Şimdi Ara

fen neti nasil artar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslae buyuk bi sorunum var girdigim denemelerde yaptigim en yuksek fen neti 31.75 ortalama 26 27 net yapiyorum ygsye kadar bunu 35e cikarmak icin nasil calismam gerekiyor? Yapilabilecek bir sey mi bu ? Neler onerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: goktug262626

Arkadaslae buyuk bi sorunum var girdigim denemelerde yaptigim en yuksek fen neti 31.75 ortalama 26 27 net yapiyorum ygsye kadar bunu 35e cikarmak icin nasil calismam gerekiyor? Yapilabilecek bir sey mi bu ? Neler onerirsiniz?

alacan femin kapsul denemelerini hergun bi tane cozeceksin en az 5 net arttirirsin sonra gunde normal deneme yaparak canli tutar gelistirirsin zaten temelin var demekki cok sknti yapmaz femin kapsulleri orjinal soru icerir .

• yaw benımde hep 18-23 aralarında arttıramıyorum bi turlu fen artsa hersey yoluna giricek 75 gun civarı kaldı napmak gerek

kapsul cözelimde artar mı oyle :)) 5 netten fazlasına ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: megaman01

quote:

Orijinalden alıntı: goktug262626

Arkadaslae buyuk bi sorunum var girdigim denemelerde yaptigim en yuksek fen neti 31.75 ortalama 26 27 net yapiyorum ygsye kadar bunu 35e cikarmak icin nasil calismam gerekiyor? Yapilabilecek bir sey mi bu ? Neler onerirsiniz?

alacan femin kapsul denemelerini hergun bi tane cozeceksin en az 5 net arttirirsin sonra gunde normal deneme yaparak canli tutar gelistirirsin zaten temelin var demekki cok sknti yapmaz femin kapsulleri orjinal soru icerir .

+1

Ben de bunu yapmayı planlıyorum. Şubatın sonundan YGS'ye kadar her gün 1 deneme.. Umarım faydasını görürüz.

• bol deneme çöz ve en önemlisi yapamadığın soruları ayrıntısıyla sor öğren.
    ben mezunum. geçen sene 23-25 lerde geziyordum. Bu sene basında çok soru çözerek 30-32 arasına çıkardım. şimdi maşallah diyelim , çok daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.