Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.031
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cekirge17

Şu Cardozo'yu günlerdir değil yıllardır bekliyoruz, gel artık be adam :)

bu saatten sonra gelmezse eğer tüm taraftar büyük hüsrana uğrucaktır.başta ben
  • Sow klubu zor bir durumda birakacak son adamdir ayrilirsa Fenerbahcenin menfaati icin olur diye dusunuyorum adami satip taraftarin onune Sow u atarsa yonetim atar ilk kez yaptiklari sey degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Sow klubu zor bir durumda birakacak son adamdir ayrilirsa Fenerbahcenin menfaati icin olur diye dusunuyorum adami satip taraftarin onune Sow u atarsa yonetim atar ilk kez yaptiklari sey degil.

+1 Alexi bile taraftarın önüne attılar Sow'u hayli hayli atarlar.

Sow gider ama sağlam para kazandırır rahat olun.
  • Sow falan gitmez tahat olun da Cardozonun kaynagi ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

Sow falan gitmez tahat olun da Cardozonun kaynagi ne

kaynak belirtmemişler. kendi istihbaratları herhalde
  • @Black Raven nirelerdesin bilgilendir bizi
  • Skype'a da uğramıyor kendisi.Ed Wood'a sordum durum ne,medyada yazan neyse o diyor.

Duy bizi @Black Raven
  • Beyler, bence ceza meza hikaye....1-2 hafta gündem bunla kalır. zaten bir yıl gitmedik, diğer bir yıl da ertelenir, şu kadar şürede şike olaylarına karışmaz iseniz denir, o bir yılda uçar gider...
    sıkıntı yok, bu Fenerbahçenin gücü var iken bu söylemlerden öte gidemez.

Hep kafamda , hayalimde Kadıköyde şöyle bir sistem var..3-5-2....

Evet dünya 4 lü defans oynuyor, fakat Kadıköydeyiz, rakip Sanica Boru Elazığ....şöyle bir kadro ile koltuğumuza yaslanıp, fındık, fıstık, çerez maç izlesek nasıl olur..çok mu şey istiyorum..

Bakın Real, Barca, Manu demiyorum...Kadıköyde , seyircinin 52 bin olduğu, rakibin Beşiktaş, Kayseri, Bursa v.s değil ( olsada varketmez de ) bu takımlara istinaden daha zayıf olan takımlara karşı oynadığımız maçlardan bahsediyorum(konya, elazığ, rize, manisa v.s ) Aykut hocanın tabiriyle, '' oyunu tutmak adına '' son 15-20 dakika Selçuğun oyuna girmediği bir Fenerbahçem den bahsediyorum..

VOLKAN

GÖKHAN ALVES HASAN

ALPER MEİRELES EMRE SALİH

KUYT CARDOZO SOW

Yemin ediyorum cipsin biri bitmeden diğerini açarım, her maç 5-6 olur ...

buna uygun hoca da galiba Ersun hoca....

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

Ligtv nin haberini bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: JAYJAYKRAL

Beyler, bence ceza meza hikaye....1-2 hafta gündem bunla kalır. zaten bir yıl gitmedik, diğer bir yıl da ertelenir, şu kadar şürede şike olaylarına karışmaz iseniz denir, o bir yılda uçar gider...

Evet dünya 4 lü defans oynuyor, fakat Kadıköydeyiz, rakip Sanica Boru Elazığ....şöyle bir kadro ile koltuğumuza yaslanıp, fındık, fıstık, çerez maç izlesek nasıl olur..çok mu şey istiyorum..

Bakın Real, Barca, Manu demiyorum...Kadıköyde , seyircinin 52 bin olduğu, rakibin Beşiktaş, Kayseri, Bursa v.s değil ( olsada varketmez de ) bu takımlara istinaden daha zayıf olan takımlara karşı oynadığımız maçlardan bahsediyorum(konya, elazığ, rize, manisa v.s ) Aykut hocanın tabiriyle, '' oyunu tutmak adına '' son 15-20 dakika Selçuğun oyuna girmediği bir Fenerbahçem den bahsediyorum..

VOLKAN

GÖKHAN ALVES HASAN

KUYT CARDOZO SOW

3-5-2..........3-4-3............3-4-1-2..............3 lü defans olsun da.....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

Ligtv nin haberini bulamadim

başka haberle birleştirmişler

http://www.ligtv.com.tr/haber/fbahce-buyuk-oynuyor

cardozo haberi kendilerinin diğer 2 isim kaynağı ise rus basını

• quote:

quote:

Beyler, bence ceza meza hikaye....1-2 hafta gündem bunla kalır. zaten bir yıl gitmedik, diğer bir yıl da ertelenir, şu kadar şürede şike olaylarına karışmaz iseniz denir, o bir yılda uçar gider...

VOLKAN

GÖKHAN ALVES HASAN

KUYT CARDOZO SOW

3-5-2..........3-4-3............3-4-1-2..............3 lü defans olsun da.....

top rakipteyken 3-5-2
    top bizdeyken tersinden ( 2-5-3 ) oynayacak yürekli hoca ve takım istiyorum....

• O sistem öyle olmaz.Defansdayken 5-3-2 hücuma çıktığında 3-5-2 şeklinde olur.
  • JAYJAYKRAL kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum rakıbı ezmek adına ıyı taktık zaten adamlar tek forvet oynuyo kadıkoyde..
  • KARDEŞ KENDİ MESAJINI BARİ ALINTILAMA MOBİLDEYİZ AYIPTIR

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

O sistem öyle olmaz.Defansdayken 5-3-2 hücuma çıktığında 3-5-2 şeklinde olur.

Sen defanstan bahsetmişsin, hücümdan bahsetmişsin....

Ben ne demişim, top bizdeyken, top rakipteyken demişim...total futbol...

ben sahanın her yerinde top bendeyken hücümdan bahsetmişim, top rakipteyken de normal oynamam gereken sisteme dönmüşüm...

ama sen Kadıköyde ve karşında Konya gibi bir takıma bile 5 li defanstan bahsetmişsin....

bence senin dediğin gibi hiç olmaz..
  • JAYJAYKRAL kullanıcısına yanıt
    bravo jay jay tek forvete 5 defans olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

O sistem öyle olmaz.Defansdayken 5-3-2 hücuma çıktığında 3-5-2 şeklinde olur.

Aynen öyle. Ayrıca o sistemde oynayacaksan, herkesden önce mehmet topalı yazman lazım kadroya. Bi tane dirençli orta saha olmadan 3-5-2 oynamak nerde oynarsan oyna intihar olur. Ayrıca bu sezon arka direk organizasyonundan min 10 tane gol yiyen takımımız, tek defansla hallaç pamuğuna döner.
  • Top rakipteyken 4lü defans yapmazsan çok gol yersin. Ama top sana geçince bekleri açık gibi oynat 2 defansla oyna ona bir şey demem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

KARDEŞ KENDİ MESAJINI BARİ ALINTILAMA MOBİLDEYİZ AYIPTIR

pardon dostum, sizler kadar usta değiliz..arada oluyor...kusura bakmayın
  • 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.