Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22112212221322142215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok yüksek ihtimal öyle çıkacağız

milli araya kadar emenike oynar forvette. rvp antremanlara devam eder sakatlanmazsa milli aradan sonra as cıkartmaya başlar advocaat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: tristran

UEFA Avrupa Ligi... Manuyu cl de oynuyor sanıyordur herhalde

O zaman Rashford niye var?

Ozani gorunce resmi acipta bakmadim bile. Adam ciddi ciddi pogbayi yazmamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha kız hollandaca dedi beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Souclarin

quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Nasıl gelicek.kardeşi ölmeseydi neyse,o kadar işleri dururken?

Geçen seferlerde Altınordu'yu tesisi ve altyapının nasıl işlediğini görmek için ziyaret etmiş, kendisi bazen hatalı transferler yapsa da Premier Ligi'nin önemli sportif direktörlerinden biri Damien Comolli'ye sunum yaptırdı. Bu da sonraki kongre seçimine aday olacağının büyük bir işareti.

Fenerbahçe'de en çok sorun yaşadığı altyapı ve futbol şubesini yükseltmek için çok çaba sarf ediyor. Umarım bu yaptığı çalışmalardan başkanlığı istediğine dair bir şeyler çıkar. Çok ihtiyacımız var buna.

Şirketin işlerine kardeşi Ömer Koç bakıyor diye biliyorum ben.

Ben de öyle düşünüyorum.Bir şekilde artık altyapıya yatırım yapılmalı.Mesela Altınordu'yla bir işbirliğine girilebilir.M. Sait Özkan çok akıllı bir futbol adamı özellikle takip etmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca yarın maçtayım.İmkanı olan herkesi bekliyoruz.Stad boş kalmasın artık.Baştakinin gideceği yok.Bari takımın yanında olalım.

HEP DESTEK TAM DESTEK !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan Woodpecker -- 28 Eylül 2016; 19:16:58 >

• Emenike yi şuan kesip rvp yi oynatırsa tüm saygınlığı biter gözümde Emenike çok faydalı oynuyar rvp yaptığı en iyi işi yapıp otursun kenarda...

• Emenike'yi kesen takımın önünü keser. Böyle bir şey düşünülemez bile. Hele ki söz konusu VanPersi çöpü olduğunda.

• Hala Yaya Toure falan diyenler var!
    Arkadaşlar o dönemler bitti artık,transfer tarzımızı tamamen degiştirip başarıya aç ve genç oyunculara yönelmeliyiz porto-benfica-dortmund tarzı.
    Ffp diye bir gerçek var,artık tek bir oyuncuya 8-10 m euro gömecek durumumuz yok.

• "Futbol Takımımızın dün akşam gerçekleştirdiği antrenmanda sakatlanan oyuncumuz Gökhan Gönül’ün Acıbadem Fulya Hastanesi’nde çekilen MR’ı sonucunda sol kalça adduktor brevis kasında Tip 3A (Grade 1) zorlanma ve ödem tespit edildi. Futbolcumuz Gökhan Gönül’ün tedavisine başlandı."

kimsenin sakatlığına sevinmek bize yakışmaz ancak kurtulduğumuza tekrar tekrar seviniyorum Allah fikret orman'dan razı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 28 Eylül 2016; 21:16:44 >
  • Bu Rebrovu Fenerbahçeye isteyenler vardı,Yarmalenkoyu çıkar Kiev bu haliyle tslde küme düşer.
  • Aboubakar'ın yanında Emenike-Sow adeta 2005-2008 arasındaki Eto-Drogba gibi kalıyor
  • Benfica ne kadar kötüymüş oha. 4-1 yeniliyor Napoli'ye.

• Yonetim yine acizligini gosteriyor yarin fb spor okullarindan ogretmenleri velileri belese stada alicakmis stad dolmayacak diye

• Bizim emenike abubakara bin basar adam ağır balon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Ben "Derbi öncesi Gökhan Gönül Şoku" bekliyordum. Kiev maçı öncesi olmuş.

Yarın inşallah Emenike-Lens-Sow ile çıkarız.

stoch sakatmı ?
  • Tolgay gibi bir orta sahamiz olsa bambaşka seviyede olurdu takım. Ozan,Tolgay,Salih üçlüsü ciddi anlamda bizi yıllarca götürürdü. Türkiye'den bir adam alma hakkım direk alacağım Tek isimdir.

• 2 sene boyunca Beşiktaş'ın yendiği tek Avrupa takımı kim beyler ?

İSKENDERBEY
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Bu Rebrovu Fenerbahçeye isteyenler vardı,Yarmalenkoyu çıkar Kiev bu haliyle tslde küme düşer.

Garmash denen adami 90 dk oynatti,oyun gorusu sifir

• Bir de bu stattan kimse çıkamaz diyorlardı 2 maçtır zar zor beraberliği kurtarıyorlar

• Çok özledim be İstanbulda olsam sırf senin için maça gelirdim reis...

• Vitor seviciyi hala adam yerine koyup tartışanlar var

Bence uel için çok kasmamak lazım bu sezon lig çok önemli, Osmanlı maçına odaklanmaları gerek. Yedek ağırlıklı çıksak bile olur Feyenoord maçına.

• 
Sayfa: önceki 22112212221322142215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.