Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26402641264226432644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    youtube yayını ve periscope
  • De Marke @demarkesports 51 sn.52 saniye önce
    SON DAKİKA - UEFA, Shakhtar Donetsk'e doping testinden geçemeyen Fred'i oynatmayın tavsiyesinde bulundu. Fred bu gece sahada yok. (Milliyet)
  •  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

youtube yayını ve periscope

Hocam Youtube yayını nasıl oluyor. Maç esnasında muhtemelen kapatılır o. Peki Dsmartın uygulaması yok mu? Tek maç filan satmıyorlar mi?

• De Marke @demarkesports
    SON DAKİKA - UEFA, Shakhtar Donetsk'e doping testinden geçemeyen Fred'i oynatmayın tavsiyesinde bulundu. Fred bu gece sahada yok
  • Arkadaşlar maç 21:00 'da dikkat edin.Daha yeni öğrendim.Alışmışım hep 21:45 te izlemeye

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    hocam youtube dan stream var. fenerbahce - shaktar canlı diye aratırsınız yanında dakika yazmayan canlı yayındır. bilmiyorum dsmart ta vardır belki.
  • Basarilar Çubukluya gönül verenler
    Basarilar Çubuklu için ter dökenler
    Basarilar Fenerbahçem

• Beyler, bayanlar.

Shaktarı 90 dakika izledim, Oleksandria ile olan maçlarını. İyi bir takım ve birbirlerini tanıyorlar, ne yapacaklarını biliyorlar, sistem takımı, Lucescunun olduğu yerde bunun olması gayet normal, neyse buraya kadar olan kısmı herkes biliyor zaten.

Shaktar sistem takımı olmasına rağmen kapalı savunmalar karşısında pozisyon bulmakta zorlanıyorlar, Fenerbahçe 4'lü defans ile çakılı oynarsa Shaktar pozisyon falan bulamaz, uzaktan sert etkili şutları da yok, kısacası konrollü oynarsak Shaktar bize gol atamaz.

Bu maçta beklerimiz çıkarsa, Gökhan, oynarsa Caner o zaman Shaktar inanılmaz tehlikeli bir takım olur, geriye yaslanıp kaptıkları toplarla inanılmaz hızlı bir biçimde kontratağa çıkıyorlar ve sonuçlandırıyorlar, gol atarlar çok rahat, bir de Perreira'nın uyguladığı ofsayt taktiği var, bu da çok tehlikeli, hakemin yanlış bir kararı ya da bir anlık konsantrasyon eksikliğinde Shaktar savunmanın arkasına atılacak toplarda golü çok rahat yazar, zaten Alves gibi ağır bir bekimiz var.

Fenerbahçemiz bu maçta iki türlü gol yer, atağa kalktığında rakip ceza sahasında kaptırdığı top sonrası kalesinde gördüğü kontratak, bir diğeri de ofsayt taktiği yüzünden savunmanın arkasına atılacak olacak olan toplarda, bunun dışında Shaktar bize gol atamaz, ne uzaktan şutlar ile, ne de organize ataklar ile, zaten nasıl oynayacakları belli, oyunu soğutup kontratağa yatacak, bir gol bulup üzerine yatacaklar.

Fenerbahçe bu maçta çok sabırlı oynamalı, yan toplarda Fernandao gibi bir kozumuz var, Diegonun uzaktan sert şutları var, Nani'nin, Caner'in etkili pasları, frikikleri var, ilerleyen dakikalarda oyuna girecek bir Stoch var, böyle etkili hücum gücü olan bir takım istemese de gol atar, bu maçın en önemli kilidi sabır ve temkinli oyun, beklerimiz defansta çakılı kalmalı ya da mümkün olduğunca az hücuma destek vermeli, öyle de olacağını tahmin ediyorum, akşam Hasan Aliyle başlarsak şaşırmam, sağda Gökhan kesin.

Kısacası Shaktarı kendi silahıyla vurmalıyız, hücum yönümüz çok iyi ve Shaktar'dan kesinlikle daha iyi bir takımız, akşam gol atmakta zorlanmayız, hızlı kontratak ve ofsayt taktiği yüzünden savunmanın arkasına atılacak toplar dışında da Shaktar bize gol atamaz ki Perreira da bunun farkındadır, Avrupa maçlarında bir başka oynuyoruz zaten, gol yiyeceğimizi düşünmüyorum, yersek te galibiyetli bir sonuç olacaktır lehimize.

Bu maçın yüzde yetmiş 2-0 lehimize biteceğini düşünüyorum, yüzde otuz da 2-1 yeneriz, ama her türlü kazanırız, Shaktar iyi takım ama biz onlardan çok daha iyiyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fb__ömer

hocam youtube dan stream var. fenerbahce - shaktar canlı diye aratırsınız yanında dakika yazmayan canlı yayındır. bilmiyorum dsmart ta vardır belki.

Sağolun hocam. Teşekkürler yardımlarınız için.

• Rvp bugün şöyle çatala bir gol at ve sustur şunları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the bad Duelist

----------------- volkan ----------------
    -- gokhan --- kjaer --- alves ---caner --
    ------------------ topal ----------------
    ---------------- meireles ---------------
    -- nani -------------------------- sow --
    ------------------ diego ----------------
    ---------------- fernandao --------------

SALDİR FENERBAHCE!

Kadro böyle olacak bencede. Maçın kilit ismi bence Meriless olacak eğer oynarsa. Meriless Liverpool, Chelsea deki gibi oynarsa orta sahayı baya rahatlatacak.

İkinci kritik isim Diego, bu iki oyuncu güzel oynarsa maç büyük ihtimalle bizim.

Bu maçta Sow un gol atacağını düşünüyorum :) İnşallah güzel bir skorla bitiririz maçı.

• geng G kullanıcısına yanıt
    Aykut Kocaman olsa kesin kazanmıştık yani :)

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Ne demek önemli değil
  • Yokmu beyler sağlam donmadan seyredebileceğimiz bir link?

• "Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme rövanş maçının yayın hakkını Digitürk satın aldı. Karşılaşma ücretli olacak! Bu da demek oluyor ki, Digitürk’te tüm kanalların açık olduğu pakete sahip olan üyeler dahi bu maç için ek ücret ödemek zorunda kalacak.
    Kanal 203 ve Digiturk Play, izle-öde sistemi ile aktif olacak."
    ne kadar bir ücret bilgisi olan var mı ?
    d-smart bu şekilde veriyor mu maç bilgisi olan var mı ?

• Hani gece uyuyamazsin
    Sabah olur oturamazsin
    Butun tuylerin diken diken olur susturamazsin
    Gol olur duramazsin

Îşte sen kanı sari lacivert akan büyük takimin büyük taraftari bugün takimina desteğini göster avazın çıktığı kadar bağır Fenerbahçemizin galibiyetinde seninde payin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Beyler, bayanlar.

Shaktarı 90 dakika izledim, Oleksandria ile olan maçlarını. İyi bir takım ve birbirlerini tanıyorlar, ne yapacaklarını biliyorlar, sistem takımı, Lucescunun olduğu yerde bunun olması gayet normal, neyse buraya kadar olan kısmı herkes biliyor zaten.

Shaktar sistem takımı olmasına rağmen kapalı savunmalar karşısında pozisyon bulmakta zorlanıyorlar, Fenerbahçe 4'lü defans ile çakılı oynarsa Shaktar pozisyon falan bulamaz, uzaktan sert etkili şutları da yok, kısacası konrollü oynarsak Shaktar bize gol atamaz.

Bu maçta beklerimiz çıkarsa, Gökhan, oynarsa Caner o zaman Shaktar inanılmaz tehlikeli bir takım olur, geriye yaslanıp kaptıkları toplarla inanılmaz hızlı bir biçimde kontratağa çıkıyorlar ve sonuçlandırıyorlar, gol atarlar çok rahat, bir de Perreira'nın uyguladığı ofsayt taktiği var, bu da çok tehlikeli, hakemin yanlış bir kararı ya da bir anlık konsantrasyon eksikliğinde Shaktar savunmanın arkasına atılacak toplarda golü çok rahat yazar, zaten Alves gibi ağır bir bekimiz var.

Fenerbahçemiz bu maçta iki türlü gol yer, atağa kalktığında rakip ceza sahasında kaptırdığı top sonrası kalesinde gördüğü kontratak, bir diğeri de ofsayt taktiği yüzünden savunmanın arkasına atılacak olacak olan toplarda, bunun dışında Shaktar bize gol atamaz, ne uzaktan şutlar ile, ne de organize ataklar ile, zaten nasıl oynayacakları belli, oyunu soğutup kontratağa yatacak, bir gol bulup üzerine yatacaklar.

Fenerbahçe bu maçta çok sabırlı oynamalı, yan toplarda Fernandao gibi bir kozumuz var, Diegonun uzaktan sert şutları var, Nani'nin, Caner'in etkili pasları, frikikleri var, ilerleyen dakikalarda oyuna girecek bir Stoch var, böyle etkili hücum gücü olan bir takım istemese de gol atar, bu maçın en önemli kilidi sabır ve temkinli oyun, beklerimiz defansta çakılı kalmalı ya da mümkün olduğunca az hücuma destek vermeli, öyle de olacağını tahmin ediyorum, akşam Hasan Aliyle başlarsak şaşırmam, sağda Gökhan kesin.

Kısacası Shaktarı kendi silahıyla vurmalıyız, hücum yönümüz çok iyi ve Shaktar'dan kesinlikle daha iyi bir takımız, akşam gol atmakta zorlanmayız, hızlı kontratak ve ofsayt taktiği yüzünden savunmanın arkasına atılacak toplar dışında da Shaktar bize gol atamaz ki Perreira da bunun farkındadır, Avrupa maçlarında bir başka oynuyoruz zaten, gol yiyeceğimizi düşünmüyorum, yersek te galibiyetli bir sonuç olacaktır lehimize.

Bu maçın yüzde yetmiş 2-0 lehimize biteceğini düşünüyorum, yüzde otuz da 2-1 yeneriz, ama her türlü kazanırız, Shaktar iyi takım ama biz onlardan çok daha iyiyiz.

Doğru tespit hocam. Çok hızlı oyuncuları var önde. Ters kanattan gelen ortalarda ise arka direkte çok kalabalık biçim de bulunuyorlar. Ama mesela kontrollü oynarsak, Topal- Souza beklerın kademelerine girerse , Alves - Kjaer ikilisi ağır oyuncular, cok ön tarafa cıkmazlarsa gol yemeden tamamlarız. Bu maçta en önemlisi gol yememek. 0-0 bile iyi skor. İlk 20 dk kontrollü oyun daha sonra yavaş yavaş baskı ile sındırmemız lazım.

• Skor 3-0 , bayiye gidiyorum ben de oynamaya
  • 
Sayfa: önceki 26402641264226432644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.