M

Yüzbaşı
28 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 1)
Gönderileri
iyi akşamlar beyler, 3 aydır birlikte olduğum bir kız arkadaşım var.ikimiz de izmirliyiz ancak ben bu sene üniversiteyi kazanıp istanbula yerleştim, kendisi izmirde lise son ve öss'ye hazırlanıyor.bütün yaz beraber geçirdik her şey çok güzeldi işte bu mesafeler olmasa harika ama şu an aklım karışık sizlere danışmak istedim.kendisi çok büyük ihtimalle seneye istanbulda bir okul kazanıp gelecek yani kazanamasa bile durumları var her türlü okutur babası.sorun şu ki bu süre içerisinde bir hafta bile görmediğimde deli gibi özlediğim sevgilimi tatil zamanları gittiğimde görebileceğim sadece.yani 1 sene sabretmem gerekiyor ancak dediğim gibi kafam karışık.geçen yaz da başka bir kızla ayrı şehirlere düşmüştük 5-6 ay sabredebildim daha sonra ayrıldık.hep beni mi buluyor nedir bu durum anlayamadım.şimdi durum daha farklı bu kızı gerçekten seviyorum hem de seneye istanbula gelecek olması beni biraz daha iyimser olmaya itiyor.yaşlar 19 ve 18.değerli görüşlerinizi bekliyorum.
arkadaşlar yarın izmirden çeşmeye gidicem de ogs ve kgs yok elimde ücret ödeyerek geçebilir miyim?
selam arkadaşlar ygs5te 56bininciydim lys1 beklediğimden kötü geçti mat30 geo15 falan gelicek. edebiyat 45 coğrafya 17-18 falan yapsam ilk 25bine girme şansım nedir sizce?
arkadaşlar iyi akşamlar en yakın sınav 2 temmuz, direksiyon 30 temmuz gözüküyor. geçtiğimi varsayarsak yaklaşık ne zaman alabiliyorum ehliyeti?
arkadaşlar banka hesabı açtırmak istiyorum.neler gerekir ücreti nedir hangi bankadan açtırmak lazım yardımcı olursanız sevinirim. yaş 18
Bursa 1
Dortmund 1
A.Bilbao 1
Birmingham 1
Sevilla 1

10 a 50 filan veriyor yaklaşık.yorumlarınızı merak ediyorum
beyler bu ne ya izmir izmir olalı böyle yağış görmedi iddaayı da yatıramadım yağmurdan gitti 30 kağıt
merhaba arkadaşlar bu sene lise3üm ve össye yönelik ne tür hazırlıklara başlamak gerektiğini merak ediyorum çünkü bu sene sınava girecek olan arkadaşlarla konuştuğumda çoğu lise3te çalışmadıkları için pişmanlar.
bu tatilde açıkçası geometri dışında bir şey çalışmadım. size soracağım şey ise nerelerden başlamalı? şu an geometri eksiğim bulunuyor bir yandan onu gidermeye çalışıyorum.örneğin matematikte önceki konulardan mı başlamalı? genel olarak cevaplarsanız sevinirim,teşekkürler. ( Alan EA )
arkadaşlar bu bölgede akşamki maçın izlenebileceği mekan önerir misiniz
arkadaşlar izmir balçova/güzelyalı civarında kaliteli bilardo salonu nerede bulabilirim?
Hakkında
Forum İmzası:
Hayalle gerçek arasında ..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 510
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 47.567 (Bu ay: 133)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.