Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26242625262626272628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Kumaş

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZekaFışkıttıranİnsan

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Dostum kotu cevap vermek istemiyorum belli ki sende transfer istiyorsun ama ters pskoloji ile totem yapiyorsun, transfer gercekten kapanmis olabilir kuvvetle muhtemel hatta bu, benim dedigim x yonetici bir aciklama yapiyorsa bunu pazarlikta elini kuvvetlendirmek icinde yapiyor olabilir olusu. Nitekim bu tarz aciklamalardan sonra gelen cok oyuncu oldu cogu tatmin etmesede ve halen transfer olabilir yalanlanip aldigimiz oyuncular bur degil iki degil...

Bende transfer istiyom tabi nani nin alternatifi olabilecek bir isim + orta saha(diegonun kötü oynama ihtimaline karşı) şart ama klüp güncel transfer görüşmemiz yoktur diyor ayrıca detay var robbenle şu an görüşme yok ama önceden olmuş bitmiş ve bir koşula bağlanmış(ş.grupları) olabilir ama şu an fenerbahçe hakkındaki bugünün haberlerine yalan gözüyle bakıyorum

Nani alternatifi mi ? Yeterince alternatif yok mu sence şuan takımda ? İlk 11 de banko oynayacak bir kanat ve sağlam bir ortasaha desen anlarımda. Bu takıma rotasyon topçusu almak fail olur bu dakikadan sonra.

nani sakatlansa yerine kim girecek topuzu mu oynatacan

Stoch ?

Naniyi sol diye duşunursen evetde stoch sağda oynamaz

Sağ ayaklı bir kanat oyuncusu.

Doğru diyorsun sağ kanatta oynayamazmış.

Dostum kafanmı guzel stochun sen ne zaman sağda oynayıpta iyi oynadığını gordun tek yaptığı içeri çekip şut atmak zaten sol taraftan başka bi yerde oynayamaz bana futbol oğretme hoca hazırlık maçlarında bile sağda denememiş sen sağda oynar diyosun

Yav he he ...

Futbolun f sini bilmiyosun gelip burayıda kirletme stoch sağda oynarmış yarın obur gun robben gelirse sen onu sola yazarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

haydi hayırlısı gelsin şöyle 3-0 3-1 gibi bi skor

Bluyu nasil aldiniz bende almayi cok istiyorum ama kod istiyor..

• Maça saatler kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

ne gerek var tivibuya livefootballws varken.. hd yayın işte

Takikiyor hocam.

hocam en iyisi taraftarium24
  • Yete gari ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denizlideyim. Yarın Çınar'a ineceğim. Umarım oradaki kafelerden birinde D-Smart buluruz babamla. Son 3 senedeki en önemli maçımız. Allah utandırmasın.

Bütün kafelerin haklı olarak D-smart üyeliklerini iptal ettiklerini düşünüyorum. Napsın adamlar Raye Vallecano- Getafe maçını mı izlemeye gelecek millet
  • yarın sd'den en kaliteli hd'ye kadar yayınlar piyasada mevcut olacak merak etmeyin hiç bulamazsanız gene de bana pm atın ben link atarım
  • Yarın kahveye gidiyorum linkle falan uğraşmayın Allah ın izniyle yarın bu işi bitirmemiz lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yarın sd'den en kaliteli hd'ye kadar yayınlar piyasada mevcut olacak merak etmeyin hiç bulamazsanız gene de bana pm atın ben link atarım

Rizörvıd

• D-smart var evde, bu sene son kez işe yarayacak sanırım. Bir sene daha izleseydik şampiyonlar ligini iyiydi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Dostum kotu cevap vermek istemiyorum belli ki sende transfer istiyorsun ama ters pskoloji ile totem yapiyorsun, transfer gercekten kapanmis olabilir kuvvetle muhtemel hatta bu, benim dedigim x yonetici bir aciklama yapiyorsa bunu pazarlikta elini kuvvetlendirmek icinde yapiyor olabilir olusu. Nitekim bu tarz aciklamalardan sonra gelen cok oyuncu oldu cogu tatmin etmesede ve halen transfer olabilir yalanlanip aldigimiz oyuncular bur degil iki degil...

Bende transfer istiyom tabi nani nin alternatifi olabilecek bir isim + orta saha(diegonun kötü oynama ihtimaline karşı) şart ama klüp güncel transfer görüşmemiz yoktur diyor ayrıca detay var robbenle şu an görüşme yok ama önceden olmuş bitmiş ve bir koşula bağlanmış(ş.grupları) olabilir ama şu an fenerbahçe hakkındaki bugünün haberlerine yalan gözüyle bakıyorum

Nani alternatifi mi ? Yeterince alternatif yok mu sence şuan takımda ? İlk 11 de banko oynayacak bir kanat ve sağlam bir ortasaha desen anlarımda. Bu takıma rotasyon topçusu almak fail olur bu dakikadan sonra.

nani sakatlansa yerine kim girecek topuzu mu oynatacan

Stoch ?

Naniyi sol diye duşunursen evetde stoch sağda oynamaz

Sağ ayaklı bir kanat oyuncusu.

Doğru diyorsun sağ kanatta oynayamazmış.

Dostum kafanmı guzel stochun sen ne zaman sağda oynayıpta iyi oynadığını gordun tek yaptığı içeri çekip şut atmak zaten sol taraftan başka bi yerde oynayamaz bana futbol oğretme hoca hazırlık maçlarında bile sağda denememiş sen sağda oynar diyosun

Yav he he ...

Futbolun f sini bilmiyosun gelip burayıda kirletme stoch sağda oynarmış yarın obur gun robben gelirse sen onu sola yazarsın

Siz naniye yedek alınmasını söyleyen bir insan grubusunuz. Beyni olan bu takımın en son ihtiyacının yedek oyuncular olduğunu anlar ve bilir. Çok bi futbol bilgisine bile gerek yok. Ama sizde oda yok anlaşılan. Bu arada evet stoch naninin yokluğunda sağ kanatta bal gibide oynar. Aykut kocaman zamanında kanatlarda nasıl dönüşümlü oynadıysa direk sağa koyduğundada babalar gibi oynar. Hadi yol al. Özelden sövmüşsün zaten. Burda olsan pataklardım seni şuanda velet

• Hasan Ali > Telles

Satarlarsa çok büyük kazık yiyecek Chelsea.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanfilig

D-smart var evde, bu sene son kez işe yarayacak sanırım. Bir sene daha izleseydik şampiyonlar ligini iyiydi

Hacı yayın yapta bizde izleyelim netten

• hazırlık maçları başlamadan önce almıştım. donma - takılma hiç yok görüntü güzel ve kaliteli. Sanırım şu an alınmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Hasan Ali > Telles

bence telles de kaliteli bi bek

• Valla yarın stad dolmazsa şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Hasan Ali > Telles

bence telles de kaliteli bi bek

Adamlar bizim göremediğimiz neyi görüyor çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Valla yarın stad dolmazsa şaşırmam.

neden hocam
  • Bombalı saldırı olur diye korkuyorum ya.Allah göstermisin
  • Seneye Geronimo Rulli'yi alsak keşke kaleye.Umarım Sociedad satın alma opsiyonuyla kiralamamıştır.

• 
Sayfa: önceki 26242625262626272628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.