Şimdi Ara

Fdd'mi Fen Bilimleri mi ? Ya da ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 YGS&LYS ' daşım ; Ben Birey'e gidiyorum artık. Yayınları gerçekten iyi konu anlatımlıları hariç ! Ayrıca haftada 5 gün etüt alma hakkı var. Birebir sınırı yok. Ayrıca yukarıda arkadaşın da dediği gibi 6 gün ofis sistemi var. Biz sınıftan 7 kişi yazıldık birey'e. 2200 Liraya. Bu sene haftada iki gün gidiyorum YGS'ye ön hazırlık. Sonrasında 15 Haziran-1Temmuz tarihleri arasında 11.sınfın en önemli alan konularını (sayısalsan sayısal sözelsen sözel) gösteriyorlar kamp gibi. Sonra 1 Temmuz - 15 Agustos arası tatil. 15 Ağustostan itibaren 1 ay boyunca haftanın 4 günü; 5'er saatten dersanede olacağız. Genel sistemi oturmuş bir dersane. Extradan 150-200 milyonluk baslangıcta kaynak parası cıkar baska yayınlar için o da zaten 1 taksit kadar ediyor. Ücreti de uygun. Tavsiye ederim düşünmelisin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8

2011 YGS&LYS ' daşım ; Ben Birey'e gidiyorum artık. Yayınları gerçekten iyi konu anlatımlıları hariç ! Ayrıca haftada 5 gün etüt alma hakkı var. Birebir sınırı yok. Ayrıca yukarıda arkadaşın da dediği gibi 6 gün ofis sistemi var. Biz sınıftan 7 kişi yazıldık birey'e. 2200 Liraya. Bu sene haftada iki gün gidiyorum YGS'ye ön hazırlık. Sonrasında 15 Haziran-1Temmuz tarihleri arasında 11.sınfın en önemli alan konularını (sayısalsan sayısal sözelsen sözel) gösteriyorlar kamp gibi. Sonra 1 Temmuz - 15 Agustos arası tatil. 15 Ağustostan itibaren 1 ay boyunca haftanın 4 günü; 5'er saatten dersanede olacağız. Genel sistemi oturmuş bir dersane. Extradan 150-200 milyonluk baslangıcta kaynak parası cıkar baska yayınlar için o da zaten 1 taksit kadar ediyor. Ücreti de uygun. Tavsiye ederim düşünmelisin...

Benim bir arkadaşım gidiyo bireye yok 3000 TL'den aşağıya yazılamazsın fln diyodu ben de tutturabildiklerine demiştim demek ki doğruymuş Birey'e pek sıcak bakmıyodum ama düşünmem gerekiyo sanırım . Yorumun için teşekkürler Bu arada en hangi şubeye gidiyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1SECO -- 14 Mart 2010; 11:39:34 >

• İnternette yaptığım araştırmalar sonucu Fen Bilimleri daha iyi gibime geliyor her nekadar FDD daha sıcak gelsede yalnız Fen Bilimleri için çok pahalı filan diyorlar doğru mu ? Bir de bu dersaneye de 2.500 Tl'ye filan kayıt olma şansımız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu Fen Bilimleri daha iyi gibime geliyor her nekadar FDD daha sıcak gelsede yalnız Fen Bilimleri için çok pahalı filan diyorlar doğru mu ? Bir de bu dersaneye de 2.500 Tl'ye filan kayıt olma şansımız var mı ?

ben dün Finale yazıldım..11. sınıf için almıyorlardı..ben de lise 4 için yazıldım..ama hafta içi 3 gün etütlere gidebileceüim.

Fen bilimleri çko daha pahalı diye biliyorum
  • Bildiğim kadarıyla fdd 2600 lira fen bilimleri falan daha pahalı sanırım. =/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

quote:

İnternette yaptığım araştırmalar sonucu Fen Bilimleri daha iyi gibime geliyor her nekadar FDD daha sıcak gelsede yalnız Fen Bilimleri için çok pahalı filan diyorlar doğru mu ? Bir de bu dersaneye de 2.500 Tl'ye filan kayıt olma şansımız var mı ?

ben dün Finale yazıldım..11. sınıf için almıyorlardı..ben de lise 4 için yazıldım..ama hafta içi 3 gün etütlere gidebileceüim.

Fen bilimleri çko daha pahalı diye biliyorum

Ben de 4 için yazılacağım zaten bu arada final mi fdd mi yazıldığın yer bir de kaç para ?
  • quote:

quote:

2011 YGS&LYS ' daşım ; Ben Birey'e gidiyorum artık. Yayınları gerçekten iyi konu anlatımlıları hariç ! Ayrıca haftada 5 gün etüt alma hakkı var. Birebir sınırı yok. Ayrıca yukarıda arkadaşın da dediği gibi 6 gün ofis sistemi var. Biz sınıftan 7 kişi yazıldık birey'e. 2200 Liraya. Bu sene haftada iki gün gidiyorum YGS'ye ön hazırlık. Sonrasında 15 Haziran-1Temmuz tarihleri arasında 11.sınfın en önemli alan konularını (sayısalsan sayısal sözelsen sözel) gösteriyorlar kamp gibi. Sonra 1 Temmuz - 15 Agustos arası tatil. 15 Ağustostan itibaren 1 ay boyunca haftanın 4 günü; 5'er saatten dersanede olacağız. Genel sistemi oturmuş bir dersane. Extradan 150-200 milyonluk baslangıcta kaynak parası cıkar baska yayınlar için o da zaten 1 taksit kadar ediyor. Ücreti de uygun. Tavsiye ederim düşünmelisin...

Benim bir arkadaşım gidiyo bireye yok 3000 TL'den aşağıya yazılamazsın fln diyodu ben de tutturabildiklerine demiştim demek ki doğruymuş Birey'e pek sıcak bakmıyodum ama düşünmem gerekiyo sanırım . Yorumun için teşekkürler Bu arada en hangi şubeye gidiyorsun ?

Ben Maltepe Şubesindeyim :) Normalde 2800 filan yani şuanda gitsen kaydolmak için; lise-4 için 2700 liraya kaydolursun. Ama biz okulda anlastık, 7 kişi bizim sınıftan 5 kişi diğer bilişim sınıfından yazıldık. Haliyle 2200 liraya indiler :) Bize de ayrı sınıf açtılar. Bence düşünmelisin. Ben de kararsızdım Birey konusunda ama anladığım kadarıyla performans/fiyat oranı bi hayli yüksek

• Arkadaş gidiyor bu sene lise son. Ona sordum 6.500 Tl dedi.
  • quote:

Fdd 11.sınıf için 2.7 ile 2.9 arası değişiyo.Fen bilimleri 3 le 3.3 arası değişiyo arkadaşım bende araştırdım uzun bi süre..
    Ayrıca Kesinlikle Fen bilimlerine yazılmalısın iki dersaneyede giden bir çok arkadasımla konuştum.Fen bilimleri çok daha iyi görünüyo tabi karar senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erhan.DogaN

quote:

Fdd 11.sınıf için 2.7 ile 2.9 arası değişiyo.Fen bilimleri 3 le 3.3 arası değişiyo arkadaşım bende araştırdım uzun bi süre..
    Ayrıca Kesinlikle Fen bilimlerine yazılmalısın iki dersaneyede giden bir çok arkadasımla konuştum.Fen bilimleri çok daha iyi görünüyo tabi karar senin

Katılımın için sağol :) Yalnız ben 12.sınıf için yazılacağım 11 değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1SECO -- 14 Mart 2010; 19:42:11 >

• quote:

• Lise hayatımda 3 sene Bakırköy Uğura gittim.Dersleri dinlerdim ama babamın zoruyla sayısal seçmiştim çok fen yapmayı seven biri değildim doğal olarak.

Bana dershaneyi sevdiren,dershane ders ortamını sevdiren bugune kadar tek bir yer oldu oda Fen bilimleri.

Doğru pahalı dershane ama çok disiplinli ve işleri güçleri eğitim olan dershane.

Zaten aldıkları para şuan fdd den uğurdan çokta fazla değil,gerek yayınları,gerek yapra testleri ve özellikle öss sınavları öss formatına çok uygun,

1sene çalıştım ama geç kalmıştım ona rağmen güzel sayılabilecek Türkiyede son yıllarda gelişen bir mühendislik bölümünü kazandım.

Belki o 3 senemdede laylom yapıcak makara kukara yapıcak Uğura gitmese idim şuan çok farklı yerlerde olurdum.

HA şuda var iş öğrencide biter.Ama dershanede rekabet ortamı açısından çokça önemli

• Fen bilimlerine FDD'den daha sıcak bakmaya başladım . :)
  • quote:

Fen bilimlerine FDD'den daha sıcak bakmaya başladım . :)

Birey'i halen düşünmüyorsun yani
  • quote:

quote:

Fen bilimlerine FDD'den daha sıcak bakmaya başladım . :)

Birey'i halen düşünmüyorsun yani

Açıkcası Birey de olabilir ama oraya bir arkadaşım gidiyor ondan orayı tercih etmek istemiyorum Ama tabii orası da olabilir , orası da baya güzelmiş

• Fen bilimlerini arayıp 2 şey sordum dedim ki bu sene de yararlanabiliyor muyuz ? 'hayır , ona yetişemeyiz dedi ' fiyat nedir dedim '6.600' dedi tabii o fiyattan iyi bir pazarlık yaptırılır bence de bu sene yararlanılamadıktan sonra. . .
  • Fdd'de yararlanılabiliyormuş ama telefonda fiyat bilgisi veremiyolarmış
  • quote:

Fen bilimlerini arayıp 2 şey sordum dedim ki bu sene de yararlanabiliyor muyuz ? 'hayır , ona yetişemeyiz dedi ' fiyat nedir dedim '6.600' dedi tabii o fiyattan iyi bir pazarlık yaptırılır bence de bu sene yararlanılamadıktan sonra. . .

Üstüne az daha koyar butiğe gidersin. Öyle bir fiyatta düşse düşse 6 Milyara düşer ki o da pahalı.
  • quote:

quote:

Fen bilimlerini arayıp 2 şey sordum dedim ki bu sene de yararlanabiliyor muyuz ? 'hayır , ona yetişemeyiz dedi ' fiyat nedir dedim '6.600' dedi tabii o fiyattan iyi bir pazarlık yaptırılır bence de bu sene yararlanılamadıktan sonra. . .

Üstüne az daha koyar butiğe gidersin. Öyle bir fiyatta düşse düşse 6 Milyara düşer ki o da pahalı.

Butik nedir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.