Şimdi Ara

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.031
Cevap
57
Favori
548.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By_Serco

Kesimal Ülkemizde gördüğüm en iyi stoperler den fakat kıymetini bilemiyoruz. Adam topu oyuna çok güzel sokuyor bilekleri iyi. İnşallah oyuncudan anlayan bir T.D gelir.

Kesimal ın tek artısı evet topu oyuna sokuyor ama eksiği çok, Galatasaray ı 2 yıldır yenemediysek,en az biri bu adam yüzünden, Kadıköyde 2-2 biten maç...Elmander üzerinden çıktı vurdu, Kesimal yerde, dağıldı gitti, Hakan Balta attı galiba..Omuz omuza hiç sağlam değil, kimle kafa topuna çıksa 3 topun 2 sini rakip alıyor, ( gerçi Hasan Ali Kaldırım bir tane bile alamıyor, bala mala Trabzon kupa maçında kafasıyla nasıl attı Webo ya, hala şaşırıyorum, galiba çarptı:)...neyse .sonra eski Sivaslı Mehmet Yıldız orta sahadan aldı, gitti gitti Allah tan Volkan çıkardı, Kesimal bir güreşçi gibi olan Mehmet Yıldızı yakalayamadı...aykut hoca kenardan ne kadar bağırdı..v.s...

Onun çok fırın ekmek yemesi lazım..

• Ayağı bileği düzgün adamdan ofansif orta saha olur stoper olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

Serdar Taşcı transferi cardozoyu bile geride bırakır, sezonun transferi olur açık ara

quote:

Serdar Taşcı transferi cardozoyu bile geride bırakır, sezonun transferi olur açık ara

Yavaş.....
  • Bir kaç mesaj önce söyledim zaten kondisyon gerekiyor adama diye ikili mücadelelerde sağlam değil. Egemen gibi olsa mücadeleler de koy oynasın. @JAYJAYKRAL
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Ayağı bileği düzgün adamdan ofansif orta saha olur stoper olmaz.

Vidic,Pique vs. CAM mı oynasınlar o zaman öyle şey mi olur ya hem defansif hem de teknik özellikler taşıyan stoperler de var günümüzde.
  • Yerli statüsünde oynayacak Serdar Taşcıyı beğenmiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAYJAYKRAL

quote:

quote:

Yavaş.....

normalde taşcı transferi o kadar iyi olmazdı ama alvesden sonra çok rahat en mantıklı, f/p oranı en iyi, en çok katkı sağlıyan transfer olur. Görürsünüz gelirse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda989

quote:

Orijinalden alıntı: rastafaray

quote:

Serdar seri bir defanstır arkadaşlar Alves'in yanına çuk diye oturur.

bekir tarzında bana kalırsa bizim sisteme uygun değil

Bu çocuk Bekir'le karşılaştırılır mı dostum ne diyorsun adama bak yemiş bitirmiş forvetleri geriye oynama olayı tamamen TD'ye bağlı ileriye dönük oyna derse Bruno'ya veya Serdar'a ikiside oynayabilecek teknik kapasitede stoperler.

hocam ben videodan izleyerek dedim bunu gerçekten hiç izlemişliğim yok serdar taşcıyı siz öyle diyosanız tamamdır

• quote:

quote:

Vidic,Pique vs. CAM mı oynasınlar o zaman öyle şey mi olur ya hem defansif hem de teknik özellikler taşıyan stoperler de var günümüzde.

Örnek: Luciano....Kalbimizde yeri başkadır, çok teknik bir topçuydu..Fenerin defansına ondan sonra bu kadar teknik biri gelmedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: go girl baby

Gomez GÖZ GÖRE GÖRE TOTTENHAM'A GİDİYOR HEMDE 8 MİLYON GIBI BIR PARAYLA.

gomezin talibi çok . ayrıca epl'de bir takım dururken bize gelmesi çok zordu zaten . ayrıca 8 milyon yalan yanına bi 8 daha ekle . ayrıca totnım sonradan talip oldu ilk talip olan bizdik ama olmadı geçmiş olsun .
    BU ARADA RAUL İÇİN MONACO İLE GÖRÜŞÜYORUZ 10 MİLYON VERDİ MONACO BİZ 14 İSTİYORUZ ...

biz 10 a mı almıştık?

YANLIŞ BİLMİYORSAM EVET 10 ALMIŞTIK

9a alındı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Serdar seri bir defanstır arkadaşlar Alves'in yanına çuk diye oturur.

bekir tarzında bana kalırsa bizim sisteme uygun değil

Bu çocuk Bekir'le karşılaştırılır mı dostum ne diyorsun adama bak yemiş bitirmiş forvetleri geriye oynama olayı tamamen TD'ye bağlı ileriye dönük oyna derse Bruno'ya veya Serdar'a ikiside oynayabilecek teknik kapasitede stoperler.

hocam ben videodan izleyerek dedim bunu gerçekten hiç izlemişliğim yok serdar taşcıyı siz öyle diyosanız tamamdır

Güven bana bu çocuk Almanya milli takımına kadar yükseldi çok başarılı bir transfer olur hemde yabancı kontenjanını iyi kullanmış oluruz

• quote:

quote:

Tek özelliği ayağı bileği düzgün olan adamlardan bahsediyoruz

Herhangi bir orta saha defans koysan kesimalın yaptığı defansi yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesisfb07

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Fenerbahçe 2013/2014 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

Çok can yakarız

sol kanatta sow ?? aykut hocayı bu yüzden çok eleştirmedik mi ?

Sow sol kanatta mı bak bakayım

• quote:

quote:

quote:

Tek özelliği ayağı bileği düzgün olan adamlardan bahsediyoruz

Herhangi bir orta saha defans koysan kesimalın yaptığı defansi yapar.

Öyleyse haklısın tabiki ama bileği düzgün adamdan stoper olmaz demişsin ben ona karşılık bu cevabı verdim yoksa Serdar Kesimal'ı övücek halim yok

• Siz Batalla'yı alsanıza on numara için çok uzağa gitmeye gerek yok.
  • Meireles'in gitmesi çok kötü olur ciddi anlamda. O olmadığı maçlarda ortasaha yol geçen hanı bıktım artık şu araplardan fifa mı eufa mı napıyosa yapsın yeter artık. Hem bu saatten sonra meireles gitmez bence cünkü alvese büyük ihtimalle gel birlikte oluruz filan diye ikna etmiştir bu saatten sonra giderse alves döver gibi duruyo
  • Mehmet topalın tek bacağı olmasa, serdarın yaptığı defansın 2 katını yine yapar. Takımın en işe yaramaz ve gelişme gösteremeyen adamı bence serdar. Yani bi defans oyuncusunu topu oyuna iyi sokuyor diye övüyoruz. Defans oyuncusu önce asli görevlerini bi yapsın, önce ikili mücadeleden kaçmasın, tek darbede yıkılmasın, pozisyon bilsin, ofsayt nedir nasıl düşürülür bunu bilsin, iyi zıplasın vs vs. Ama adam bileğine çok hakim, topu oyuna iyi sokuyor o zaman amf oynasın gardaş.
  • şimdi bu cardozo geldi mi gelmedi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.TecPLUS

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: go girl baby

Gomez GÖZ GÖRE GÖRE TOTTENHAM'A GİDİYOR HEMDE 8 MİLYON GIBI BIR PARAYLA.

gomezin talibi çok . ayrıca epl'de bir takım dururken bize gelmesi çok zordu zaten . ayrıca 8 milyon yalan yanına bi 8 daha ekle . ayrıca totnım sonradan talip oldu ilk talip olan bizdik ama olmadı geçmiş olsun .
    BU ARADA RAUL İÇİN MONACO İLE GÖRÜŞÜYORUZ 10 MİLYON VERDİ MONACO BİZ 14 İSTİYORUZ ...

biz 10 a mı almıştık?

YANLIŞ BİLMİYORSAM EVET 10 ALMIŞTIK

9a alındı

Fenerbahçe transferin son gününde Chelsea'nin Portekizli yıldızı Raul Meireles'i renklerine bağladı. Sarı-lacivertliler, İstanbul'a getirdiği Meireles ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.Raul Meireles kimdir?

Fenerbahçe'den KAP'a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Chelsea Futbol Kulübü oyuncusu Raul Meireles'in Kulübümüze transferi konusunda taraflarla anlaşmaya varılmıştır.
    Buna göre Chelsea Kulübüne ödenecek bonservis bedeli 10.000.000 Euro,
    6 Fotoğraf
    Meireles formayı giydi!

4 yıllık sözleşme çerçevesinde oyuncuya ödenecek yıllık garanti ücret aşağıda gösterildiği gibidir ;
    2012-2013
    3.000.000,- Euro Garanti Ücret 10.000,- Euro Maçbaşı Ücreti
    2013-2014
    2.500.000,- Euro Garanti Ücret 10.000,- Euro Maçbaşı Ücreti
    2014-2015
    2.500.000,- Euro Garanti Ücret 10.000,- Euro Maçbaşı Ücreti
    2015-2016
    2.000.000,- Euro Garanti Ücret 10.000,- Euro Maçbaşı Ücreti."
    Kariyerine Boavista'da başlayan Portekizli oyuncu 2004 ve 2010 yılları arasında Porto'daki performansıyla ada yolunu tuttu. 2010-2011 sezonunda 13 milyon euro bonservis bedeliyle Liverpool'a gelen Meireles, bir sonraki sezon Chelsea'nin yolunu tuttu. Geçen yıl 31 kez mavi formayı giyen Portekizli oyuncu milli takımında da 62 kez sahaya çıktı. Raul Meireles İstanbul'a geldi. Sarı-lacivertliler, yapılan son görüşmenin ardından deneyimli futbolcu ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

• Şuan olası kadro çizmeye çalıştım 3 farklı durumda lig-avrupa-lig rotasyon olmak üzere hepsine sağlam oyuncular koymak gerek eğer bomba olmak istiyorsak gökhan ve kuyt değişilmez oldu onların kesinlikle sağlam bir alternatife ihtiyacı var çünkü en iyi performans için dinlenmeleri gerek.Krasiç ne olacaksa artık. aynı şekilde kesin gözüyle bakılan transferlerde forvet hattı için cardozo ve sow ilk 11 de kesin eğer cenk de olacaksa semih ilk 18 kesin yok webo meçhul...sol kanat caner dışında -stoch geleceği belirsiz- alternatif yok sow kesinlikle bu bölgede olmamalı ve orayada sağlam adam gerek.orta sahadan devam edersek ben bu sezon ki oyunda baroniye yer göremiyorum orta saha kaarmış durumda salih ve alperin kadroyu tutması bekleniyor emre-m.topal-meireles ne olacak bilemiyorum. defans için sol bek ekotto deniyor gerçekleşise problem yok serdar taşcıda gelirse alves le birlikte tam bir defans ddeğişimi olacak yeni sezonda.. kısacası cardozo-ekotto-serdar olacaksa sağ bek,sağ açık,sol açık ve 10 numara dahil 7 transferi bekliyoruz bu sezon toplam 9 (alper-alves)...gidecekler listesine baroni-semih-serdar k.-krasiç-meireles-stoch-(bienvenue-orhan şam kesin) 8 oyuncu ekliyorum.yeni sezon için beklentilerimi karşılayan görüşlerim bunlardı..umuyorum yeni teknik direktör avrupa çapında başarı getirecek ve ligimizi iyi kavrayacak biri olacaktır,aksi takdirde tüm planlar suya düşebilir.

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.