Şimdi Ara

FegeyaOS - Sıfırdan geliştirilmiş işletim sistemi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
20
Favori
56.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 24 Aralık 2019; 8:29:53 >
  • Fegeya ismi olmamış.
    Elinize sağlık.
    1.Virüslerle arası nasıl sistemin?
    2.Donanim desteği yeterlimi?
  • Bisey cikmaz bundan bosuna ugrasmayin
  • Gayretini kırmak istemem ama sunum çok basmakalıp ve başarısız olmuş. Ortada bir deneme isosu yok. Belli bir tarih, plan yok. Detaylı bilgi yok. Bir Web sitesi yok. Bu kadar kod derleyip çalışmışsınız ama düzgün sunulamamış maalesef. Bu yüzden bana pek dikkatli hazırlanan bir sistem gibi gelmiyor. Her ne kadar geliştirme sürümü olsa da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prenssabahattin

Bisey cikmaz bundan bosuna ugrasmayin
    bence siz programlama bilmediğiniz için adamın projesini kıskanıyorsunuz üçünüz de değil basit bir çekirdek yazmak hello world bile yazamazsınız fakat ben yazarım emacs uzmanıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gen-2 -- 24 Aralık 2019; 9:8:0 >
  • Sıfırdan çekirdek yazmaya mı çalışıyorsun ? Sadece kernel 10.000 satırlık kod gerektiriyor. Bunu tek başına mı yapıyorsun? Ekip var mı ? Sağlam bir ekip toplayabilirsen güzel gelişmeler olabilir. Öncelikle bir internet sitesi açıp içerisine gerekli bilgileri ekleyip desteklenen donanımlar ve beta kurulum dosyalarını yayınlamalısın. Bu arada ismini sen beğensen de güzel değil. Başarılar.
  • ben ismine çok takılmadım, ihtiyaç duyulursa ilerde geliştirilebilir

yalnız işin mobil tarafı da olursa dadından yinmez, tam bağımsız işletim sistemi inş. bir gün gerçekleşir, yolunuz açık olsun,

bunun için bol reklama (youtube işi çok akıllıca), yine orada basitçe kod geliştirme aşamalarını anlatan videolar aşama aşama olursa gerçekten şık olur ve kendi yazılımınızı geliştirecek bağımsız bir ekibi ikna etmeye gerek var,

hayalim, hayaliniz
  • FegeyaOS - Sıfırdan geliştirilmiş işletim sistemi
  • Gen-2 G kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum seni delikanlı..
  • Hocam tester'a ihtiyacın olursa vaktim olduğu zaman yardım etmek isterim.
    Hangi proje ? Hangi Kod? Hangi UML ?

Text editor/ide ile övüneni de ilk defa görüyorum.

FegeyaOS - Sıfırdan geliştirilmiş işletim sistemi
    Siz ikiniz iyi bir takim olursunuz.
    :) Hayatta başarılar.

Böyle bir tanıtıma, 2 mesaj attım çok bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 24 Aralık 2019; 10:15:23 >
    O uml ciddi ciddi dalga geçer gibi. Umarım gelir de övünürüz. Ama işletim sistemi oluşturmak 2 günde olacak bir şey değil.

Linux tabanlı bir şey gelirse şaşırmayacağım :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reborned

O uml ciddi ciddi dalga geçer gibi. Umarım gelir de övünürüz. Ama işletim sistemi oluşturmak 2 günde olacak bir şey değil.

Linux tabanlı bir şey gelirse şaşırmayacağım :d
    Oluşturmuş işte.. SS ini de atmış.. Konu bitmiş. Bir de çalışırken videosunu çekse daha güzel olurdu.. Adamı daha fazla kıskanırdınız ahahaha
  • Kıskanç haset dolu hayatta bir b.k becerememis insanlar toplanmış dalga geçiyor. Adam yapmış birşeylere başlamış destek ol ya ölmezsin . İndir bak olmadı iyi dileklerde bulun ne biçim indanlarsiniz hep hiç olacaksınız bu hayatta böyle olmayın. Allah yolunu açık etsin kardeş helal olsun
  • Yav he he işletim sistemi yapmışmış iki ss den başka hiç bişey yok ortada
  • Os tanitimi yapilip sitesi kurulursa daha cok takipçisi olabilir. İsmi şahsen bende beğenmedim. Başarılar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.