Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.454
Cevap
275
Favori
2.174.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21282129213021312132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    verirler dostum nelere ceza vermiyorlar neleri silmiyorlar zorlarına gidiyor.
  • iyi geceler Rvp si olanlar ve olmayanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Arkadaşlar yeni formalar da çocuklar içinde çıkmışmı.
    Geçen yıl 6 yas için Çubuklu 2-3 Fenerium da zor buldum.
    Sonra Şort da alalım dedim bulamadım.
    Ben mecburi nani alacagım evlat RVP nin uçarak attığı golü görünce RVP yi seçti. Bakalım butce uygun olursa kendin içinde ikinci forma olarak RVP alırım.

var hocam olmaz mı yeni satışa çıktı zaten formalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew Lincoln

pardon yanlış resim 1 mi 2 mi?
     [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

1

Sow sol kanat olmasın artık bide

Sow sol açık olmasın demekten bıkmadınız mı? Her sola konduğunda bunu yazıyorsunuz? (şahsi değil genel manada soruyorum) Sol da istikrarlı bir isim yok. Stoch 90 dk çıkartabilir mi soru işareti son izlediğim çıkartamaz. İlerde RVP ve Fernandoa var. Sow istesekte istemesekte sol da kullanılacak sizin 40 kere yazmanız bunu değiştirmeyecek. Nani ayarında bir kanat gelir yazmayız seneye salah mirallas vs alırsak o zaman istediğiniz kadar yazabilirsiniz bu cümleyi

Arkadaşım forvete rvp fernandaoyu koyup sağdada bide nani varken sola gidip bi forvet koyuyosan sen zaten futbolu bilmiyosundur git o kadroyu fifada filan kur oldu olucak madem topal filan hiç oynamasın kadlecle ba oynasın 6-0-4 oynuyalım daha iyi olur bu takım 4.4.2 oynıycaksa solda sadece alper oynar oda ortasaha olduğu için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukarida bazi abilerim,ablalarim biz sinirlendigimizde kime sovucez demisler.
    Ben acikcasi soyle bi plan yaptim:
    Mehmet Topuz satilmazsa maca girdigi zamanlarda ufaktan bir iki argosu var.

Meirelesin oynadigi maclarda inceden yardirilabilir bence

Volkan desen kaldigi yerden devam kalaylamaya

Yeni transfer olarak Ba nin bir iki ufak vecizeyi hak edecegini dusunuyorum.

Baska alternatif sinir atma sekli onerisi olan varsa lutfen bilgilendirsin bizi.Bu kadronun Cl de yari finali var cunku

NOT:Mobildeyim,imla icin kusura bakmayin.

• uçan Hollandalı :)

• Nallart? Kara fısıldayan adam?

• Gök Gürültüsü kullanıcısına yanıt
    Neresinde hakaret var? Cumleyi tamamlamamisim bile, o noktali yerleri "sever" olarak tamamliyorum su an, aksini kim iddia edebilir? Burada o soz binlerce kez gecti hadi o da bir yana bu mesajdan daha agirlari yazildi. Ceza vermek bu kadar ucuz olmamali, ayip.

• Beyler gece gece üşenmedim wallpaper ı kilit ekranına koydugunuzda saati kapatmıcak şekilde düzenledim. Birazda renklerle oynadım

• Roben değildir o iyi bakın Ramirestir

• quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Arkadaşlar yeni formalar da çocuklar içinde çıkmışmı.
    Geçen yıl 6 yas için Çubuklu 2-3 Fenerium da zor buldum.
    Sonra Şort da alalım dedim bulamadım.
    Ben mecburi nani alacagım evlat RVP nin uçarak attığı golü görünce RVP yi seçti. Bakalım butce uygun olursa kendin içinde ikinci forma olarak RVP alırım.

var hocam olmaz mı yeni satışa çıktı zaten formalar

Eyvallah hocam zico sonrası ve Ersun un 1 yılı Hariç özellikle İsmail ile futbol a küsmüş biri olarak şimdi çocuğu elinden tutup Fenerium a gitmek için sabırsızlanıyorum. Bayram sonrası iki forma garanti o zamana kadar bizim dünya starının giyeceği numarada belli olur keşke 10 olsaydı.

• Robben taraftarı beklentiye sokmak için uydurulmuş haberdir. Yapılan transferlerin keyfini çıkarın ve olası Orta saha merkezi transferlerini bekleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Neresinde hakaret var? Cumleyi tamamlamamisim bile, o noktali yerleri "sever" olarak tamamliyorum su an, aksini kim iddia edebilir? Burada o soz binlerce kez gecti hadi o da bir yana bu mesajdan daha agirlari yazildi. Ceza vermek bu kadar ucuz olmamali, ayip.

Ceza verirken çifte standart uyguluyorlar derseniz haklı olabilirsinizde,ima ederek hakaret etmeye de ceza verilir.Noktayla bu işler olsaydı,forumda herkes birbirine sabahtan akşama kadar her türlü hakareti ederdi.
  • Robben uydurmadır diyenler neresinden sallıyor acaba? Robbene ilgi vardı, ama gruplara kalınmadığı sürece askıya alındı. Oyuncuyla anlaşıldı bile...
  • Arkadaşlar Robben haberleri doğru mu ?
  • En çok buna güldum

• Magnum kardeşim; yorumunu gördüm.O ilk mesaja ceza vermedilerse,sana da vermemeleri gerekirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

Robben uydurmadır diyenler neresinden sallıyor acaba? Robbene ilgi vardı, ama gruplara kalınmadığı sürece askıya alındı. Oyuncuyla anlaşıldı bile...

Oyuncuyla anlaşıldı Top Bayern'de diyolar Bonservis yüksek tutuluyormuş

• Dürüst olayım, ben futbol ile ilgilenen insan değildim, üni de ark çevrem fenerli idi. Beni sürekli maça götürdüler, erkek/kadın basket,futbol,tenis vs o ortama girdimi bağımlı oluyorsunuz cidden. Böylece fener serüvenim baslamış oldu, fenerli olduğum için baya mutluyum açıkcası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtheaven

rvp 11 numarayı giyer diyolar neden 20 yaptınız :D

hocam şimdi bizim de 20. şampiyonluğumuz olacak ya ligi kazanırsak bence o yüzden 20 giyebilir.
  • 
Sayfa: önceki 21282129213021312132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.