Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26392640264126422643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MAÇ SAATİ YAKLAŞIYOR BEYLERRR
  • Yok arkadaş kimse yanlış anlamasın ama Avrupa'da galatasaray'ı desteklemek hiç içimden gelmiyor. Onlar Panatiankos için Yunanca destek pankartı açarken, Chelsea oyuncularını havaalanında karşılarken ve daha nice saçmalıklar yaparken ben galatasaray'a Avrupa'da destek mi vereceğim? Kimse kusura bakmasın ama şunuda söylüyorum; ben galatasaray'ın rakibini desteklerim. gs-Real Madrid maçı için bir tezahürat yapmıştık hatırlarsanız, işte o tezahüratı gururla söyledim ben. Saygılar. Konusu açılmışken;

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben kendi adıma dürüst olayım. Avrupa da rakip takımı destekleyebiliriz evet doğru olan da budur belki ama ben asla avrupa da galatasaray ı destekleyemedim. Desteklemek istesem de olmuyor. Kimseye yalan yere destekliyorum da demedim. Hep yenilmesini istedim açıkçası. Beşiktaş ın maçlarında hep tarafsız kaldım.
    Bunları kötü niyetle söylemiyorum ama destekleyen nasıl destekliyor anlamıyorum. Abi o senin en büyük rakibin. Eğer başarırsa senden hep bi adım önde olur. Gerek mali açıdan gerek sportif başarı açısından. Destekleyene lafım yok tabi yanlış anlaşılma olmasın bunlar benim düşüncelerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar bende d-smart var. Çok şükür bugünkü maçı izleyebiliyorum. Lig tv de açtırıcam. Fakat bu play-off maçları tivibuda verilecekmiş galiba. Bu play-off maçlarını izlemenin başka bir yolu yok mu? Bıktım artık şu kutulara para vermekten. Sonunda alacam korsan kutu, hepsini kaçak izlicem :(( Neyse, ben bu tivibu da verilen maçları nereden izleyebilirim (ücretsiz tabiki )?????
  •  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Twitterdna alıntı,maç öncesi yapalım arkadaşlar :)
  • Ulan rüyamda ilk dakikalarda yediğimiz kafa golüyle 1-0 geriye düşüyorduk.İnşallah tersi olur.
  • Renktaşlar acil yardim edin maci bulunduğum ilcede hic bir yer vermiyor her yerde d smart aboneliği bitmis ve yenilememisler tek mac internetten lig tv gibi alayım izliyim dedim ama tek mac satılmıyor bu mac herhalde dimi satiliyorsa link verinde alayim ya maçı izleyemezsem çatlarım

• İlk golü yemeyiz insallah

•  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Teknik Direktör Pereira, maç öncesi aldığı karar doğrultusunda maç için tesislerden çıkmadan 5 dakika önce ilk 11'i açıklayacak.
  • Krayir kullanıcısına yanıt
    Başarılı olsalar 10 yıl boyunca destekleyene de desteklemeyenede artistlik yapıyorlar sonra? Bende desteklesem bile hep yalandan oluyor.
  • ----------------- volkan ----------------
    -- gokhan --- kjaer --- alves ---caner --
    ------------------ topal ----------------
    ---------------- meireles ---------------
    -- nani -------------------------- sow --
    ------------------ diego ----------------
    ---------------- fernandao --------------

SALDİR FENERBAHCE!

• the bad Duelist kullanıcısına yanıt
    fiora değişti knk
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Haine

Teknik Direktör Pereira, maç öncesi aldığı karar doğrultusunda maç için tesislerden çıkmadan 5 dakika önce ilk 11'i açıklayacak.

Kaç gibi çıkar hocam tesislerden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

quote:

Teknik Direktör Pereira, maç öncesi aldığı karar doğrultusunda maç için tesislerden çıkmadan 5 dakika önce ilk 11'i açıklayacak.

Kaç gibi çıkar hocam tesislerden ?

Birazdan çıkarlar bence. Anca giderler çünkü trafik vs.
  • quote:

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Aynen valla heyecandan hiç birşey yapamıyorum da maçı bekliyorum ateşim çıktı yanıyorum hava 40 derece bayılacam az sonra
  • Çubukuluyu çektik üzerimize hayırlısı ne ise o olsun arkadaşlar umarım 2 farklı galip ayrılırız sahadan goller diego ve sow olacak inşallah
  • Arkadaşlar 3G den telefon ile maçı nasıl takip edebilirim? Yardimci olabilirsenız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 26392640264126422643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.