Şimdi Ara

FB TS İLE BERABERE KALIR FARK 8 OLUR VE..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
2.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %85 ihtimalle de şampiyonluğu büyük ölçüde garantilemiş oluruz beyler yazın bunu. fb zaten rusya yorgunu 85 dk 10 kişi oynamış ts zaten 1 haftadır fb ye bileniyor. ve maç trabzonda. hatta trabzon yenebilirde. yani pazarı bekleyin diyorum. bizim zaten artık durudurulmamız zor

• Aykut Kocaman a güvenin beyler deplasmana gidiyo gol atmak istemez
  • 8 puan dediğin nedir ki? 3 maça bakar ve oynamamız gereken 2 derbi var.Hiç bir şey belli olmaz şimdiden,sakin olun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolunay kafkas Trabzonsporlu futbolcuları kampa sokmuş. Ne olursa olsun bu maçı alın diye. bence fener kolay kolay puan çıkaramaz trabzondan
  • Bjk¿

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fener kötü süreçten geçiyorda asıl takipçi Fener değil Beşiktaş
  • beşiktaş bu akşam yenilir veya berabere kalır.

Cenk sakat mcgregor mağlup ada gol yemeden rahat etmiyo
    İ.Toroman cezalı
    Oğuzhan Ö. sakat orta sahanın beyniymiş öyle diyolar
    dentinho,almeida da sakat

Bjk alıcağı puan en fazla 1 dir

Fenerde is Meireles yok takımın başındada A. Kocaman var
    oyuncular yorgun

fenerbahçe de en fazla 1 puan alır
  • Trabzon maclari Fener icin garanti 3 puandir.

• Fenerbahçe bu akşam 2-1 gibi bir skorla yenilebilir. Bjk umarım en iyi ihtimal berabere kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Trabzon maclari Fener icin garanti 3 puandir.

toteme gellllllll
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

Bjk¿

Geç onu ,Fener'le kapışırz son haftaya kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

Fenerbahçe bu akşam 2-1 gibi bir skorla yenilebilir. Bjk umarım en iyi ihtimal berabere kalır.

Maç yarın akşamda aynı düşüncedeyim gene deplasman gene puan kaybı olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .19o7

quote:

Fenerbahçe bu akşam 2-1 gibi bir skorla yenilebilir. Bjk umarım en iyi ihtimal berabere kalır.

Pardon hocam ben bu akşam diye biliyordum. Trabzon yeni teknik direktörle beraber farklı bir oyun anlayışıyla sahaya çıkacaktır diye düşünüyorum.
  • Bu hafta Bjk yener fener berabere biter bence.fener bate maçında 10 kişi kaldığı için çok yoruldu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .19o7

quote:

Pardon hocam ben bu akşam diye biliyordum. Trabzon yeni teknik direktörle beraber farklı bir oyun anlayışıyla sahaya çıkacaktır diye düşünüyorum.

Trabzonu hep sevmişimdir ama bu Sadri Şener geldikten sonra çok saçmaladılar. İyi oynamaya başlasalar bende sevinicem

• quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Trabzon maclari Fener icin garanti 3 puandir.

Gaziantep'i de unutmamak lazim

• Lig maçları için önceden tahmin yapmak zor. O gün sahada kim daha çok mücadele edip daha çok istiyorsa puan alıyor. Bir de ligi erken bitirtmezler. Galatasaray transferleriyle hem iç hem dış sahada tribünleri doldurur, maç izlenen mekanlar full çeker. Diğer takımları da yarışın içinde tutup daha fazla para kazanmak istenecek. Akhisar maçtan 1 milyon lira hasılat elde etti deniyor. 10 milyon euroluk bir takım bir maçtan 1 milyon tl kaldırıyor. 100 tl den bilet satıp 10.000 kişi doldursanız stada, ki pek çok stadta bu mümkün bir milyon ediyor. Pasta büyük. Ligin erken bitmemesi için her türlü dümen yapılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Lig maçları için önceden tahmin yapmak zor. O gün sahada kim daha çok mücadele edip daha çok istiyorsa puan alıyor. Bir de ligi erken bitirtmezler. Galatasaray transferleriyle hem iç hem dış sahada tribünleri doldurur, maç izlenen mekanlar full çeker. Diğer takımları da yarışın içinde tutup daha fazla para kazanmak istenecek. Akhisar maçtan 1 milyon lira hasılat elde etti deniyor. 10 milyon euroluk bir takım bir maçtan 1 milyon tl kaldırıyor. 100 tl den bilet satıp 10.000 kişi doldursanız stada, ki pek çok stadta bu mümkün bir milyon ediyor. Pasta büyük. Ligin erken bitmemesi için her türlü dümen yapılacak.

Lig erken bitsede biletler yine satış yapar hocam bu futbolcuları izlemeye herkes gider bende katılıyorum geçen yıl yaptılar 9 puan farka getirdiler bu yıl olası puan kayıplarında bakalım çıkartcaklarmı tekrar

• iyide şuan şampiyonlukta rakibimiz Beşiktaş değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrar006

quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Lig maçları için önceden tahmin yapmak zor. O gün sahada kim daha çok mücadele edip daha çok istiyorsa puan alıyor. Bir de ligi erken bitirtmezler. Galatasaray transferleriyle hem iç hem dış sahada tribünleri doldurur, maç izlenen mekanlar full çeker. Diğer takımları da yarışın içinde tutup daha fazla para kazanmak istenecek. Akhisar maçtan 1 milyon lira hasılat elde etti deniyor. 10 milyon euroluk bir takım bir maçtan 1 milyon tl kaldırıyor. 100 tl den bilet satıp 10.000 kişi doldursanız stada, ki pek çok stadta bu mümkün bir milyon ediyor. Pasta büyük. Ligin erken bitmemesi için her türlü dümen yapılacak.

Lig erken bitsede biletler yine satış yapar hocam bu futbolcuları izlemeye herkes gider bende katılıyorum geçen yıl yaptılar 9 puan farka getirdiler bu yıl olası puan kayıplarında bakalım çıkartcaklarmı tekrar

Bizim maçlarda artık ne olursa olsun stadlar, mekanlar full çeker. Ancak maksat rakiplerin maçlarını da doldurmak o yüzden ligi kopartmazlar erken diyorum. Biz ligi kopartırsak diğer takımların maçları boş kalır.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.