Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene ki muazzam mesajla başlayalım o zaman "Öncelikle bize yeni bir başkan lazım"
  • sadece defans örgüsü için bile kaleci, orta bek, sol bek olmak üzere 3 tane yabancı alınmalı. ayrıca kulübede oturacak sağlam 2 orta bek lazım yerlilerden.

çok kaliteli bir ofansif orta saha lazım. oyunu çok iyi yönlendiren ve okuyabilen. salih geri geliyor nasılsa hem orta saha hem de 10 numara için iyi bir yedek olur.

2 tane ceza sahasına girebilen kanat oyuncusu

bir tane de forvet alınmalı hızlı ve alınabiliyorsa kaliteli. rvp kalmalı bana göre.

ben vitorun gideceğini sanmıyorum. bu takviyeler olursa vitor da bu sene ki saçma denemelerini ve heyecanla yaptığı saçmalıkları yapmazsa takım kalitesi ile bir şeyler yapabiliriz.

fabiano, alves, ba, kesimal, markoviç, meireles, mert uygar, nani, kadlec, diego, topuz bunlar takımdan gitmeli. tabii bir de emenike ile stoch var. adamların 2 sene daha sözleşmesi var. onlara da bir yer bulmalıyız.
  • İlk aziz gitsin sonra sırayla vp Alves meireles nani Diego gidecek
    Aziz gitmediği müddetçe kaybetmeye mahkumuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Once pereira ardindan azizin gitmesi dilegiyle.

Hayirli olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sayfadan yerimizi alalım.

gideceklerle beraber en az 6-7 transfer lazım. vitor kalsın sorun değil artık kanıksamaya başladım. 10 numara gelsin atak futbolu oynayalım yeterki. ( son maçlardaki gibi )
  • Biraz önce de yazdım, hoca kalsın, gönderdik de ne oldu bunca zaman?

Hoca kalsın ve "bu defa" onun istediği transferler yapılsın.

Adam gibi bir ortasaha almamız lazım, Beşiktaş'ı şampiyon yapan adam Sosa, bizde o pozisyonda Ozan oynadı, düşünün.
  • Bu takım iflah olmaz. Keşke bir Arap, Çinli yatırımcı alsa ama nerde!!!

• Öncelikle bize yeni bi başkan lazım

• Vitor kalırsa eğer büyük hayal kırıklığı olur benim açımdan. Azizde efsane başkan falan değil kestane olur. Zaten olma yolunda ilerliyo.
  • Sen dalga mı geçiyorsun ya oyuncumuza taraftar müdahale ediyor aslında taraftar demekte yanlış hakem damir in ligi sponsoru hav havi göndersinler diye giriyor sahaya helal olsun Aziz Yıldırım'a bende olsam bende girerdim

• Yeni deneyimli bir teknik direktör şart bence önümüzdeki sezon için.
  • Bize başkan lazım. Hoca değil
  • Yeni sezonun başarılar getirmesini temenni ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Bize başkan lazım. Hoca değil

aah ah
  • AZİZ İSTİFA!
  • vitor armuttan ne kadar çabuk kurtulursak o kadar iyi. başımıza bela olacak yoksa bu adam. başkanda artık bıraksın gitsin 1 devlet bahçeli 2 aziz yıldırım ne zoktan döneme denk geldik arkadaş ya......
  • a.y:''FENERBAHÇE'DE 18 SENELİK BAŞKANLIK YAPTIM BU HERKESE NASİP OLMAZ.''

ulan sen 18 sene yaparsan başkalarına nasıl nasip olsun zaten başka Fenerbahçe mi var.
  • Bu sene olabilecek en kötü senaryolar oluyor şaka gibi. Futbolda kupa bile alamadık. Baskette Euroleague şampiyonluğu ucu ucuna kaçtı. Ve en kötüsü Vitor ve Aziz Yıldırım görevlerini bırakmıyorlar

• Bu bir rüya olsun ve birisi beni suratıma kovayla su dökerek uyandırsın.
  • Başkan ve teknik direktör değişmezse yine bomboş bir sezon olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.