Şimdi Ara

▪ FC Barcelona Taraftarları ▪ mes que un club (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
44.524
Cevap
64
Favori
1.486.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 12 Numara

Live Soccer uygulamasına göre:

Barcelona ve Bayern Munih en son 27 Temmuz 2011 de maç yapmış ve Barça 2-0 almış Tabii ne maçı olduğu yazmıyor.

audi cup
  • quote:

Barcelona ve Bayern Munih en son 27 Temmuz 2011 de maç yapmış ve Barça 2-0 almış Tabii ne maçı olduğu yazmıyor.

Audi cup turnuvası. Thiago Alcantara'nın yıldızlaştığı maçtı. Her iki takımın yedek ağırlıklı çıktığı önemsiz bir kupa maçıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

Audi cup turnuvası. Thiago Alcantara'nın yıldızlaştığı maçtı. Her iki takımın yedek ağırlıklı çıktığı önemsiz bir kupa maçıydı

Şimdi de Messi,Xavi,Iniesta,Pique robben,ribery,pizarro,neuer e karşı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi şu Neuer Barcada olsa varya kimse tutamaz bizi..
  • Tüm umutlar Messi'de , ötesi yok.Defans iptal ,disiplinsiz bir takım ..İniesta,Xavi,Messi 3 lüsüne güveniyorum.Barca'nın potansiyeli münihi eleyebilecek düzeyde . Bu potansiyeli sahaya yansıtırsa barça , milan'da ki 4-0 lık maç gibi bir futbol ortaya koyarak münihi yeneriz .Benim tek korkum barçanın bu gücünü sahaya ne kadar yansıtabileceği ...
  • Arkadaslar, barcelona lig maclari ne zaman ve hangi kanalda nereden takip edebilirim?

• barça'nın bir hücumcuya, bir savunmaya ve kaleciye ihtiyacı var. takım savunması çok rezalet. bayern büyük ihtimalle eler barça'yı.
  • Münih'in tur şansı daha fazla Lig'i açık ara bi puan farkıyla aldılar Arsenal maçı hariç hiç yenilmediler Barçaya bakınca Messi belirsiz ileride gol atacak adam yok savunma sorunlu bakalım nasıl bir maç olacak.
  • Bu maçlar belli olmaz genelde, hiç ummadığın bir adam çıkar gol atar turlar takımı. Performans düzeyinde bakarsak olaya zaten bayern parçalar. Ballack döneminden beri ilk defa bu kadar hayvani oynadıklarını görüyorum.

David Villa ile başlaması lazım barçanın. Olmadık topu gol yapabilen bir adam severim villlayı, zevk veriyor futbolu. Alexis de mümkünse yerinde otursun bir işe yaramıyor.

• Bu arada ciddi ciddi Muslera Barcelona'ya hayirli olsun.

Uplarsiniz yazin
  • İlk defa Barca bir maça favori olarak çıkmayacak.Şanslar %50 %50.Bayern geçen sene Madrid'i elemişti ve bu sene daha da formdalar.Barca'nın savunması tam bir facia.Barca'da iş Messi ve İniesta'ya kalıyor.Bu ikisi gerekli katkıyı verirlerse Barca turu geçer.
  • Maç başladı.

Visca El Barça!

• Muhteşem bir gol oldu.
  • Tiago da sözleşmesini uzatmıyormuş gidebilirmiş
  • nasıl atıyolar yav bu golleri.
  • Maçı açtım gol oldu ya
  • bu tellonun ilerde kalıcı olacağını düşünmüyorum ama bileklerine sağlam hakim. tellonun ikinci barçanın üçüncü golü dakka 53
  • Bizim konuda iddaa oranları tahimini yaptım bu konuda da bayern maçı için yapıyorum, bakalım ne kadar yaklaşıcam

Bayern Münih: 2,10
    Beraberlik: 3,10
    Barcelona: 2,50

Alt: 1,80
    Üst: 1,55

Karşılıklı Gol Var: 1,45
    Karşılıklı Gol Yok: 1,95
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Çok güzel olmuş Niye Messi iPhone Ronaldo fakir gibi Samsung kullanıyor?

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.