Şimdi Ara

FB - Sevilla (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
2.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önümüzdeki günlerde harika karşılaşmalar izleyeceğiz. Özellikle Liverpool - Inter sonra, Lyon - Man.United.
  • çekilebilecek en kolay kuralardan biri kolay derken hepsi zorda kolayın iyisi
    başarılar
  • Kuramız güzel sayılır, ben porto nun çıkmasını istiyordum çünkü son beşiktaş maçında hiç beğenmemiştim porto yu. ne diyelim hayırlısı olsun, kanoute ye dikkat etmek lazım...Fenerbahçe den bu saatten sonra çok büyük beklentilerim yok, geleceği yere kadar geldi zaten..Elense bile çıkıp dişe diş mücadele etmesi benim için yeterli olacaktır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LsR

quote:

Orjinalden alıntı: TheM

Bal akıyo mübarek

+1 sonuna kadar

BARCA
    MANCHESTER
    MILAN
    REAL MADRID
    CHELSEA

arasından sen git Sevillayı cek

• Sevilla 15 puan toplamıs sanırım.Bu da demek oluyor ki çok formdalar ve büyük ihtimalle su anda Fenerbahceyi çektikleri için Havai Fişek gösterilerini baslatmıslardır
  • Çekilebilecek en güzel kura demek Bence en zor takımlardan biri geldi inşallah Fenerbahçe turu atlar ve ülkemizin adını Avrupa'ya daha da güzel bir şekilde duyurur...Bir daha söylüyorum Barcelona'dan sonra gelebilecek bence en zor takım geldi...Tabii bu benim fikrim...Fenerbahçe'ye başarılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: BauglirXul

quote:

Orjinalden alıntı: LsR

quote:

Orjinalden alıntı: TheM

Bal akıyo mübarek

+1 sonuna kadar

BARCA
    MANCHESTER
    MILAN
    REAL MADRID
    CHELSEA

arasından sen git Sevillayı cek

İyi rakip ama bence bulunduğu yere bakarsak kötü bir takım değil. Sadece kötünün az kötüsü denebilir.

• Kaç yiyeceğinizin hesabını mı yapmaya başladınız?

quote:

Orjinalden alıntı: Arda

Çekilebilinecek en güzel kura, Kadiköyde Fenerbahçeye büyük destek gerek 2-0 İçerde yener, dışardada 3-1 Yenilirsek Tamamdır.

Galatasaray'a da Brann veya Aberdeen falan çıksa iyi olur...
  • Arsenal-Milan
    Lyon-Manchester
    Liverpool-İnter

Bizede Porto çıksaydı tam olacaktı

Diğer takımlara göre güzel kura ama son 2 senenin Uefa kupası sahibiyla oynamak da kolay değil..
  • sevinç gösterilerine bi ara verinde sevilla nın 2 senedir uefa şampiyonu olduğunu hatırlatayim.
  • FB-SEVILLA FB TURU GEÇERSE BİDE SCHALKE-PORTO TAKIMLARINDAN BİRİ GELİRSE DÖRT AYAK ÜSTÜNE DÜŞTÜK DEMEKTİR
  • İlk maç nerde..?
  • quote:

Orjinalden alıntı: wasatime

Kaç yiyeceğinizin hesabını mı yapmaya başladınız?

quote:

Çekilebilinecek en güzel kura, Kadiköyde Fenerbahçeye büyük destek gerek 2-0 İçerde yener, dışardada 3-1 Yenilirsek Tamamdır.

öfffffff adam mantıklı bir yorum yapmış illa saçma sapan sözlerinle kavga çıkartacaksın

• quote:

Orjinalden alıntı: wasatime

Kaç yiyeceğinizin hesabını mı yapmaya başladınız?

quote:

Pardın biz birincilerle eşleşiyormuşuz...

• quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

Sevilla 15 puan toplamıs sanırım.Bu da demek oluyor ki çok formdalar ve büyük ihtimalle su anda Fenerbahceyi çektikleri için Havai Fişek gösterilerini baslatmıslardır

Fenerin şansını da yabana atma bence
  • Fenerbahçeye Tebrikler.Gelebilecek en güzel kurayı Çekti.Umarım Çeyreği görürsünüz ama %30 ihtimal..Sevilla kolay değil fakat Çıkabilecek en iyi takımdı.Ama yinede Şansınız az.
  • İçlerinde zayıf gibi görünsede bence cok zor bir rakip, kanoute'ye dikkat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *MelaNKoliK*

İlk maç nerde..?

istanbul.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ribas

sevinç gösterilerine bi ara verinde sevilla nın 2 senedir uefa şampiyonu olduğunu hatırlatayim.

biz uefa kupasını alanları farklı yenmeyi severiz....
  • Amma da meraklısın kavga etmeye... Takılmak da mı yasak forumda? Sanki hep ciddi muhabbet yapılıyor burada...

quote:

Orjinalden alıntı: director

öfffffff adam mantıklı bir yorum yapmış illa saçma sapan sözlerinle kavga çıkartacaksın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.