Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.453
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21292130213121322133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilalovictir o bilalovic persie olsa duramassın
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucs

Arkadaşlar Robben haberleri doğru mu ?

yok artık ya robben nani van persie real madrid böyle transfer yapmıyor dicem bu sefer 30 yaşındalar diye cevap gelecek susuyorum
  • Emir kullanıcısına yanıt
    Takımın teknik ve oyuncu kadrolarında Portekiz ağırlıklı olduğu için gözden çıkaracaklarını sanmıyorum..Fakat Ribası TD kullanmalı..Hemen gönderelim olmaz demek de doğru değil..Geçen sezon para baydık adama da öyle aldık..Dengeler çok değişir..2.Kaleci ve Ba ise hoca istediği diye aldık..Hocanın ağırlığı çok belirgin..Daha kaç kaç oyun modeli olacak o bile belli değil..Herkes yerini sağlama almaya çalışacak bu sezon..
  • Herkes 10 numara keşke persie diyor ama gecen yıl maçı izlediyseniz Diego weboyla aslında iyi oynuyordu çünkü webo pas yapabilen top indirebilen bir adamdı şimdi elde persie fernandao sow var bunlar diegoyla oynarlar emenike önüne istiyordu sadece oyuzden diegoda sağa sola veriyodu bu yıl iyi bir performans bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mars. kullanıcısına yanıt
    Bir kurşunlanma olayı daha olsun görürüm ben o cenneti.. Umarım yönetim özel istek yapar bunun için. Bir daha ikinci bir vakayı kaldıramaz hiç kimse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

galatasaray transfer konusunda robben ve ibrahimoviçin geleceğine ciddi olarak inanan insanları görünce gülmüştüm.bakıyorum bizim konuda da var bu tiplerden.yok robben haberi doğru mudur? yok beyler robben geliyormuş.he yavrum he robben geliyor, bekle.

boş konuşma 2 ay öncesine kadar da nani ve rvp gelicek deselerdi bu tepkileri verirdik.Fenerbahçe'yi küçümseme dediklerini yutmak zorunda kalırsın sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disclosure X

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

95 ve üzeri doğan yeni neslin %70 ini neyle besliyorlar? yazık ya

Hormonlu tavuk yemekten yeni nesil çürüyor
  • Allah aşkına soruyorum, niye eksilediniz Robben için yazdığımı? Hanginiz gördü yalan bir şey yazdığımı? Elli kere söyledim duyumcu olmadığımı ve doğru haber verenleri takip ettiğimi. Takip ettiğim adam da Robben ile anlaşıldı yazıyor. Yıllık ücretini bile söylüyor. İş şuan bizim takımın gruplara kalmasında ve Bayern'i ikna etmekte..
  • Robben imkansız

• Viyana Fenerbahceliler VFB
    18 dk. ·
    MÜJDELİ HABER | Fenerbahçe'miz Arjen Robben ve Menajeri ile her konuda anlaşmaya vardı. Bayern Di Maria ısrarını sürdürüyor. Di Maria transfer edildiği taktirde Robben Fenerbahçe'de diyebiliriz.
    Yine İlk Bizden Duyun Diyoruz ...
  • RVP'nin kaç numarayı giyeceğini kesin olarak bilen var mı artık dayanamıyorum ben yarın gidip alıyorum formayı.
  • Şimdiden kendilerini sampiyon yapmislar elemeyi de gecmisler şl basari hayali kuruyorlar İyi oyuncular alsaniz da iyi oyuncu kesin basari degildir bunu anlayin.

• RVP'nin hangi numarayı alacağı belli oldu mu? Birkaç gün sonra formaya isim yazdırmaya gideceğim.
  • Robben imkansız. Uçmayalım fazla.

Her takımda oynar şu an Robben. Daha 31 yaşında. 33ten önce yolu düşmez buralara.

• quote:

Orijinalden alıntı: YunotheKid

Robben imkansız. Uçmayalım fazla.

Her takımda oynar şu an Robben. Daha 31 yaşında. 33ten önce yolu düşmez buralara.

RVP her takımda oynamaz mı? RVP kaç yaşında?

Ayrıca buyrun beyler; Robben haberleri artmaya başladı yavaştan
  • Robben gelmez bize kandırmayın Fenerbahçelileri.
  • + 33 milyon € değeri var şu an. Hadi 14 15 verdin getirdin diyelim. Bu kadar yıldızın maaş yükleri ne olacak?

• 4 yillik 24 milyon € ve robben hadi bayern ver bu adami bize cossun herkes

• quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Kumaş

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Lincoln

pardon yanlış resim 1 mi 2 mi?
     [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

1

Sow sol kanat olmasın artık bide

Sow sol açık olmasın demekten bıkmadınız mı? Her sola konduğunda bunu yazıyorsunuz? (şahsi değil genel manada soruyorum) Sol da istikrarlı bir isim yok. Stoch 90 dk çıkartabilir mi soru işareti son izlediğim çıkartamaz. İlerde RVP ve Fernandoa var. Sow istesekte istemesekte sol da kullanılacak sizin 40 kere yazmanız bunu değiştirmeyecek. Nani ayarında bir kanat gelir yazmayız seneye salah mirallas vs alırsak o zaman istediğiniz kadar yazabilirsiniz bu cümleyi

Arkadaşım forvete rvp fernandaoyu koyup sağdada bide nani varken sola gidip bi forvet koyuyosan sen zaten futbolu bilmiyosundur git o kadroyu fifada filan kur oldu olucak madem topal filan hiç oynamasın kadlecle ba oynasın 6-0-4 oynuyalım daha iyi olur bu takım 4.4.2 oynıycaksa solda sadece alper oynar oda ortasaha olduğu için

Evet sizin gibilerin oyunlarda alamadığı oyuncularla çalışmış teknik adam sizin kadar bilmiyor siz biliyorsunuz. Son hazırlık maçında da kanatlarda kullandı Sow'u. Sağ ve sol da Nani ile dönüşümlü oynadı. Malum oyunda kariyer yapan kendini hoca sanıp küstah mesajar yazıyor azıcık büyüyün.

• Ortasahaya transferde kimler geçiyor beyler?

• 
Sayfa: önceki 21292130213121322133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.