Şimdi Ara

Fazla Gaza Gelmişsiniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
2.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Valla onu bilmemde besiktas olarak size fark atacagız fark

Git biraz hava al, PC başında yaşlandın. Beynine kan gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlohaTR

Hocam Kuyt vücudunun neyi kaldırabileceğini bilen ve elinden geleni takımına adıyan bir adam. Maalesef bu sezonda iyi oynayacaktır o adam 37 yi görür yaşlanmıyor bir türlü .

Geçen senenin etik geçtiğini kesinlikle düşünmüyorum hakemlerin kalitesi arttırılmalı. Yinede Caner harika bir oyuncu Fenerbahçe'nin şampiyonluğuna çok etkisi var.

Bende FB nin artık transfer yapacağını sanmıyorum. Afrika kupalarında Fw si kalmıyor ama yabancı kontenjanıyla orta sahayı doldurabilir. Tabi sadece Afrika kupaları değil bunun sakatlığıda var geçen sene farkı çok kapamıştık forvetler alternatifsiz bu büyük bir dezavantaj. Tabii bizim Burak ve Umut'la oynamamız da öyle. Prandelli umarım artık Drogba'mız olmadığını görür ve transfer düşünür.

Hazırlık maçında Prandelli'nin açıklaması üzerine defans çalışılmamıştı. Sonrasında Honved maçında defansı gördünüz. Şuan hırs değilde taktik deneyleri yapılıyor. Hırsı lige saklamak zaten daha mantıklı.

Bu tür maçlarda takımın taktiklerini denersin. Mesela Rapid Wien maçındaki korner atağı içeride kimse beklemiyordu yinede içeri koşacağımızı düşünen Rapid Wien ekibi ortayı boş bırakmadı ama ön direği boş bıraktılar Selçuk ve Chedjou'nun çalışılmış taktiği işe yaradı ve harika bir gol kazandırdı bize. İşte bunlar deneydir. Rapid maçında ipini koparan sahamıza dalıyordu bu maç kaç tane şut çekmişler bizim kaleye?

Biz de drogba için öyle demiyor muyduk ?
    " boğa gibi fiziği, profesyonel yaşamı, iş ahlakı yüksek " gibi yığınla masallar bütünü ?
    Adam sezonun ikinci yarısı yattı resmen.
    Kuyt kendini dünya kupasında zorladı (bence ) .ya ilk yarının bir bölümünü formsuz geçirecek, ya da ikinci yarı da yavaş yavaş dökülmeye başlayacak.

Caner'in ofanstaki önemi ve verdiği katkıya laf eden yok zaten.
    Ama hakemlerin caner'i koruduğunu görmemek mümkün değil.

Yabancı forvet transferi bizi sıkıntıya düşürür 5 +3 te.Burak konusuna geleyim.
    Ben son şampiyon olduğumuz sezon burak la bu iş yürümez,takım oynayamiyor,tehlike çanları çalıyor dediğimde " ama çok gol atıyor "
    diyenler oluyordu. Yahu dedim,Elmander-Necati li sezon 69 gol atmış ız ligde, Burak'li sezon 66.ee hani attığı gollerin bize bir faydası dokunmamis,takım gol sayısını yükseltmemis dediğimde sustular.ligde 20-25 gol atan bir forvetin var ise o takım daha fazla gol atmali arkadaş diyordum.
    Neyse, mancini döneminde burak in Pivot özelliklerinde gelişim olduğunu gözlemledim.hatta tr kupası beş iki biten bursaspor maçı hatırlarsaniz sabri ile girdiği Verkaci hak verirsiniz.
    Bu sezonda Prandelli ile daha da geliştiğini fark ettim.
    Örnek olarak son maça bakalım;
    Maçın ikinci yarısında selçuk burak ' a uzun top attı . Burak zor pozisyonda müthiş kontrol etti topu.
    Yine veysel ile ver kaç yaptı ve veyselin penaltı yaptırdığı pozisyonu da örnek verebiliriz.
    Demem o ki,burak kendini biraz daha geliştirir ise (ki Prandelli ye bu hususta güvenim sonsuz ) müthiş bir forvet oyuncusu haline gelebilir.

Yav hazırlık maçı örneğini veren tartıştığımız arkadaş, saçma sapan konuşuyor işte. Duran top konusuna çalışıyoruz galiba. Selçuk un arka direk rakibe kestiği toplardan bıkmıstik artık. Geçen sezon zaten deplasman maçlarında kaybettik şampiyonluğu. Kilidi açamadik.iyi duran btop deplasman maçlarının anahtarıdır.rezalet kullandığımız için fayda saglayamadik maalesef. Ama bu sezon gelişim var sanki. Diğer maçları da görmek lazım.

Saygılar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır abi neden her taraftar bölümüne tıkladıgımda, böyle konular bizde açılıyor bir çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

Hayır abi neden her taraftar bölümüne tıkladıgımda, böyle konular bizde açılıyor bir çözemedim.

Çünkü Galatasaray'li olmayıp Galatasaray'li gibi görünen pekçok "omurgasız misyoner" var sevgili renkdaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FürelHonatis18

Bu ve bunun gibi bir naneden anlamayan sözde Galatasaray'lıların hezeyanlar ile dolu safsatalarını kaale dahi almayın !

Bak iyi gün taraftarı ;
    Biz riera yi sol beke monte edip ,Dany-semih tandemi ile cl gruplarından çıktık, Fenerbahçe'ye 10 puan fark attık.

Diğer sezon " çıkılamaz " denilen ölüm grubundan Juventus'u (hani italya ligini senelerdir domine eden takımı ) alt ettik ve yine gruptan çıktık.

Geçmişe dönelim;
    Hani " Para yok, gol çok " ve " para yok puan çok " lu sezona.
    Ezeli rakibimiz bizimle "fakir " diye dalga geçip , Appiah-alex-luciano-Tuncay'li kadrosundan 'Söke Söke ' şampiyonluğu aldığımız sezon.

Daha henüz 3 hazırlık maçı yapmış takımın "gazını" sen belirliyor isen, bi zahmet kendinden utan !

Madem hiç bir umudun, inancın yok;
    Fenerbahçe'li olabilirsin mesela . Çünkü onlar umut tacirligini iyi bilirler.

konuyu açan arkadaşı da blokladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

quote:

Bu ve bunun gibi bir naneden anlamayan sözde Galatasaray'lıların hezeyanlar ile dolu safsatalarını kaale dahi almayın !

Bak iyi gün taraftarı ;
    Biz riera yi sol beke monte edip ,Dany-semih tandemi ile cl gruplarından çıktık, Fenerbahçe'ye 10 puan fark attık.

Diğer sezon " çıkılamaz " denilen ölüm grubundan Juventus'u (hani italya ligini senelerdir domine eden takımı ) alt ettik ve yine gruptan çıktık.

Geçmişe dönelim;
    Ezeli rakibimiz bizimle "fakir " diye dalga geçip , Appiah-alex-luciano-Tuncay'li kadrosundan 'Söke Söke ' şampiyonluğu aldığımız sezon.

Daha henüz 3 hazırlık maçı yapmış takımın "gazını" sen belirliyor isen, bi zahmet kendinden utan !

konuyu açan arkadaşı da blokladım

Durduğunuz kabahat

• quote:

Bak iyi gün taraftarı ;

Geçmişe dönelim;

Boşa cevap yazmışsın anlamaz, büyük ihtimal ya fake yada troll, he deyip geç.

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Bak iyi gün taraftarı ;

Geçmişe dönelim;

He deyip geçmeyip , rasyonalite ve realiteden uzak bu tür mesajları yazanlarin saçmalıklarını yüzlerine vurmayı tercih ederim.

Dediğiniz gibi, "Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az "

• quote:

quote:

quote:

Bak iyi gün taraftarı ;

Geçmişe dönelim;

He deyip geçmeyip , rasyonalite ve realiteden uzak bu tür mesajları yazanlarin saçmalıklarını yüzlerine vurmayı tercih ederim.

Konuyu açan üyenin ne kadar boş, gereksiz, saçma sapan mesajlar attığını bildiğim için şu konuya girme gereği bile duymamıştım, sıkıntıda bakayım dedim ve mesajını gördüm, üyeyi bildiğim için demiştim yoksa mantıklı olan cevap vermek ama anlamaz işte :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bak iyi gün taraftarı ;

Geçmişe dönelim;

Konuyu açan üyenin ne kadar boş, gereksiz, saçma sapan mesajlar attığını bildiğim için şu konuya girme gereği bile duymamıştım, sıkıntıda bakayım dedim ve mesajını gördüm, üyeyi bildiğim için demiştim yoksa mantıklı olan cevap vermek ama anlamaz işte :)

Ben nasıl biri olduğunu bilmiyordum üyenin, fakat açtığı konuya bakılırsa tahminde bulunmak hiç de zor değil !

Deneyimlerinize bakılırsa verilen cevaplardan olumlu bir taraf çıkaramayacağını anlıyorum.

• Daha 1 tane iyi mesajını görmedim, forumda ki Hıncallardan biride sensin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Gs bu sezon en fazla 4.olur

Bjk her sezon "altımızda" olduğu için en fazla 5. Olur.

oooooooooooooooooooooooooo altımızda lafıyla mükemmel laf soktun tebrikler

Bjk'den kat kat iyi bir takıma,
    " en fazla 4. Olur " dersen benim de içerde dışarda yendigimiz (en azından yenilmedigimiz ) bir takıma "en fazla 5 . Olur " demem "laf sokma" değil, " realite " olur kardeş !

Bir dipnot çekeyim ;
    -ligi " altımızda " bitirmiyor musunuz kardeş ! Yanlış bir şey mi söyledim !?

yav he he dany ajaniniz olmasa ligi altimizda bitiriyodunuz be

• Ya niye olumsuz bir eleştiriye blokladm,trol,gs'li değil gibi saçma sapan şeyler yazyorsunuz şu yazlanlara katlmazsan insan gibi belirt.Örnek ben sizdeki Bruma ve sneijder'e imreniyorum,yerli forvet sıkntsı çekerken sizde iki tane bulunması da artı katyor iyi olu kötü olur.Muslera da Volkan'n şu halinden verimli,Melo'yu tartşmaya gerek yok.E ne oldu ben trol mü oldum bunları yaznca Hey Allah'm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Düşük_Baglanti

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: relling

Kesinlikle katılmıyorum.Yine bir şekilde gruptan çıkarız.Lig için çok yeterli bir kadro.Tarık alındıktan sonra hem sağ bek hem sol bek yedeklenecek.
    Fenerbahçenin forvet veya kanat alternatifi yok.Bizden iyi oldukları tek nokta ortasahadır ki bizim ilk 11 ortasahamız(Melo-Selçuk-Sneijder) Fenerbahçeninkinden iyi.
    Sağ kanata bence geçen sezonun en iyi kanatını aldık.Fenerbahçe'de sağ kanatta ise yaşlanan kuyt oynayacak.
    Sol kanatta ise Bruma ritmini bulursa her ne kadar gol atamasada ritmini bulduğunda 15+ asist yapacak bir oyuncu.
    Fenerbahçe'de Caner lig için çok iyi olsada defansif açıdan bence kötü ve yedeği Kadlec veya Hasan Ali.Bizim beklerin veysel-tarık-telles rotasyonlu oynayacağını düşünüyorum.
    Bu sene hem ilk 11 hem de rotasyon olarak fenerbahçeden iyiyiz.
    + olarak bu sene kanat oyunu oynayacağız buda geçen seneki kitlenen maçları açabileceğimiz anlamına gelir.
    Ve bu sezonu oyuncularda çok önemsiyor ve hırslılar.Bu sene şampiyon olacağımız düşünüyorum ben.

Adam son şampiyonu resmen linç edip 1512312 puan geriye atmış

Adamın söylediklerinin neresi yanlış ? (" Son şampiyon " için )

Alternatif de fb'nin en iyi mevkisin orta saha bölgesi , o mevkide de Galatasaray'da selçuk-Melo-sneijder var demiş.

Sonra forvet hattında hiç rotasyonu yok demiş, (ki haklı ilk 11 oyuncuları hariç hücum hattında başka oyuncu yok ) üstelik Afrika kupası zamanı başı sırf bu yüzden çok ağrıyacaği aşikar !

Başka da bir şey göremiyorum, evet nerede yanlışlık yapmış mesajı yazan kişi ?

1)Yaşlanan kuyt dünya kupasında final oynadı.En az 1 sene daha yüksek verim alınacaktır.Zaten yeteneği ile değil çalışma ahlakı ile burada.

2)Caner Galatasarayın tüm sol beklerinden daha iyi defans yapıyor, yedeğide Milli takımın 2. sol beki.

3)Forvet rotasyonu sadece 15-20 gün süre bizi zorlayabilir, o'da tüm oyuncularımızın takımları finale çıkarsa.Ayrıca hala transfer dönemi bitmedi ve adımız sürekli yerli forvetlerle geçiyor Aziz Yıldırım ne kadar yapmayacağız desede bir transferin geleceği ortada.Ayrıca forvet rotasyonunda Burak bile yetersizken Umuta mı bel bağlayacaksınız

4)Fenerbahçe ilk 11'i ve rotasyonu kesinlikle Galatasaraydan iyidir.Fenerbahçede Meireless-Webo-Emre/Alper gibi oyuncular girebilicekken siz kimi sokmayı düşünüyorsunuz?

5)Oyuncularınız daha bir gün önce resmi maçtan çıkan yedek ağırlıklı Honved ile oynarken hırs yaparken 3-4 gün önce 3-1'lik mağlubiyette nerdeydi?

1)Kuyt'un "iş ahlak"ına herhangi bir lafım yok, fakat 34 yaşına gelmiş bir futbolcuya "yaşlı" denilmesi pek abes karşılanilmamalı.Asıl abes olan 34 yaşındaki bir futbolcudan sezon boyunca istikrarlı şekilde katkı beklemek olur. (Burada hatırlatayim ki,Kuyt'un yedeği mehmet Topuz )

2)" caner tüm gs sol beklerinden daha iyi defans yapıyor " .
    Normal şartlar altında eğer ligimiz uluslararası bir hakem tarafından yönetiliyor olsa , caner'in kart görmediği maç olmaz.
    Bu kadar sık kart görme potansiyeli olan bir oyuncunun iyi defans yaptığını (en azından gs sol beklerinden ) söylemek ibretlik bir durum.

3)yerli forvetin alınacağını sanmam. Alınırsa konuşuruz. Varsayimlar ile hareket etmek doğru değil. Hücum oyuncusu hususunda son derece alternatifsiz olduğunu görmemek için kör olmak lazım herhalde ! Hatırlarsaniz, ligin 2 . yarısı forvet hattınızdan birkaç oyuncu sakatlaninca ne kadar bocaladıginizi .Tüm fb forvetlerinden daha çok gol atan yetersiz (!) Burak kendisini sürekli geliştiriyor. Verkaclara vs. Girmeye başladı duvar olmaya başladı. Siz illa yetersizlik arıyorsanız ben de hızı ve kuvvetinden başka yeteneği olmayan emenike'nin yetersiz olduğunu söyleyebilirim.

4)meireles oyuna bile giremez bu bir. (Bknz : 5+3 ,- sow Diego emenike kuyt,alves-/hangisini çıkarıp meirelesi alacaksınız ? )
    İkincisi Bruma çıkar Amrabat girer, selçuk çıkar Yekta girer Hamit girer vs. Vs. Bizde rotasyonda sorun olmayacağı aşikar!

5)bu nasıl bir madde !
    " Son şampiyon " demiştim, hatırlarsaniz.
    Gs'nin hazırlık maçlarında ne oynadığı sizi ne ilgilendirir ?
    Adı üzerinde zaten, "hazırlık" maçı !
    Bu maddeyi önüme argüman olarak getirmeniz son derece düşündürücü ve bir o kadar da aciziyet belirtisi.

Tamam ya en birinci sizsiniz mükemmelsiniz en süper sizsiniz fener kötü fener pis fener

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence oyunculardan maksimum verim aldığımız takdirde başarılı oluruz. Hatta Chedjou, Dany, Eboue, Ontivero gibi yabancıları gönderip kontenjanda yer açabilirsek ve sağlam bir stoper ve forvet alabilirsek başarı garanti diyebilirim. Çünkü bir takımın orta sahası kaliteliyse, oyun var, organizasyon var demektir.

Olcan, Bruma, Amrabat, Hamit gibi 4 tane as oynayabilecek kapasitede kanat oyuncun varken sen yetersiz diyemezsin. Oyuncuları tek tek açıklama gereği duymuyorum. Futbolu izleyen biri zaten bu oyuncuların ne oynadığını biliyordur.
    Melo, Sneijder, Umut Gündoğan, Selçuk, Emre Çolak, Yekta. Ayrıyetten Hamit de iç tarafta oynatılabilir. Birhan ve Sinan Gümüş gibi hazırlık maçlarında iyi oyun çıkaran futbolcular var. Bunlar da büyük çıkış yapabilir.
    Nasıl oluyorda Selçuk-Melo alternatifsiz diyebiliyorsun hayret ediyorum.

As kalecin süper, yedek kaleci aldık o da iyi. Forvetin Burak her sene 20 den fazla gol atıyor. Defansta Semih'e laf yok, Koray da umut veriyor. Telles'in geçen seneden iyi oynadığını biliyoruz. Sen geçen sene izlememişsin herhalde. Sağ bekte de yerli oynatmak mecburiyetindesin zaten. Burada Veysel dışında Hamit de kullanılabilir.

Yerli olarak takıma katabileceğin Mevlüt dışında pek kimse yok. Ona da yüksek ücret istiyorlar. Sanma ki Tarık Çamdal vs. gelirse Veysel'den çok üst düzey bir oyun sergileyecek. Onun da kapasitesi belli.
    Yabancı olarak dediğim gibi Eboue, Chedjou, Dany ve Ontivero'dan kontenjana yer açabilirsen bir forvet ve bir defans veya sağ bek alabilirsin. Onun dışında ne düşünürsen hayal olur.

Zaten her mevki de süper olacak diye birşey yok. Takımın geneli iyi ve benim defans dışında korkum yok.

• Bırakın en büyük transferimiz mancini gitmesi çünkü futbolcularımız üstene ölü toprağı serpili gibiydi hatta arkadaşlarla konuşuyorduk sanki manciniyi sevmedikleri için oynamıyor gibiydi

ama mancini gitti bunun + sını görürsek 2 yerinde transfer yaparsak bizi kimse tutamaz.

ha fenerlilere gelince

fener seneye için intahara gidiyor bu seneden cl için futbolcu alıp monte etmeliydiler tek diego geldi

4 tane saatli bomba var takımda caner meireles alves emre bunlar her an kırmızı görebilecek oyuncular sinir stres hepsini yapıyorlar maç içinde + volkanı sayarsak 5 eder

artı td taktiği cl de sökmez yok geri düşersek bastıralım atalım berabereyken geriye düşersin bu seferde beraberlik için bastıralım derken fark yersin

takımın yaş ortalaması çok arttı tek gümlememe yolları seneye çok iyi transferler yapıp takıma hepsinin birden alışma mucizesi yoksa seneye fener çok fena gümleyecek ve keyifle izleyeceğim.

• quote:

gsliler kendi çalmış kendi oynamış, dünyanın en iyi beki telles defanslar semih ve chedju, ortasahada selçuk bir harika kanatlar müthiş forvet şükela

tamam
  • Ulan bi kere olsun sıkılmadın mı trollükten

• quote:

Orijinalden alıntı: Feitan

Bu yıl şampiyon olunursa başarıdır.Avrupada kesinlikle bu kadro ile başarı olunmaz.Telles'in olduğu kanattan tır geçiyor,veysel yetersiz,koray ne kadar dortmund altyapısında yetişsede yetersiz,telles-semih-koray-veysel ile şampiyonlar liginde -10 averaj garanti.Takımda burak'tan başka forvet yok,selçuk-melo zaten alternatifsiz,kanatlardan birine birşey olsa,amrabat-aydın yılmaza kalıyorsun.Yedek kulübesi de yetersiz.

Fenerbahçe kadar geniş kadro yok,alternatifsiz,ilk 11'deki oyuncularda fb'ye kıyasla daha kalas.Hiç kendinizi kandırmayın,bu yıl şampiyon olunmazsa hemen yönetime sövmeyin.Şimdi yönetime övenler,sezonu sonu yönetime sövecek bariz birşekilde,bu transferleri kim yapmışsa onu eleştirin.Bu takıma yapılanma şart,tamamen yedek kulübesi değiştirilmeli,yabancı forvet alınmalı.Sağ bek tarık çamdal şart,sol bek ayrı konu.Telles kanat olsa takım adına daha yararlı olur,adı üstünde sol bek defansdır,bir sol bek'in defans yapmaması nedir.Resmen sol taraftan tır geçiyor.

Alternatif kanat şart,bruma ve olcan ne kadar iyi olursa olsun,amrabat ve aydın yılmaz'a kalınmaz.Fenerbahçe o kadar lüks ki,caner'i kanada koy,sol bek'e hasan ali çek,veya kuyt sol kanat koy caner sol bek yap,alper potuk kanat oynayabiliyor,sow oynuyor.Daha çok var.

En kısa zamanda transfer şart,yabancı forvet alınmasın diyenler neyi yaşıyor anlamış değilim.

adam haklı beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

Bu feitanda galiba sizin bolumun sayili trollerden. Adam bizim bolumu trollemekten bikti tekrar sizin bolumu trolluyor.

Bir saat önce yazmışsın kimse iplememiş zaten. Amaç ne?

benim telefon 2 kere gönderiyor bir mesajı... galaxy ace işte ne yapsa yeridir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.