Şimdi Ara

Fdd'mi Fen Bilimleri mi ? Ya da ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: F1SECO

quote:

Orijinalden alıntı: 8

quote:

Fen bilimlerini arayıp 2 şey sordum dedim ki bu sene de yararlanabiliyor muyuz ? 'hayır , ona yetişemeyiz dedi ' fiyat nedir dedim '6.600' dedi tabii o fiyattan iyi bir pazarlık yaptırılır bence de bu sene yararlanılamadıktan sonra. . .

Üstüne az daha koyar butiğe gidersin. Öyle bir fiyatta düşse düşse 6 Milyara düşer ki o da pahalı.

Butik nedir

Butik Dersane sıfatı altında bulunan yerler 3-4-5 kişilik sınıflarda öğrenciye öğretim veriyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Fen bilimlerini arayıp 2 şey sordum dedim ki bu sene de yararlanabiliyor muyuz ? 'hayır , ona yetişemeyiz dedi ' fiyat nedir dedim '6.600' dedi tabii o fiyattan iyi bir pazarlık yaptırılır bence de bu sene yararlanılamadıktan sonra. . .

Üstüne az daha koyar butiğe gidersin. Öyle bir fiyatta düşse düşse 6 Milyara düşer ki o da pahalı.

Butik nedir

Butik Dersane sıfatı altında bulunan yerler 3-4-5 kişilik sınıflarda öğrenciye öğretim veriyor.

Hmm. Bu arada Birey'e giden arkım dedi ki bizde de yararlanamıyosun seneye için yazılnca bu seneden

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Butik nedir

Hmm. Bu arada Birey'e giden arkım dedi ki bizde de yararlanamıyosun seneye için yazılnca bu seneden

Demekki şubeden şubeye değişiyor. Ben şuanda yararlanıyorum hatta özel sınıf da açtılar 11 kişiyiz

• @8 birebirlerde ders anlatılmıyormuş , sadece soru çözülüyomuş doğru mu ? B.köy şubesi ylnz bnm ark. . .
  • arkadaşlar bende seneye lise son için dersane arayışındayım şu anda. birey,fdd ve uğur arasında gidip geliyorum. fen bilimleri pahalı geldi. konuyu takip edicem bakalım neler çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekans1z.

arkadaşlar bende seneye lise son için dersane arayışındayım şu anda. birey,fdd ve uğur arasında gidip geliyorum. fen bilimleri pahalı geldi. konuyu takip edicem bakalım neler çıkacak

Fdd'de birebir sistemi yokmuş . Fen bilimleri bahalı ve bu sene yararlanamıyoruz . Bireyden de bu sene yararlanabilirz de yararlanabilemeyiz de ama Birey'de de birebirlerde sadece soru çözümü oluyomuş . Uğur'u bilmiyorum . Bakırköy'de bir de birebir eğitim diye bir dersane varmış ona da bakmak lazım .

• Fen bilimlerin den bu sene yararlanamamana rağmen bence fen bilimlerine git arkadaşım.Bu sene yararlanabilcegin bi dersaneye gitsende haftada bi kaç etüte gidip bi kaç yaprak test çözersin yani.Fen bilimlerine git bu senede kendin soru bankaları al kendini geliştir acıklarını kapat.Eğer çalısırsan son sene Fen bilimleri çok yararlı olucaktır mutlaka ben gitmedim dersaneye ama giden bi çok arkadaşım var.Fiyata gelince fiyat evet biraz yüksek ama içerden bi ögretmen tanıdık falan bulursan güzel bi indirim yaparlar.Arkadaşım 11.sınıf için 3,3 dü 2,7ye yazıldı.Tabi karar senin:) yardımcı olmaya çalıstım
  • egitim icin verilen parayı düsünme bence sonucta burda senin gelecegin söz konusu , istemedigin bölümü okudugunu veya kazanamayıp birdaha hazırlandıgını dusun daha kötü degil mi
    fdd cok derece cıkartıyor daha basarılı demek dogru degil ,cok cok daha fazla subesi var ve bu kitlesel basarısıyı göstermiyor tabi ki ,cok subesi olan yerlerde kalite düser bence
    fen bilimleri soruları ve ciddiyeti bakımından fddden daha kaliteli bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fod -- 17 Mart 2010; 8:45:07 >
  • final'e gitme..
  • Arkadaşlar şöyle bir karara vardım aslında , Fen bilimlerinde bu sene de gidebilseydim en azından biraz birebir alabilseydim tercihim fen bilimlerinden yana olacaktı ama ne yazık ki o yok . Şimdi görüş aldığım kişilerle konuşurken bir sonuca vardım ben dersanelerin sınıf belirleme sınavına girince ilk başamada hemen en iyi ilk 2 sınıfa giremiyeceğim . Bu nedenle ben,m daha ufak bir dersaneye gitmem lazım ki ilgi olsun . Kafam çok karışık valaaa
  • quote:

Arkadaşlar şöyle bir karara vardım aslında , Fen bilimlerinde bu sene de gidebilseydim en azından biraz birebir alabilseydim tercihim fen bilimlerinden yana olacaktı ama ne yazık ki o yok . Şimdi görüş aldığım kişilerle konuşurken bir sonuca vardım ben dersanelerin sınıf belirleme sınavına girince ilk başamada hemen en iyi ilk 2 sınıfa giremiyeceğim . Bu nedenle ben,m daha ufak bir dersaneye gitmem lazım ki ilgi olsun . Kafam çok karışık valaaa

o dedigini 2.kez hazırlandıgımda yaptım pek tavsiye etmiyorum.ilk hazırlanısımda mef'e gitmistim ,kapandı birkac sene önce ,en iyi 3.sınıftaydım ama sınıf kalabalıktı kazandım iyi kötü bir yer ama sonra uni degistirken bir daha hazırlanırken dedim ufak dershaneye gideyim geri kalan parayla özel ders alırım ,girdim ufak bir dershaneye cidden ilgilendiler ama rekabet yoktu hem 1 ve 2.ci oluyordum sınıftakiler zorlamıyordu ,seviyeleri pek iyi olmadıgı icin ders de ona göre isleniyordu
    yani cok konu acıgın varsa ,zor anlıyan biriysen git ama rekabet cidden kamcılar ve belli bir hız ve seviye olması daha iyi olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: fod

quote:

Arkadaşlar şöyle bir karara vardım aslında , Fen bilimlerinde bu sene de gidebilseydim en azından biraz birebir alabilseydim tercihim fen bilimlerinden yana olacaktı ama ne yazık ki o yok . Şimdi görüş aldığım kişilerle konuşurken bir sonuca vardım ben dersanelerin sınıf belirleme sınavına girince ilk başamada hemen en iyi ilk 2 sınıfa giremiyeceğim . Bu nedenle ben,m daha ufak bir dersaneye gitmem lazım ki ilgi olsun . Kafam çok karışık valaaa

o dedigini 2.kez hazırlandıgımda yaptım pek tavsiye etmiyorum.ilk hazırlanısımda mef'e gitmistim ,kapandı birkac sene önce ,en iyi 3.sınıftaydım ama sınıf kalabalıktı kazandım iyi kötü bir yer ama sonra uni degistirken bir daha hazırlanırken dedim ufak dershaneye gideyim geri kalan parayla özel ders alırım ,girdim ufak bir dershaneye cidden ilgilendiler ama rekabet yoktu hem 1 ve 2.ci oluyordum sınıftakiler zorlamıyordu ,seviyeleri pek iyi olmadıgı icin ders de ona göre isleniyordu
    yani cok konu acıgın varsa ,zor anlıyan biriysen git ama rekabet cidden kamcılar ve belli bir hız ve seviye olması daha iyi olabilir

Anladım . Birey'in Bakırköy şubesinde çok iyi öğrenciler varmış Kabataştan vs.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mekans1z.

arkadaşlar bende seneye lise son için dersane arayışındayım şu anda. birey,fdd ve uğur arasında gidip geliyorum. fen bilimleri pahalı geldi. konuyu takip edicem bakalım neler çıkacak

Fdd'de birebir sistemi yokmuş . Fen bilimleri bahalı ve bu sene yararlanamıyoruz . Bireyden de bu sene yararlanabilirz de yararlanabilemeyiz de ama Birey'de de birebirlerde sadece soru çözümü oluyomuş . Uğur'u bilmiyorum . Bakırköy'de bir de birebir eğitim diye bir dersane varmış ona da bakmak lazım .

Fdd'de birebir var. Randevu alıp istediğin soru ve konuyu anlatıyorlar.

• Merhaba arkadaşım.Ben Fen Bilimleri İzmir Alsancak Şubesine Yazıldım.Senin gibi bende 2011 ygs lys dalgasındayım.

dersane için çok düşündüm FDD , Uğur , Fen Bilimleri arasında çok kaldım.

FDD nin derece başarısı sadece Fen Liselilerden Geliyor.Onlara yaptıkları kıyakları bizede yapsalar en az onlar kadar başarılı olmaz mıydık Baktım FDD nin ilk 5 sınıfı izmir ve çevresindeki Fen liselerinden onların üstlerine titreyecekler ..

Sonra uğura baktım uğurun etüt katı çok büyük geniş birebir olayı çok iyi disiplinli ve ilgililer ama çok kalabalık be abi 12. sınıf için 50 sınıf düşünüyorlarmış

Sonra Fen Bilimlerini araştırdım hocaları çok iyi,yayınları iyi ve etüt katı uğurunki gibi geniş birebir konusundada sorun yokmuş.Sonra öğrendim 28-30 arasında sınıf olucakmış ve rekabet için yeterli bir sayı 30 kişiden hesaplarsak yaklaşık 1000 kişi ediyor

benim tavsiyem sana tabiiki Fen Bilimleri ama kalabalık seversen biraz daha az para vermek istersen Uğur'a git

Ama FBM ye bu parayı verebiliosan hiç düşünme git derim sonuçta senin geleceğin belkide bu paranın 1000 katını kazanıcaksın hayatın boyunca

• Fen Bilimleri İyi Bir Seçim Olacaktır Senin İçin O Kadar Da Pahalı Değil Yani Ben 2250 Ye Yazıldım.
  • Fdd inanılmaz kalabalık, oraya giden arkadaşlarım ağlıyordu etüt vermiyorlar diye. Birebir sıkıntısı olmasın diyorsun. Fdd'yi ele o zaman en baştan. Ben Sınav'a gittim bu sene, etüt konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. Alternatif olarak düşünebilirsin.
  • Fen bilimlerine gidiyorum oldukça memnunum.Evet pahalı ama hakkını veriyor.
  • Şimdi bu arkadaş artık yazılmıştır bir yere ama yinede bir kaç izlenimimi yazayım. En başta dershanenin çok büyük başarılar çıkarması inanın çok bir şey anlam ifade etmiyor. Örnek olarak FDD'de her sınıfa ilgi göstermeye çalışmış gibi gösterirler. Fakat, sadece gösterirler. Kesinlikle final sınıfı ile son sınıfı bir tutmazlar. Belki aynı hocalardan bazıları gelebilir. Buda ayrımcılık olmadığını göstermeye çalışmak gibi birşeydir fakat hocalar kesinlikle aynı ilgi ve alakayla anlatmazlar dersi.

Bana göre FDD'nin amacı sınavda yapacağı büyük başarılarla önündeki sene için daha çok öğrenci kazandırmak, yani daha çok para kazanmaktır. Başarısız öğrencilere durumunu yüzüne vurmayıp, başarabilirsin gibi boş gazlar verirler. Siz siz olun böyle şeylere aldanmayın. Sizi sizden iyi tanıyan yoktur. O yüzden dershanelerin boş gazınada gelmeyin. Dershanelerin çoğu genelde en iyi sınıflarla ilgilenip iyi derece çıkartmaya çalışırlar öyle ya da böyle. Yani iş sizde bitecek. Siz konuları öğrenmeye ve sorularınızı çözdürmek için dershaneyi aracı olarak kullanın. Başka bir işede yaramaz dershane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 18 Temmuz 2010; 15:10:07 >

• Arkadaşlar En iyisi Fem dershanesi ben o ortamlarda başarı sağlamışımdır hayatım boyunca...Ben bir Sınavzedeyim sakın oraya gitmeyin soruları da denemeleri de gereksiz zorlukta...Fen bilimlerinde derece yapan arkadşalarımla konuştum orada sadece para kazanmaya odaklı bir dershane fdd yi bilmiyorum ama Fem dershanesi en iyisi bana göre
  • UP
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.