Şimdi Ara

Fenerbahçe 2011-2012 Sezonu Maç Konusu | Z T K Final | Fenerbahçe - Bursaspor | (459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.390
Cevap
18
Favori
409.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu sezerdende cok ümitliydim ama bişi yapmadı bu sene, hoş pekte oynamadı
  • O değil de ilk gol ofsayt sanırım.
  • Sezeeeeeeeeeeeeeeeeerr Adamım benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2012

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

quote:

quote:

Kaçana bak. Ulan bi rahat maç izletmedi şu fenerbahçe 20 senelik hayatımda

Tam tersine bana da Galatasaray rahat maç izletmedi.Fener 1 gol atınca maçın gerisini izlemene gerek yok gibi %95 3 puan alıyor çünkü.Fenerbahçe'nin de Galatasaray'a göre son yıllardaki en büyük artısı da bu bence 1-0 maç kazanabilmek.

Ya bırak, Zico dönemi hariç her maç 2. yarı yatan bir takım izledim ben kaç yıldır. Allahtan Zico vardıda 1-0 yerine 4-3 kazanırım felsefesi sayesinde 2 sene zevkli bir takım izlemiştim.

Ben kendi gözlemlerimi söyledim bilader.Fenerin öne geçip de puan kaybettiği maçlar yok denecek kadar az.Bu sene Manisa maçı var,geçen sene Antep maçı vardı bi de Bursa maçı 2-0 dan 3-2.Galatasaray'ın bir sezonda 4-5 maç rahat çıkıyor öne geçip de skoru koruyamadığı o kadar da kötümser olmayın bence.

Farklı şeyleri konuşuyoruz, ben farka giden maç diyorum, siz tek farklı önde olan maçları kazanma oranından bahsediyorsunuz. Tek farklı olarak Fenerin kazandığı maç fazla olduğundan benimde rahat izlemediğim maç sayısı fazla haliyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

ciddi ciddi inanamıyorum bu Gs li arkadaşlara bu kadarda fanatik olmayın be kardeşim kırmızı kartmış yuh yahu yuh komik oluyorsunuz

Gerçekten oldukça objektif olduğumu düşünüyorum, çevremdekiler de bunu söyler hep.

Hiç bir futbolcu (pepe vs hariç) "lan şunun bir bacağını kırayım" , "şunun yüzüne bir tekme atayım" diye girmez zaten bu tür mücadelelere.

Kaleciye direk olarak tekme var, "kasti" olup olmaması önemli değil adamın yüzüne 42 numara tekme var. Sakınması gerekirdi.

İstemsiz olarak orada adamın kafası yarılsaydı ne olacaktı ? İstemsiz diye es mi geçecektik ?

• hadi be sezer kıpırdan biraz,geçen sene neydin şimdi neysin...
  • ah beee gol olmalıydı bu inş. bu pozisyonu aramayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plasebolca

quote:

Orijinalden alıntı: sayram1905

Net kırmızıyı vermedi hakem.

İlk gol ofsayt bir tane de kırmızıyı atladı eyyamcı hakem bir de trabzonluymuş böyle hakemler gelcekse bize de hep fenerli versinler razıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

Orijinalden alıntı: simsek1907

quote:

Hakem Şam ı atamadı.

ya nasıl atamadı.ayagı acık girdi sarı kart doğru.yeter abicim ya herşeye muhalefet olunmaz ki

Arkadaşım senin kafan iyi mi? Adamın suratına ayağının tabanıyla dalıyor. Neyin sarısı? Herşeye muhalefeti mi kalmış? Gözünüzün önünde ki bariz pozisyonlarda Fb lehine karar bekliyorsunuz. Almışınız elinize nalıncı keseri hep kendinize yontun bakalım yontun.

kafam iyi evet...o senin hayal dünyan,futbol bilgin.Bence kırmızı kesinlikle değil.sarı dogru karar.daha fazla uzatmayalım sıkıcı oluyor cunku.

• Alex bitir artık şu maçı.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patatesli Çay

oha be millet hakem kesilmiş kasti değil ,görmüyormusunuz arkasındada adam var

Yok birde kasti vursaydı yüzüne. Geçirseydi burnuna bir tekme. Kastisi mi olur bunun kayarak adamın suratına tabanla girmek kırmızıdır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kaçana bak. Ulan bi rahat maç izletmedi şu fenerbahçe 20 senelik hayatımda

Tam tersine bana da Galatasaray rahat maç izletmedi.Fener 1 gol atınca maçın gerisini izlemene gerek yok gibi %95 3 puan alıyor çünkü.Fenerbahçe'nin de Galatasaray'a göre son yıllardaki en büyük artısı da bu bence 1-0 maç kazanabilmek.

Ya bırak, Zico dönemi hariç her maç 2. yarı yatan bir takım izledim ben kaç yıldır. Allahtan Zico vardıda 1-0 yerine 4-3 kazanırım felsefesi sayesinde 2 sene zevkli bir takım izlemiştim.

Ben kendi gözlemlerimi söyledim bilader.Fenerin öne geçip de puan kaybettiği maçlar yok denecek kadar az.Bu sene Manisa maçı var,geçen sene Antep maçı vardı bi de Bursa maçı 2-0 dan 3-2.Galatasaray'ın bir sezonda 4-5 maç rahat çıkıyor öne geçip de skoru koruyamadığı o kadar da kötümser olmayın bence.

Farklı şeyleri konuşuyoruz, ben farka giden maç diyorum, siz tek farklı önde olan maçları kazanma oranından bahsediyorsunuz. Tek farklı olarak Fenerin kazandığı maç fazla olduğundan benimde rahat izlemediğim maç sayısı fazla haliyle.

Psikolojik olarak öyle tabi ki ama o kadar da korkmanıza gerek yok Fenerbahçe skoru korumayı bilen bir takım gerçekten de Kazanmak daha önemli.

• mehmet faul yaptın işte, ne gaza getiriyon taraftarı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

ciddi ciddi inanamıyorum bu Gs li arkadaşlara bu kadarda fanatik olmayın be kardeşim kırmızı kartmış yuh yahu yuh komik oluyorsunuz

Gerçekten oldukça objektif olduğumu düşünüyorum, çevremdekiler de bunu söyler hep.

Hiç bir futbolcu (pepe vs hariç) "lan şunun bir bacağını kırayım" , "şunun yüzüne bir tekme atayım" diye girmez zaten bu tür mücadelelere.

Kaleciye direk olarak tekme var, "kasti" olup olmaması önemli değil adamın yüzüne 42 numara tekme var. Sakınması gerekirdi.

İstemsiz olarak orada adamın kafası yarılsaydı ne olacaktı ? İstemsiz diye es mi geçecektik ?

tehlikeli pozisyon diye sarı kartı verdi zaten hakem, kimlerin nerelerinde 42-45 numaralar çıkmıştır, ama burda pozisyon gereği olan bir çarpışma olmuştur , orhan adamın suratına dalmadı, topa müdahelesi vardı kalecide işi gereği topa hamle yaptı sonuçta bu oldu ama kırmızı kart çok komik olurdu savunulması dahada komik..

• Biraz top yapan rakipler karsisinda cuvalliyoruz. Bunu kabul edelim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hakem Şam ı atamadı.

ya nasıl atamadı.ayagı acık girdi sarı kart doğru.yeter abicim ya herşeye muhalefet olunmaz ki

Arkadaşım senin kafan iyi mi? Adamın suratına ayağının tabanıyla dalıyor. Neyin sarısı? Herşeye muhalefeti mi kalmış? Gözünüzün önünde ki bariz pozisyonlarda Fb lehine karar bekliyorsunuz. Almışınız elinize nalıncı keseri hep kendinize yontun bakalım yontun.

kafam iyi evet...o senin hayal dünyan,futbol bilgin.Bence kırmızı kesinlikle değil.sarı dogru karar.daha fazla uzatmayalım sıkıcı oluyor cunku.

/>

• yuhhhhhhhhhh faul verdi yuhhhh
  • Alex yakacan bizi bea bir türlü sonunu getiremedin pozisyonların..
  • mersin tek kale oynuyor. fener kötü oynuyor. maç seçiyorlar bizim gibi belli.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hakem Şam ı atamadı.

/>

aferin sana.arkadaşların aynştayn falan da diyordur.

• 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.