Şimdi Ara

FegeyaOS - Sıfırdan geliştirilmiş işletim sistemi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
20
Favori
56.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Kıskanç haset dolu hayatta bir b.k becerememis insanlar toplanmış dalga geçiyor. Adam yapmış birşeylere başlamış destek ol ya ölmezsin . İndir bak olmadı iyi dileklerde bulun ne biçim indanlarsiniz hep hiç olacaksınız bu hayatta böyle olmayın. Allah yolunu açık etsin kardeş helal olsun
    Bunlara benim insan demeye bile dilim varmıyor bunlar bir çeşit alt insan.. Yani insan gibi ama gerçekte insan değil.. Yani konuşabilmeleri, bilgisayar kullanabilmeleri falan seni yanıltmasın.. Bunları insan olmayan alt insanlar da yapabiliyor..

Mesela zamanında Hitler çıkıp böyle alt insanları fırına gönderdiğinde diğer ülkeler bu Hitler ruh hastasıdır ve iktidarsızdır bunun kuşu ötmüyor ondan böyle yapıyor demişlerdi fakat bu böyle değildi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gen-2 -- 24 Aralık 2019; 11:6:32 >

• Gen-2 G kullanıcısına yanıt
    Evet birazda ergen ergen hareketlere sahiptirler.
  • Trash - Home - Installer neyin nesi...
    Sevgili programcı arkadaş, bir şeylerin kaynak kodlarını internetten indirip simgeleri falan değiştirip derleyince sıfırdan geliştirilmiş olmuyor, bırakın bu fantazileri.
    Çin bile hali hazırda elinde yetişmiş eleman ve imkan olduğu halde hazır sistemleri özelleştirip kullanıyor.
  • FerayeOS gibi olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik ederim. Yılmadan çalışmalarınıza devam edin. günü gelince size ne kadar yarar sağladığını anlamış olacaksınız. Keşke herkes sizin gibi birşeyler üretmeyi başarabilse toplumda. Yapamayanlar bok atacaktır çok takılmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A3F4EC772

Fegeya, Ferhat Geçdoğan Yazılım'ın ilk iki harfinden geliyor, bence güzel bir ad olduğunu düşünüyorum.
    İsim olmamış malesef, YUMATU kafasından kurtulup akılda kalıcı, basit bir isim bulun.

• Hocam ekip kaç kişi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkforce T kullanıcısına yanıt
    Türkçenin yanında, ingilizce de olacağı için olabilir mi acaba?
  • nitroslive kullanıcısına yanıt
    Hocam, ocak ayında yayınlayacğım. Lütfen biraz sabredin, büyük bir proje üzerinde çalışıyoruz.
  • Reborned kullanıcısına yanıt
    2 günde oluşturulmadı. Farklı platformlards da konular mevcut. Linux tabanlı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A3F4EC772

Fegeya, Ferhat Geçdoğan Yazılım'ın ilk iki harfinden geliyor, bence güzel bir ad olduğunu düşünüyorum.
    Yazılım geliştiriyorsunuz ama müteahhitlik ofisi gibi isim koymuşsunuz. Olmamış bence.

• Bilen herkes bir el atıp destek olursa güzel işler çıkar. Hazır olunca indirip kurup denemek isterim.
  • TurkTime kullanıcısına yanıt
    21 Ocak't çıkacak. Bu zamandan itibaren, hatalar, bug'lar bulunacak ve onarılacak.
  • cermin007 kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar sistem için geliştirilen virüs yoktur büyük ihtimalle, olsa bile Fegeyake çekirdeği gerekli izinleri almadan komutları uygulama katmanında çalıştırmaz.
    Sürücü desteği bakımından biraz kötü olabilir, yaygın sürücüler kullanırsınız.
  • Neden böyle düşünüyorsunuz? Ülkemizde büyük bir proje çıkmışken.
  • Mobil kısmında ARM mimari desteği olsa bile birçok sorun çıkacaktır. Bu yüzden bu şuanlık çok mümkün değil fakat ARM32/64 olarak inşa edebiliriz.
  • earedkit kullanıcısına yanıt
    21 Ocak'ta Beta 1 çıkacak. O zaman gerekli testleri yapıp hataları bana bildirirseniz çok güzel bir şey olur.
    Video da atabilirim, 21 Ocak'ı bekleseniz daha iyi olur açıkçası kendiniz denersiniz, gerekirse gerçek sisteminizde CANLI-CD mantığı ile çalıştırabilirsiniz.
    Ekip işi biraz değişik, bazı uygulamaları başkaları da tasarladı. Çekirdek kısmında en çok ben uğraştım, GUI kısmında da. Masaüstü ortamı biraz kötü gelebilir ama tasarlama aşamasında.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.