Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26262627262826292630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende öyle düşünüyorum hocam. Belediyeye yakın büyük Meserret Kafe veriyordur büyük ihtimal. Kampus Fenerbahçelilerın mekanı aslında. Bizim ev Çınar'a yakın o bakımdan. Kampüste nerede ızlıyorsunuz hocam aklımda bulunsun, yer bulamazsam gelirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekemen

Hocam benide deli etti akşamdan beri alamadım, sen nasıl aldın?

Şansa bende nasil aldim bilmiyorum abime alamiyorum

• Öğleden sonra uyanmak için uyumuyorum suan. O kadar saat geçmez :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    +1. Geçen seneki Fenerbahçe olsa neyse ama böyle bir Fenerbahçe için vereceğin en fazla bir sigara parası. Ne bütçeni sarsar ne de verdin diye içinde ukte kalır.
  • Evimde Dsmart full paket olmasina ragmen,yarin tam 21.00 da ucagim var ve izleyemeyecegim.whatsapp grubu kurulursa ordan bilgi almayi planliyorum.Ilgilenen olur mu ??

• Beyler aldığım duyumlara gore bizim hazırlık macinda sahaya ses bombasi atan malum irktan pkklilarmis sizin maca da boyle planlari olabilir Turkiye adini kotulemek icin her boku yapar bu malukatlar aman diyim ins genis guvenlik onlemleri alinir

• Her şey olabilir dostum, o yüzden sağduyulu olmak lazım. Zarar gören yine biz olacaz.

• Hala gerçek gibi gelmiyor Nani ve Rvp. Sanki oyun oynuyorum, Fm'de şampiyonlar ligi maçına çıkıyorum gibi.
    Kadroya bak..
  • Günaydın Nani ve Rvp'li takımın taraftarı , akşam Shakhtar'ı Kadıköy'e gömmek dileğiyle...
  • Fenerbahçe de dünya yıldızları var bu sene kesin 1ci olucak

GS ve BJK iş görmez

• günaydın beyler bugün büyük gün. Allah utandırmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük Fenerbahçe'nin Büyük Taraftarları Günümüz Aydın Olsun..

Bugün Hep Destek Tam Destek Günü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Bombalı saldırı olur diye korkuyorum ya.Allah göstermisin

Ülkemizi bu hale getirenler utansın.. Maçımız var. Belkide yılların en iyi kadrosu kuruldu. Heyecandan yerimizde durmamamız gerekirken neler düşünmek zorunda kalıyoruz..

Ya RAB sen sana inanan tüm Müslüman Koru. Kötülere fırsat verme..
  • Rüyamda ilk yarıyı 2-0 önde kapatıyorduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: U.C.Y

Her şey olabilir dostum, o yüzden sağduyulu olmak lazım. Zarar gören yine biz olacaz.

Çok eskilerde sahaya atlayıp pkk-apo bayrağı falan açarlardı özellikle Almanya'daki maçlarda, epeydir yapmıyorlar..
  • Dün arkadaşlara 4-2 demiştim. Akşam rüya gördüm 3-2 yeniyorduk, pedere diyorum ben demiştim 4-2 diye. O sırada penaltıyı biri kaçırmıştı öyle rüyam bitti :D

ilk gol dk 7 de biz atıyorduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spactacular

quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

quote:

Orijinalden alıntı: Spactacular

Beyler inşallah eleriz şunları ama bence eleneceğiz.Ve yazın bir kenara yarın shaktar bizi yenecek.Troll değilim inşallah geçeriz ama nedense ben pek umutlu değilim

hocam biz kadıköye nelerini gömdük. shakhtarı da pekala gömeriz yani. atmosfer de çok iyi olacak.

İnşallah hocam.Maç aklıma geldikçe heycanlanıyorum.Ama bence yenileceğiz yarın birde neden eksiliyorsunuz ? Ben de istiyorum Fenerbahçemizin turu geçmesini sadece hissettiğimi yazıyorum.Maçtan sonra alıntılarsınız bu mesajı

Doğru hocam sizin hisleriniz, ben yeneceğimizi düşünüyorum bakalım kadıköyde izlediğim tüm maçları kazandık. Umarım bunda da büyü bozulmaz

• Günaydın arkadaşlar, inşallah günün sonunda da çok mutlu oluruz. Güzel ülkeme Allah zeval vermesin, hainler kendi kurdukları planlarda bogulsunlar inşallah.

Bu arada rüyamda Robben Fenere gelmişti, sponsor ön plana çıkmıştı transferde. Yani Saktar ı eleyecegiz demek mi bu

• Heyecandan erken kalktım

• quote:

Orijinalden alıntı: ^beetlejuice

Heyecandan erken kalktım

Aynen
  • 
Sayfa: önceki 26262627262826292630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.