Şimdi Ara

FB'den Açıklama Var..Shakhtar Donetsk-Fenerbahçe Rövanş Maçı 30 Tl !! (Digitürk) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaptigm sikayet uzerine donus yaptilar, normal mac satis fiyatiyla ayni dedi, yapack bisey yokmus..
    Bende.d smartinda aboneye herhangi bir tahahutu olmamasina ragmen, spor paketi olan herkese yayini actigini kimseden para istemedigini soyledim, kaldiki 11 tl aylik oduyorum d smarta ve tum kanallari acik...
    Hemen, ikisi ayri ayri platformlar diget platformun yaptiklari bizi ilgilendirmez dedi, bende dogru soyluyorsnz digeri sporsevere sahip siz ise kaziklamanin dersindesiniz dedim..iki uyeligim var seneye uyelik yenilemek icin bunlarida hatirlaticam size dedim kapattim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geriden gelme sorununu bu maç ile birlikte duzeltmislermidir acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

30 tl almalarına rağmen 1800 k değil 1200 k yayın vericeklermiş

Evet hem 30TL hemde 1200K yayın.
    Tam anlamıyla komedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkimya

Kanal Ukrania
    Uydu:Astra-4A (Sirius)
    Frekans: 12130 V 27500 3/4
    Biss: A5 EB 22 B2 57 6F 50 16
    19D2 VPID: 19D3
    Football 1
    Frekans: 12130 V 27500 3/4
    Kanal 5 (Ukrania)
    Frekans: 11766 H 27500 3/4 6191 6192 6190
    Dolce Sport (Romanya)
    Uydu:Hellassat
    Frekans:11012 V 30000 3/4 2185 3185 308
    Rustavi 2 (Şifresiz)
    Türksat 4a Uydusu
    Frekans: 11006 MHz Pol.: H – Yatay Symbol: 2960 Fec: 3/4

fener maçını verecek kanallar bunlar, paranızı digitürke kaptırmayın....

evde d smart kullanıyorum

bunları girip izleyebilme şansım varmıdır ?
  • Bu maç için Engellilere özel herhangi bir indirim var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Bu maç için Engellilere özel herhangi bir indirim var mı

Hayır yokmuş. Herkese aynı fiyat.

• ANLT kullanıcısına yanıt
    Tamamdır,teşekkür ederim.
  • Rustavi ve 1tvgeorgia dan umutluyum son ana kadar.dur bakalim bi ihtimal belki maci verirler

• ben çok kızdım bu işe evde lig tv var extra bi ücret istiyorlar gider dışarıda izlerim
  •  FB'den Açıklama Var..Shakhtar Donetsk-Fenerbahçe Rövanş Maçı 30 Tl !! (Digitürk)

Küfür eder gibi "Sadece 30 tl" yazmışlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 5 Ağustos 2015; 15:59:45 >
  • bir FB elenirse yarın seyreleyle digitürk iptallerini yağmur gibi yağar artık
    burnundan soluyan biz FB liler digiturk çağrı merkezi telefonlarını kitleriz
  • rustavi maçı vermiyor mileti umutlandırmayın
  • Rustavinin yayın akışında yok maç bilginize

• Fenerbahçe, Shaktar Donetsk maçının izlenmesi için abonelerinden fazladan 30 lira isteyen Digiturk' karşı harekete geçiyor. Kulüpten yapılan açıklamada, "Digitürk kurumu bilmelidir ki, Profesyonel Futbol Takımımız’ın bundan sonra oynayacağı Avrupa Kupası maçlarında haksız kazanç içeren bu tarz uygulamaları sürdürdüğü taktirde her türlü tedbir ve yaptırım kulübümüz tarafından uygulanacaktır" denildi.

D Smart'ın yayın haklarını Digiturk'e vererek Shaktar Donetsk - Fenerbahçe maçını yayınlaması ve bunun için abonelerinden fazladan 30 lira istemesi geçen gün krize neden olmuştu. Fenerbahçeliler sosyal medya üzerinden taraftarları uyararak ücreti vermemek için kampanya başlatmştı. Avukat Celal Ülgen de bu konuya değinerek, "D'Smart Digiturk'e 'ben abonelerimden para alamam sen para al bölüşelim' gibi bir şey söylemiş sonucu çıkıyor ortaya" demişti.

Fenerbahçe de kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Bugün oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi 3.ön eleme turu rövanş maçının Digitürk tarafından başta Fenerbahçeli taraftarlarımız olmak üzere tüm futbolseverlere 30 TL ücret karşılığı satılmasını şiddetle kınıyoruz" dedi.

O açıklamanın devamında ise şunlar aktarıldı:

"Digitürk’e üye olan ve Spor Paketi aboneliği satın alan tüm taraftarlarımızın ve de bütün futbolseverlerin bu mağduriyeti ile ilgili olarak söz konusu kurumun bu yanlıştan döneceği umuduyla maç saatine kadar bekledik.

Ancak ilgili kurumun bu kararından taviz vermemesi üzerine işbu açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Digitürk kurumu bilmelidir ki, Profesyonel Futbol Takımımız’ın bundan sonra oynayacağı Avrupa Kupası maçlarında haksız kazanç içeren bu tarz uygulamaları sürdürdüğü taktirde her türlü tedbir ve yaptırım kulübümüz tarafından uygulanacaktır.

Bu yaptırım ve tedbirlerimiz; bundan sonraki tüm karşılaşmalarımızın Digitürk tarafından yayınlanmasını önlemeye yönelik yasal girişimlerimizi de kapsayacaktır.

İlgili kuruma öneri ve tavsiyemiz en kısa süre içinde bu tarz uygulamalardan vazgeçmeleri yönündedir.

Kamuoyuna duyurulur."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilephone -- 5 Ağustos 2015; 21:33:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu maça 30 tl istediler bide :)

• Bu maça 30 tl istediler bide :)

• Hocam şu konudahttp://forum.donanimhaber.com/m_108635887/f_//tm.htm yazdıklarıma tepki verdi arkadaşlar. Bu millet hiçbirşeye tepki koymaz. Gider 30 TL verir izler. Hiç sormaz niye 30 TL, 2-3 ay boş boş para veriyorum bu maçın 30TL'den verilmesi, en azından Lig TV abonelerine 30TL den verilmesi lazım bu yapılanlar işgüzarlık demez. 1700TL fiyat çekilmiş Ticari üyelere 1 maç için öyle duydum yanlış da biliyor olabilirim ancak doğruysa gerçekten bitmişiz biz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Hocam şu konudahttp://forum.donanimhaber.com/m_108635887/f_//tm.htm yazdıklarıma tepki verdi arkadaşlar. Bu millet hiçbirşeye tepki koymaz. Gider 30 TL verir izler. Hiç sormaz niye 30 TL, 2-3 ay boş boş para veriyorum bu maçın 30TL'den verilmesi, en azından Lig TV abonelerine 30TL den verilmesi lazım bu yapılanlar işgüzarlık demez. 1700TL fiyat çekilmiş Ticari üyelere 1 maç için öyle duydum yanlış da biliyor olabilirim ancak doğruysa gerçekten bitmişiz biz.

Avrupa ülkelerine göre olağandışı bir durum.Ama olay Türkiye sınırlarında gerçekleşmiş, yani çok normal (!).
    Aslına bakarsan hukuksal hiçbir tutarlılığı yok. Bu arada kim uğraşacak işin hukusal boyutuyla ??
    Tepkiler cılız. Tabiri caizse bu millete geçiren geçirene.
    Basit bir ön eleme maçı için ayda 100 TL'den fazla abonelik ücreti aldığın kullanıcıdan 30 TL isteyeceksin.
    Ve onca tepkiye rağmen geri adım atmayacaksın. Bu göstere göstere geçirmektir , NET.
    Elin Rus kanalları Full HD yayınlarla Youtube üzerinden bile ücretsiz canlı yayın yaparken , biz Digiturk'un rezil yayın kalitesinde bir ön eleme maçı izlemek için 30 TL ödemek zorunda bırakılacağız. Hem de abone olmamıza rağmen.
    Bu düpedüz soygundur. Evet Türkiye'de gerçekleşmiştir.
    Digiturk , TTNet ve daha nicesi biliyor ki bu millet susmaya alışmış koyundur.
    Onlar da koyuyor. Bilinçlenmeden olmuyor. Artık uyanmamız gerek.
    Fakir daha da fakirleşiyor, zengin daha da zenginleşiyor.
    Asgari ücretle geçinen adamın zaten tek zevki futbol.
    Yani hayatında belki tek zevk aldığı kendi takımının maçlarını izlemek.
    Emin ol ülkemizdeki profil bu yönde , futboldan başka zevkimiz var mı?
    Ama yok arkadaş...O adamın bile günlük yevmiyesine göz dikiyor bu sömürü düzeni.
    Bu işleri çözecek olan halktır. Ortak tepki verilecek. Gerekirse herkes aboneliği iptal edecek.
    Bak bakalım o zaman 30 TL kalır mı ortada. Bir daha teşebbüs edebilirler mi acaba?
    İş bizde bitiyor.
    Ama bizden de bir yol olmaz.
    Sömürülmeye devam.

• Helal Olsun Fenerbahçe'ye. tepkisini koymuş bu açlara. birde resimde yazıyor " Sadece 30 TL "
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.