Şimdi Ara

Fenerbahçe 2011-2012 Sezonu Maç Konusu | Z T K Final | Fenerbahçe - Bursaspor | (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.391
Cevap
18
Favori
409.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alex niye böyle bu maç ya özellikle bu sezon çok kaçırıyor. Ama olsun isterse 100 tane kaçırsın onun kota limitszi
  • Bunun adi kirmizi.
  • Hakem Şam ı atamadı.
  • Mersin atabilirdi ama oyun soğudu bi anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitandirr

Maçı kesik kesik izledimde alex çok mu kötü?

İyi oynuyor ama şutları baya kötü
  • Orhan Şam'ın yaptığı kasti bişey değil ki kırmızı diyenler bir daha düşünsün.
  • Hakemin takdiri tabii ki ama bu pozisyon kesinlikle kırmızı kart görmeliydi bence Orhan Şam.

Çok dengesiz tehlikeli girdi ve direk kalecinin yüzüne tekme var. Çok daha ciddi bir sakatlık olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2012

quote:

Kaçana bak. Ulan bi rahat maç izletmedi şu fenerbahçe 20 senelik hayatımda

Tam tersine bana da Galatasaray rahat maç izletmedi.Fener 1 gol atınca maçın gerisini izlemene gerek yok gibi %95 3 puan alıyor çünkü.Fenerbahçe'nin de Galatasaray'a göre son yıllardaki en büyük artısı da bu bence 1-0 maç kazanabilmek.

Ya bırak, Zico dönemi hariç her maç 2. yarı yatan bir takım izledim ben kaç yıldır. Allahtan Zico vardıda 1-0 yerine 4-3 kazanırım felsefesi sayesinde 2 sene zevkli bir takım izlemiştim.

Lugano- luciano zamanları 1-0 garanti gibiydi de şimdi yobo olsada biraz terdirginlik var...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Hakem Şam ı atamadı.

ya nasıl atamadı.ayagı acık girdi sarı kart doğru.yeter abicim ya herşeye muhalefet olunmaz ki
  • Net kırmızıyı vermedi hakem.
  • ciddi ciddi inanamıyorum bu Gs li arkadaşlara bu kadarda fanatik olmayın be kardeşim kırmızı kartmış yuh yahu yuh komik oluyorsunuz
  • %100 kirmizi, aksini iddia eden futbol izlemesin bir sure. Yani kurallar degisene kadar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2012

quote:

Kaçana bak. Ulan bi rahat maç izletmedi şu fenerbahçe 20 senelik hayatımda

Tam tersine bana da Galatasaray rahat maç izletmedi.Fener 1 gol atınca maçın gerisini izlemene gerek yok gibi %95 3 puan alıyor çünkü.Fenerbahçe'nin de Galatasaray'a göre son yıllardaki en büyük artısı da bu bence 1-0 maç kazanabilmek.

Ya bırak, Zico dönemi hariç her maç 2. yarı yatan bir takım izledim ben kaç yıldır. Allahtan Zico vardıda 1-0 yerine 4-3 kazanırım felsefesi sayesinde 2 sene zevkli bir takım izlemiştim.

Ben kendi gözlemlerimi söyledim bilader.Fenerin öne geçip de puan kaybettiği maçlar yok denecek kadar az.Bu sene Manisa maçı var,geçen sene Antep maçı vardı bi de Bursa maçı 2-0 dan 3-2.Galatasaray'ın bir sezonda 4-5 maç rahat çıkıyor öne geçip de skoru koruyamadığı o kadar da kötümser olmayın bence.

• Bir gol daha beaaa
  • Hakem saçmaladı iyice her fiziki mücadeleye faul verilir mi lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsek1907

quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Hakem Şam ı atamadı.

ya nasıl atamadı.ayagı acık girdi sarı kart doğru.yeter abicim ya herşeye muhalefet olunmaz ki

Arkadaşım senin kafan iyi mi? Adamın suratına ayağının tabanıyla dalıyor. Neyin sarısı? Herşeye muhalefeti mi kalmış? Gözünüzün önünde ki bariz pozisyonlarda Fb lehine karar bekliyorsunuz. Almışınız elinize nalıncı keseri hep kendinize yontun bakalım yontun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sayram1905

Net kırmızıyı vermedi hakem.

• oha be millet hakem kesilmiş kasti değil ,görmüyormusunuz arkasındada adam var
  • Oley be
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.