Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.031
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünkü UEFA bombasından sonra herkes bir panikledi şimdi de transferler aynen devam edicek deniliyor bu nasıl olur mantıklı mı ? Ben Cardozo olsam gideceğim kulüp şike soruşturması nedeniyle 2 yıl avrupadan men edilme riski taşıyorsa şu anda kesinlikle imza atmam sadece paraya bakıyorsa ptt 1.lig'de de oynar oyuncunun vizyonuna bağlı tabi ama bu durumda nasıl devam eder transfer anlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

transfer felan yok.

takımdaki yıldızlar satılacak.

selçuk bekir caner semih baroni birde yeni bienvenu alırlar olur biter bu iş.

transferlere hazir olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda989

Dünkü UEFA bombasından sonra herkes bir panikledi şimdi de transferler aynen devam edicek deniliyor bu nasıl olur mantıklı mı ? Ben Cardozo olsam gideceğim kulüp şike soruşturması nedeniyle 2 yıl avrupadan men edilme riski taşıyorsa şu anda kesinlikle imza atmam sadece paraya bakıyorsa ptt 1.lig'de de oynar oyuncunun vizyonuna bağlı tabi ama bu durumda nasıl devam eder transfer anlayamıyorum.

Anlaşmasınabelli maddeler koyduğun olur biter

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mishakal dediyse tmm kakam geliyor :)Cardozomda geliyor. @Mishakal
  • Cardozoo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

quote:

Dünkü UEFA bombasından sonra herkes bir panikledi şimdi de transferler aynen devam edicek deniliyor bu nasıl olur mantıklı mı ? Ben Cardozo olsam gideceğim kulüp şike soruşturması nedeniyle 2 yıl avrupadan men edilme riski taşıyorsa şu anda kesinlikle imza atmam sadece paraya bakıyorsa ptt 1.lig'de de oynar oyuncunun vizyonuna bağlı tabi ama bu durumda nasıl devam eder transfer anlayamıyorum.

Tabiki o şekilde bir anlaşma yaparsan sorun kalmaz ama bu riskli birşey değil mi herhangi bir elenmede yıldız kayıpları çok oluyor zararlı çıkmaz mıyız? Niang,Santos,Lugano faciası aynen yaşanırsa 2 hafta önce transfer edilmiş Cardozo'nun bir anlamı kalır mı ?

• quote:

quote:

quote:

Tabiki o şekilde bir anlaşma yaparsan sorun kalmaz ama bu riskli birşey değil mi herhangi bir elenmede yıldız kayıpları çok oluyor zararlı çıkmaz mıyız? Niang,Santos,Lugano faciası aynen yaşanırsa 2 hafta önce transfer edilmiş Cardozo'nun bir anlamı kalır mı ?

Ceza gelmeyecek sorun yok o yüzden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ceza gelmeyecek sorun yok o yüzden.

Gelmemesi gerekli bende öyle düşünyorum ama çekinmemin sebebi 2011 yılında da suçumuz ispatlanamamış ve hiç bir küme düşürülme , puan silme gibi rutin şike cezaları verilmemesine rağmen CL'den men edildik bir şekilde bir ceza aldık yine aynı şey olur mu diye endişe etmemek elde değil.

• Fenerbahçemizin yeni transferi Portekizli milli oyuncu Bruno Alves, İstanbul’a geldi. Taraftarlarımızın coşkuyla karşıladığı Bruno Alves, Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün parçası olduğu için büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Bruno Alves, İdare Menajerimiz Hasan Çetinkaya ile birlikte bugün saat 11.00 sularında Atatürk Havalimanı’na indi. Kulüp yetkileri tarafından karşılanan Bruno Alves, burada FB TV’ye verdiği demeçte. "Çok mutluyum çok heyecanlıyım ilk hislerim ise; şu anan itibariyle çok sabırsızlanıyorum. Fenerbahçe forması giymek ve bu forma altında da büyük başarılara ulaşmayı arzuluyorum. Takımımızı çok iyi tanıyorum. Çok iyi biliyorum ki hepsi çok kaliteli ve üst düzey oyuncular. Uyum sorunu yaşayacağımı sanmıyorum. Tek hedefim Fenerbahçe’ye katkı yapmak ve Fenerbahçe’ye kupalar kazandırmak" diye konuştu.

Ardından havalimanı çıkışında gazetecilerin de sorularını yanıtlayan Alves, "Çok mutluyum. Fenerbahçe gibi büyük bir camianın parçası olmaktan dolayı mutluyum, böyle bir camiada bulunmaktan dolayı gururluyum. Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nde arzulanan seviyelere gelmesine katkı yapmak istiyorum. Meireles hem İstanbul hem de Fenerbahçe ile ilgili çok güzel şeyler anlattı. İstanbul’un muhteşem bir şehir olduğunu söyledi. Şampiyonluğun camia tarafından, kulüp tarafından beklenen en üst düzeyler olduğunu söyledi. Umarım bu sezon Fenerbahçe için kupalarla dolu bir sezon olur" diye konuştu.

• Oh be bıyığı kesmişsin yakışıklı olmussun.Saçınmı beyaz yoksa grimi boyamı sürdün? :) @Alves
  • Aykut Yıldırım @aykutTyildirim şimdi Fenerbahce kulubu Baskani Aziz Yildirim‚ Turkiye Futbol Federasyonu ile gorusmek icin Istinye´deki binaya giris yapti.. Simdi NTV Spor!!!
  • Fenerbahçe, transfer listesindeki ilk isim Oscar Cardozo ile görüşmelerini tüm hızıyla sürdürüyor. Paraguaylı oyuncunun menajeri Ahmet Bulut, transferin son durumuyla ilgili bilgi verdi.

Paraguaylı golcü için görüşmelerin sürdüğünü kaydeden Bulut, ”Fenerbahçe’nin UEFA Disiplin Kurulu’ndaki dosyasının bu transfere olumsuz bir etkisi yok. Kulüp ve oyuncuyla Fenerbahçe arasındaki görüşmeler olumlu şekilde devam ediyor” dedi.

kaynak : ntvspor
  • Fenerle kimseee başa çıkamaaaaz
  • Volkan
    Gg-Alves-Taşçı-Ekotto
    Topal-Meireles
    Kaka
    Kuyt-Cardozo-Sow

• Erkan Zengin diyorlar beyler ne iş???Üstelik konuşulan bonservis rakamları da az buz değil.Twitterda gördüm.
  • Beyler haberi aldıktan sonra hevesim kaçtı saat başı girip okuduğum bu konuyu takip ermiyorum da transfer olayları ne durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

Erkan Zengin diyorlar beyler ne iş???Üstelik konuşulan bonservis rakamları da az buz değil.Twitterda gördüm.

Erkan zengin çok zor. Belki ersun hoca gelirse yanında getirebilir, ama şu an bursasporun çok yoğun girişimleri var erkan için. Ha biz istesek araya girip alamazmıyız alırız ama klübün herhangi bir girşimi yok.
  • Bilgi l Sow 'un Menajeri Fenerbahçe Ceza Alırsa SOW'un Ayrılacağını İfade Etti.

Son Dakika l Oscar Cardozo'nun Açıklanmasına Saatler Kaldı (LİGTV
  • Bu heriflere hiç güvenmiyorum ama

Taraftar Servis ‏@TaraftarServis 2 dk
    Bilgi l Sow 'un Menajeri Fenerbahçe Ceza Alırsa SOW'un Ayrılacağını İfade Etti.

• Cardozo için Benfica Kulübü ile anlaşma zemininin sağlanmak üzere olduğu ve bu transferin açıklanmasının an meselesi olduğu gelen haberler arasında.

Bir Türk stoper bir de sol bek transferi hedefleyen sarı lacivertli yönetimin, Stuttgart Kulübü tarafından satış listesine konulan Serdar Taşçı ile de anlaşmaya vardığı ve Milli Futbolcunun kulübü ile görüşmelerin başladığı öğrenildi.

Sol Bek için ise Tothenham da forma giyen Benoît Assou-Ekotto'nun ismi önplana çıkarken, bu futbolcunun geçtiğmiz sezon yaşadığı uzun süreli sakatlık problemi mercek altına alınıyor.

Sarı Lacivertli Kulübün Kamerunlu oyuncunun raporlarını inceledikten sonra kesin kararını vermesi bekleniyor.
    (LİGTV)
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.