Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26252626262726282629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rem0te

Bombalı saldırı olur diye korkuyorum ya.Allah göstermisin

Bunlar her şeyi yapar hocam.Çok dikkatli olması lazım polis ve güvenliklerin.
  • Link arayanları anlamak çok güç ya. Böylesine önemli bir maç, ve siz saçma sapan görüntü kalitesiyle, her an kesilme riski ile mi izlemeye çalışacaksınız? Gidin doğru düzgün bir mekanda kaliteli bir şekilde dev ekranda izleyin.
  • Shakhtar takiminda skora etki edrcek en tehlikeli isimler kim suanda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Karadeniz

Shakhtar takiminda skora etki edrcek en tehlikeli isimler kim suanda?

Tam detaylı bilmem ama Bernard ve Eduardo çok tehlikeli hocam

• Yeri değil ama Dsmart BLU üyelik kodu veya sadece FB maçı için BLU hesabı arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Karadeniz

Shakhtar takiminda skora etki edrcek en tehlikeli isimler kim suanda?

Alex teixeira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞAMPİYONLAR LİGİ MÜZİĞİ ULAAAAAAAAN

• quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Link arayanları anlamak çok güç ya. Böylesine önemli bir maç, ve siz saçma sapan görüntü kalitesiyle, her an kesilme riski ile mi izlemeye çalışacaksınız? Gidin doğru düzgün bir mekanda kaliteli bir şekilde dev ekranda izleyin.

Adam haklı niye eksiliyorsunuz?Şöyle bir gece için bi mekana gidip 10tl masrafla izlenebilir.İnternetten izlemeye bir şey demiyorum lig maçlarını filan benimde izlediğim oluyor ama yarın ki maçı keyifle izlemek gerek.
  • Acestream der kaçarım :)

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Hocam meserette izleyebilirsiniz maçı orlarda maç veren çok. Ben şahsen kampüste izlicem yarın

• Bu passolig kesinlikle paranla rezil olmak baska bi sey degil. Sitede kategori secersin blok gozukmez gozukse bilet alamazsin aksam 6dan gece 12ye kadar ugrastim anca alabildim. Simdi abim icin ugrasiyorum. Insallah alabilirim yoksa tek izlemenin bi zevki olmaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Hasan Ali > Telles

Satarlarsa çok büyük kazık yiyecek Chelsea.

bence telles de kaliteli bi bek

Hamza hoca tellesi istiyorlar dedi. Aama kim istedi? Ppsg, heleki chelse bu adamami kalmış? Akhisar olmasın o?

• Beyler inşallah eleriz şunları ama bence eleneceğiz.Ve yazın bir kenara yarın shaktar bizi yenecek.Troll değilim inşallah geçeriz ama nedense ben pek umutlu değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spactacular

Beyler inşallah eleriz şunları ama bence eleneceğiz.Ve yazın bir kenara yarın shaktar bizi yenecek.Troll değilim inşallah geçeriz ama nedense ben pek umutlu değilim

hocam biz kadıköye nelerini gömdük. shakhtarı da pekala gömeriz yani. atmosfer de çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Bombalı saldırı olur diye korkuyorum ya.Allah göstermisin

valla benim de aklıma geldi. maçtan önce nazlının yerinde takılırız yine, tırsıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Link arayanları anlamak çok güç ya. Böylesine önemli bir maç, ve siz saçma sapan görüntü kalitesiyle, her an kesilme riski ile mi izlemeye çalışacaksınız? Gidin doğru düzgün bir mekanda kaliteli bir şekilde dev ekranda izleyin.

Senden hiçbişey yapmadan sadece ekrana baktın diye 20 tl alsınlar bakalım o zaman bunları diyebilecek misin

• Maç aklıma geldikçe bir garip oluyorum içinde kelebekler uçuyor
    Kadıköy'ü mezar edicez onlara inşallah

• Maç günleri keşke küfür serbest olsa ne yaratıcı şeyler çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

quote:

Orijinalden alıntı: Spactacular

Beyler inşallah eleriz şunları ama bence eleneceğiz.Ve yazın bir kenara yarın shaktar bizi yenecek.Troll değilim inşallah geçeriz ama nedense ben pek umutlu değilim

hocam biz kadıköye nelerini gömdük. shakhtarı da pekala gömeriz yani. atmosfer de çok iyi olacak.

İnşallah hocam.Maç aklıma geldikçe heycanlanıyorum.Ama bence yenileceğiz yarın birde neden eksiliyorsunuz ? Ben de istiyorum Fenerbahçemizin turu geçmesini sadece hissettiğimi yazıyorum.Maçtan sonra alıntılarsınız bu mesajı
  • Candance kullanıcısına yanıt
    Hocam benide deli etti akşamdan beri alamadım, sen nasıl aldın?
  • 
Sayfa: önceki 26252626262726282629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.