Şimdi Ara

FB - Sevilla (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
2.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlısı artık.elenmiyecek bi takım.kadıkoyde cok guzel oynuyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cluberrr

quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07

Arsenal-Milan
    Lyon-Manchester
    Liverpool-İnter

Bizede Porto çıksaydı tam olacaktı

Diğer takımlara göre güzel kura ama son 2 senenin Uefa kupası sahibiyla oynamak da kolay değil..

Son 2 yilin uefa sampiyonu olmasi daha iyi,bildigin gibi biz uefa sampiyonlarini yenmekte hic güclük cekmeyiz...Hatta bizim icin siradan bir olaydir bu.

mantıklı yorumların da var mı senin?

• quote:

Orjinalden alıntı: MemoSoZ

baksanıza duruma, içeride 3-0 kazanırsak turu geçme ŞANSIMIZIN oldugundan bahsediyorsunuz, bence durumun vahimliğini gösteriyor.

tabii ki kötü bir kura bence sevilla çekilecek kötü kuralardan biriydi

ben porto veya madrit i istiyordum..
  • Rakibin kardosundaki 5 forvet ; Kanoute ‚ ‚Kone ‚ L.Fabiano ‚ Kerzhakov , Chevanton

Bu adamların hepsi ligimizdeki tüm takımların ilk 11.de banko oynayacak adamlar. Biz birtek Semih'in eline bakıp "İnşallah sakatlanmaz" derken adamların sakatlık derdi yok.

Favori Sevilla'dır ama bizimde ne zaman ne yapacağımız belli olmuyor. Avrupa'da iyiyiz,kontrollüyüz,eskisi gibi gol yiyince dağılmıyoruz.

Gerçi biz Sevilla'yı elesek "Tarihin en kötü Sevilla'sını elediniz,zaten adamların bir numarası yok , köy takımı bunlar" derler , milletinde sinirlerini zıplatırlar

Hayırlı olsun Fenerbahçe'me...
  • quote:

Orjinalden alıntı: wasatime

Geçen sene Beşiktaş Sevilla ile UEFA'da oynamamış mıydı? Kaç kaç bitmişti maçlar?

Kasım 2005'teydi grup statüsündeydi tek maç İspanya'da oynanmış ve Sevilla 3-0 kazanmıştı.
  • iddia ediyorm Chelsea- Manchester fln gelse daha yüksek şansı olurdu FB nin, yani ben kendi adıma çok daha fazla sevinirdim... Sevilla Çok ama çok sakat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Smh!!

2 macta toplam 7 gol görüyorum. ama nasıl paylaşırlar bilmem

2 fb 5 sevilla paylaşır
  • Sakat bi takım... Hayırlısı olsun
  • GS ye de Bayern LEverkusen Çıktı, imkanı yok onlarda geçemez turu : (((
  • hocam bence kötü bir kura,aslında orda zaten porto dışında hepsi kötü bir kura olurudu.ama fenerli arkadaşlar bu kurayı iyi die yorumlamayın.sevilla cl de başarıya aç ve kesinllikle sizden iyi bire takım.2 yıldır uefa yı alıyor,grubundada birinci olmuş bir takım.bu yüzden bence çıkma şansınız çok çok düşük.ama eğer çıkarsanız inanın çok büyük bir iş başarmış olursunuz.
  • inşaaLLah
  • Bu sene 2 tane eski UEFA şampiyonunu madara ettik. 3.sü neden olmasın
  • İnteri yenen takım sevillayı da yener.bu arada ülke puanlarını veren bi site vardı daha önce bazı arkadaşlar vermişti.hatırlayanınız varmı
  • Şuan Sevilla taraftarlarının bayram yaptığına eminim,
    Son iki UEFA kupasının sahibi,
    2006 da Süper Kupayı 3-0 gibi net skorla almış,

Bize baktığınızda
    sadece umutlarımız hayallerimiz var
    o yüzden mantıklı düşünmeyi öğrenmek gerek,

Sevilla'nın kötü yönü,
    Daha evvel Şampiyonlar liginde katılmış bir takım değil,
    hep UEFA'da mücadele etmiş,
    orada çokta başarılı olmuş,
    Şampiyonlar liginde ilk oyunları olduğu için en az Fenerbahçe kadar hırslı ve konsantre olacaklardır,çünkü onlar içinde dönüm noktası
  • hangi takımın fenerbahçe ye hayırlı olacağını kestirmek zor.
    tamam sevilla portoyla birlikte en zayıf halkalar gibi gözüksede maçlar oynanırken ki psikoloji de bence en önemli unsur.
    açarsak, bir real madrid in fenerbahçe ye bakış açısı ve maça hazırlanmasıyla, sevillanın maça motivasyonu arasında çok fark var aynı şekilde fenerbahçe nin de kendinden güçlü olduğunu düşündüğü takımlara ve denk gördüğü takımlara karşı motivasyonu çok farklı olur (örneklerini de çok gördük)

diğer önemli kriterde, fenerbahçe süratli oynayan ve pres yapan takımlara karşı zorlanıyor. rakibin ne derece büyük kulüp ve ne tür yıldızları olduğundan çok bana göre takımın oyun tarzı önemli bunun için m.united, chelsea ve barcelona çok zorlu olurlardı.

bildiğim kadarıyla sevilla özellikle kendi evinde çok süratli oynayan bir takım, bu nedenle, fenerbahçe karşısında barcelona varmış gibi motive olmaz ve inter deplasmanındaki gibi oynarsa bu kura bize hayırlı olmaz. en iyi 16 takım arasında kimse çantada keklik olamaz.

• bukadar bal olmaz,anderletle baslayan surecte hala balli takimlar cikiyor fenerin karsisina
  • quote:

Orjinalden alıntı: YBA

http://www.sevillafc.es/_www/actualidad.php?op=not&id=9746

Burada ne yazdıklarını tercüme edecek var mı?
  • Sevilla'yi ;bordouex,helsinborg ile karıştırmayınız ballı kuraymış şanslısınız diyenler önce kendine baksın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alfredo

quote:

Orjinalden alıntı: YBA

http://www.sevillafc.es/_www/actualidad.php?op=not&id=9746

Burada ne yazdıklarını tercüme edecek var mı?

bunu anlamak için ispanyolca bilmeye gerek yokki. ben biraz baktım.stadın 50000 kişilik olduğundan ,t.direktörün zico olduğundan ,carlos,aurelyo,alex gibi tehlikeli oyuncalrı olduğundan falan bahsediyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.