falan atmıştık duran toptan.Ekici gelirse bu yazdığım boy ortalaması ile duran top tekniğini birleştirip duran topları bizim en büyük silahlarımızdan birisi haline getirebilir.

3 gol üçüde duran top organizasyonu şampiyonlar liginde birde o zamanlar,kuranyi'nin gol daha dün gibi aklımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Mithat -- 7 Ocak 2017; 15:36:48 >

• https://twitter.com/buzzspor/status/817466208874270720

yorumlara koptum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lauren Cohan -- 7 Ocak 2017; 15:14:33 >
  • aslında transfer olmazsa souza ozan ekici yada souza alper ekici hatta alanyaya filan karşı ozan alper ekici çıkabiliriz
    topal yedek olur artık bencede souzanın biraz daha ayağı düzgün.
    finansal olarak gerçekten zor durumdaysak ekici ve emreyi alıp transferi kapatabiliriz.gayet iyi bir orta alan rotasyonumuz olur parayıda yazın harcarız.
    ama paramız transfere yeticekse yapalım yoksa ffpye girip avrupaya gidemedikten sonra bir anlamı yok transferin.
  • hocam maca gittinizmi bilmiyorum ama gecen yil yaklasik 30 maca gittim arenaya cpgu zaman evet boş ancak boş halinde bile ambiyansi cok hoş bu senede gitmrk isterdi gonul ama sinav senesi gidemiyorum sozum o ki baskelbol seyircisi futbol seyircisinden cok cok daha iyi ve fenerbahce önculugunde basketbol seyirciligi artiyor ulkemuzde bu cok bariz goruluyor artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • van persie de 1.83 yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lauren Cohan -- 7 Ocak 2017; 15:17:32 >
  • 
Sayfa: önceki 27722773277427752776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.