Şimdi Ara

FB - Sevilla (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
2.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ribas

quote:

Orjinalden alıntı: *MelaNKoliK*

İlk maç nerde..?

istanbul.

Grup ikincileri ile grup birincileri eşleşiyor. İlk maç grup ikincileri evinde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07

Arsenal-Milan
    Lyon-Manchester
    Liverpool-İnter

Bizede Porto çıksaydı tam olacaktı

Diğer takımlara göre güzel kura ama son 2 senenin Uefa kupası sahibiyla oynamak da kolay değil..

Son 2 yilin uefa sampiyonu olmasi daha iyi,bildigin gibi biz uefa sampiyonlarini yenmekte hic güclük cekmeyiz...Hatta bizim icin siradan bir olaydir bu.
  • Sevilla çok hızlı oynayabilen ve takım oyununu cok iyi beceren bir takım.Etkili silahları var ama yenilmeyecekleri anlamına gelmez.Bence Fenerbahce nin kaderi İstanbuldaki maçta çizilecektir.İstanbuldan alacağı skor tur kapısını ya açar yada kapatır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: B A L A M İ R

quote:

sevinç gösterilerine bi ara verinde sevilla nın 2 senedir uefa şampiyonu olduğunu hatırlatayim.

biz uefa kupasını alanları farklı yenmeyi severiz....

hayırlısı olsun o zaman CL şampiyonluğunuz , şu an rakibiniz olan takımların çoğu almıştır uefa kupasını.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wasatime

Amma da meraklısın kavga etmeye... Takılmak da mı yasak forumda? Sanki hep ciddi muhabbet yapılıyor burada...

quote:

Orjinalden alıntı: director

öfffffff adam mantıklı bir yorum yapmış illa saçma sapan sözlerinle kavga çıkartacaksın

benim dediğim mi kavga etmeye yönelik yoksa "kaç yiyeceğinizi mi hesaplamaya başladınız" demek kavga etmeye yönelik yorumu forumdaki kullanıcılara bırakıyorum.

• wasatime... klasık ortalık karıstırıcı ben kısaca ona mixer dıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: LsR

quote:

Orjinalden alıntı: TheM

Bal akıyo mübarek

+1 sonuna kadar

BARCA
    MANCHESTER
    MILAN
    REAL MADRID
    CHELSEA

arasından sen git Sevillayı cek

evet bıraktın mı gsyi eğer bırakmadıysan ne olduğunu söyle

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: *MelaNKoliK*

İlk maç nerde..?

istanbul.

Of çok kötü olmuş Fenerbahçe için..%10 şansı bile yok bence..Deplasmanda iyi oynuyorlar..ve kesin gol atıyolar..Evlerinde zaten feci bir futbol oynuyorlar..
  • Fenerbahçe yönetimin konuşmasında, istedikleri takımlardan biriymiş. Kolay gol yiyebilen bir takım olarak görülüyor. Tabii iyi golcuya şüphesiz ihtiyaç var. Semih bu takımlar arasında bizi götürmez. İvedi golcu gerek.
  • neye bu kadar seviniyorsunuz anlamadım? bu takım UEFA şampiyonu, ŞL de ilk grubu 1. çıkan, son 3 sezondur fırtınalar estiren bir takım, Fenerbahce bence en kötü kuralardan birini çekmiştir, chelsea , porto, hatta manchester united bile bu takımdan kolaydır, hiç avrupa futbolunu takip etmiyorsunuz anlaşılan... geçmiş olsun FB ye..
  • Muhabbete bak... Adam 3 yiyeceklerini tahmin ediyor deplasmanda. Kaç yiyeceğinizin hesabını mı yapıyorsunuz deyince de bunun gücüne gitmiş... Çok çabuk gaza gelme bakayım sen öyle...

quote:

quote:

Amma da meraklısın kavga etmeye... Takılmak da mı yasak forumda? Sanki hep ciddi muhabbet yapılıyor burada...

quote:

öfffffff adam mantıklı bir yorum yapmış illa saçma sapan sözlerinle kavga çıkartacaksın

benim dediğim mi kavga etmeye yönelik yoksa "kaç yiyeceğinizi mi hesaplamaya başladınız" demek kavga etmeye yönelik yorumu forumdaki kullanıcılara bırakıyorum.

• bu arada konu ile ilgili yorumum :

Kadıköydeki maça bakar çıkıp çıkmamamız

en az 3 fark olması lazım yoksa çıkamayız bence
  • Sevilla ters takım yav. İstanbulda gol yemeden kazanması lazım fenerin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: everwake

bu arada konu ile ilgili yorumum :

Kadıköydeki maça bakar çıkıp çıkmamamız

en az 3 fark olması lazım yoksa çıkamayız bence

En az 3 gol atıp hiç gol yemeden gidersek şansımız olacak. Yoksa 2,1 skor bizi kurtarmaz. En başta hiç gol yememeiz ve orada atmamız gerekiyor.
  • 2 macta toplam 7 gol görüyorum. ama nasıl paylaşırlar bilmem
  • baksanıza duruma, içeride 3-0 kazanırsak turu geçme ŞANSIMIZIN oldugundan bahsediyorsunuz, bence durumun vahimliğini gösteriyor.
  • quote:

Muhabbete bak... Adam 3 yiyeceklerini tahmin ediyor deplasmanda. Kaç yiyeceğinizin hesabını mı yapıyorsunuz deyince de bunun gücüne gitmiş... Çok çabuk gaza gelme bakayım sen öyle...

quote:

quote:

quote:

bence muhabbete direk kaç yiyeceğinizi mi hesaplamaya başladınız diyerek giren biri için gaza gelmenin de ötesinde bi kelime kullanmak lazım Buna bazı şeylerin hazımsızlığı diyelim

• Geçen sene Beşiktaş Sevilla ile UEFA'da oynamamış mıydı? Kaç kaç bitmişti maçlar?
  • Sevilla kendie evinde çok ezici futbol oynuyor buraya kadarmış teşekkürler Fenerbahçe
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: B A L A M İ R

quote:

sevinç gösterilerine bi ara verinde sevilla nın 2 senedir uefa şampiyonu olduğunu hatırlatayim.

biz uefa kupasını alanları farklı yenmeyi severiz....

hayırlısı olsun o zaman CL şampiyonluğunuz , şu an rakibiniz olan takımların çoğu almıştır uefa kupasını.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.