Şimdi Ara

Felipe MELO İddaası ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
9.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten öyle, doğru söylüyorsun kardeş. Ben De-Niro arkadaşın yerinde olsam bu bilgi, birikim, irfan varken ayağım yere bile basmazdı. Gerçekten çok mütevazi ve alçakgönüllü bir insanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De-Niro

quote:

Fiorentina'da ve eşit zamanda Brezilya'da oynarken en sevdiğim ön liberolardan biriydi. Mücadeleci ve aşırı teknik. Fakat Juventus macerasında resmen çuvalladı. Bilhassa mental olarak çok geride bir futbolcu. Hiç olmadık anlarda kırmızı kart görür, dengesiz hareketler yapar. Fakat futbolculuğu iyidir. Eğer kendini toparlarsa, Terim faktörü de devreye girerse bu transferi isterim. Aksi takdirde ikinci bir Lincoln faciasını kaldıramam

Arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum. Bunu yazan arkadaş kim? Tanıyan var mı? Kendisi tam bir üstada benziyor. Baksanıza adamın dedikleri tamı tamına uyuyor izlediğimiz Melo'ya. Gerçekten büyük bir üstadmış bu arkadaş. Maşallah.

Nasreddin Hoca gibi ya tutarsa diye yazmış tutmuş, fazla ciddiye almamak lazım.

• quote:

quote:

Fiorentina'da ve eşit zamanda Brezilya'da oynarken en sevdiğim ön liberolardan biriydi. Mücadeleci ve aşırı teknik. Fakat Juventus macerasında resmen çuvalladı. Bilhassa mental olarak çok geride bir futbolcu. Hiç olmadık anlarda kırmızı kart görür, dengesiz hareketler yapar. Fakat futbolculuğu iyidir. Eğer kendini toparlarsa, Terim faktörü de devreye girerse bu transferi isterim. Aksi takdirde ikinci bir Lincoln faciasını kaldıramam

Arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum. Bunu yazan arkadaş kim? Tanıyan var mı? Kendisi tam bir üstada benziyor. Baksanıza adamın dedikleri tamı tamına uyuyor izlediğimiz Melo'ya. Gerçekten büyük bir üstadmış bu arkadaş. Maşallah.

İbrahim Abi

• quote:

Gerçekten öyle, doğru söylüyorsun kardeş. Ben De-Niro arkadaşın yerinde olsam bu bilgi, birikim, irfan varken ayağım yere bile basmazdı. Gerçekten çok mütevazi ve alçakgönüllü bir insanmış.

.
    .
    .
    ...... at arabasıyla alacağız Stamford Bridge'den

Mısralarıyla hafızalarımızda yer kazımıştır .
  • Bu konu acilen imha edilmeli

Ya da, ''ibret-i alem konusu'' diye üst konu olarak sayfanın en üstüne çivilenmeli
  • bide bana olumsuz diyolar ben hariç herkes sallamış dama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bide bana olumsuz diyolar ben hariç herkes sallamış dama :)

Ben de olumlu konuştun sandım bir şey yazmamışsın ki konuya
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bide bana olumsuz diyolar ben hariç herkes sallamış dama :)

Ben de olumlu konuştun sandım bir şey yazmamışsın ki konuya

Ya olumsuz yorum yapar ya da yapmaz. Alınma sadece espri
  • quote:

quote:

adam çift kişilik beyler kendi mesajına cevap atıyor

• quote:

quote:

Adam ağır egoist ya.

• konuda kaç tane fail var acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

Ayrica gelirse cok iyi transfer olur bence.

Son 2 yildir formsuz, oz guvenini kaybetti ama Fatih Terim li bir GSde bu ozguveni rahat kazanir.

Hagi bize gelmeden once kendisine teklif yapan takim yoktu

Baros yillardir tek tuk gol atiyordu

Kewell 2-3 yilini sakatlik yuzunden bos gecirmisti.

Ama hepsi kaliteli futbolculardi. Dogru zamanda tarftar sevgilisiyle verebileceklerinin en iyisini verdiler ve hayatlarinin topunu oynadilar.

Aynisi Felipe Melo icinde gecerli olur.

Ozellikle Turkiye Ligi icin cok buyuk bir transfer olur.

helal olsun
    geleceği görmüşsün

• quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

Mustafa Sarp'a biraz fizik yükle. Brezilya pasaportu ver. Aynısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: JDaniels

Napıyor bu liseli

ulan bu videoyu ne kadar aradım yaa.müzik çok iyi yaa.o yüzden konuyu hortlattım
  • Selçuk İnan bitmiş beyler !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraylmz

quote:

Bu yoruma yıkıldım gercekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

Off! Şaka maka alıyoruz sanırım bu adamı..

Çok iyi adam diyenleri görürüm geldikten sonra. Saçma sapan kırmızı kartlara şimdiden hazır olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: pckolik13

Bu adam altın bidon seçilmemiş miydi

Gerçekleştirdiğin Fail eyleminden aldıgım yetki ile seni forumun altın bidonu ilan ediyorum (kusura bakma yapmak zorundaydım )
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenozHealzU

quote:

Orijinalden alıntı: pckolik13

Bu adam altın bidon seçilmemiş miydi

Gerçekleştirdiğin Fail eyleminden aldıgım yetki ile seni forumun altın bidonu ilan ediyorum (kusura bakma yapmak zorundaydım )

İyi ki fail olmuşum.Melo gerçekten bidon çıksaydı lige çok kötü bir başlangıç yapmış olacaktık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

Orijinalden alıntı: ultraylmz

quote:

Bu yoruma yıkıldım gercekten.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.