Şimdi Ara

Fazla Gaza Gelmişsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
2.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Düşük_Baglanti

quote:

Orijinalden alıntı: FürelHonatis18

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: relling

Kesinlikle katılmıyorum.Yine bir şekilde gruptan çıkarız.Lig için çok yeterli bir kadro.Tarık alındıktan sonra hem sağ bek hem sol bek yedeklenecek.
    Fenerbahçenin forvet veya kanat alternatifi yok.Bizden iyi oldukları tek nokta ortasahadır ki bizim ilk 11 ortasahamız(Melo-Selçuk-Sneijder) Fenerbahçeninkinden iyi.
    Sağ kanata bence geçen sezonun en iyi kanatını aldık.Fenerbahçe'de sağ kanatta ise yaşlanan kuyt oynayacak.
    Sol kanatta ise Bruma ritmini bulursa her ne kadar gol atamasada ritmini bulduğunda 15+ asist yapacak bir oyuncu.
    Fenerbahçe'de Caner lig için çok iyi olsada defansif açıdan bence kötü ve yedeği Kadlec veya Hasan Ali.Bizim beklerin veysel-tarık-telles rotasyonlu oynayacağını düşünüyorum.
    Bu sene hem ilk 11 hem de rotasyon olarak fenerbahçeden iyiyiz.
    + olarak bu sene kanat oyunu oynayacağız buda geçen seneki kitlenen maçları açabileceğimiz anlamına gelir.
    Ve bu sezonu oyuncularda çok önemsiyor ve hırslılar.Bu sene şampiyon olacağımız düşünüyorum ben.

Adam son şampiyonu resmen linç edip 1512312 puan geriye atmış

Adamın söylediklerinin neresi yanlış ? (" Son şampiyon " için )

Alternatif de fb'nin en iyi mevkisin orta saha bölgesi , o mevkide de Galatasaray'da selçuk-Melo-sneijder var demiş.

Sonra forvet hattında hiç rotasyonu yok demiş, (ki haklı ilk 11 oyuncuları hariç hücum hattında başka oyuncu yok ) üstelik Afrika kupası zamanı başı sırf bu yüzden çok ağrıyacaği aşikar !

Başka da bir şey göremiyorum, evet nerede yanlışlık yapmış mesajı yazan kişi ?

1)Yaşlanan kuyt dünya kupasında final oynadı.En az 1 sene daha yüksek verim alınacaktır.Zaten yeteneği ile değil çalışma ahlakı ile burada.

2)Caner Galatasarayın tüm sol beklerinden daha iyi defans yapıyor, yedeğide Milli takımın 2. sol beki.

3)Forvet rotasyonu sadece 15-20 gün süre bizi zorlayabilir, o'da tüm oyuncularımızın takımları finale çıkarsa.Ayrıca hala transfer dönemi bitmedi ve adımız sürekli yerli forvetlerle geçiyor Aziz Yıldırım ne kadar yapmayacağız desede bir transferin geleceği ortada.Ayrıca forvet rotasyonunda Burak bile yetersizken Umuta mı bel bağlayacaksınız

4)Fenerbahçe ilk 11'i ve rotasyonu kesinlikle Galatasaraydan iyidir.Fenerbahçede Meireless-Webo-Emre/Alper gibi oyuncular girebilicekken siz kimi sokmayı düşünüyorsunuz?

5)Oyuncularınız daha bir gün önce resmi maçtan çıkan yedek ağırlıklı Honved ile oynarken hırs yaparken 3-4 gün önce 3-1'lik mağlubiyette nerdeydi?

1)Kuyt'un "iş ahlak"ına herhangi bir lafım yok, fakat 34 yaşına gelmiş bir futbolcuya "yaşlı" denilmesi pek abes karşılanilmamalı.Asıl abes olan 34 yaşındaki bir futbolcudan sezon boyunca istikrarlı şekilde katkı beklemek olur. (Burada hatırlatayim ki,Kuyt'un yedeği mehmet Topuz )

2)" caner tüm gs sol beklerinden daha iyi defans yapıyor " .
    Normal şartlar altında eğer ligimiz uluslararası bir hakem tarafından yönetiliyor olsa , caner'in kart görmediği maç olmaz.
    Bu kadar sık kart görme potansiyeli olan bir oyuncunun iyi defans yaptığını (en azından gs sol beklerinden ) söylemek ibretlik bir durum.

3)yerli forvetin alınacağını sanmam. Alınırsa konuşuruz. Varsayimlar ile hareket etmek doğru değil. Hücum oyuncusu hususunda son derece alternatifsiz olduğunu görmemek için kör olmak lazım herhalde ! Hatırlarsaniz, ligin 2 . yarısı forvet hattınızdan birkaç oyuncu sakatlaninca ne kadar bocaladıginizi .Tüm fb forvetlerinden daha çok gol atan yetersiz (!) Burak kendisini sürekli geliştiriyor. Verkaclara vs. Girmeye başladı duvar olmaya başladı. Siz illa yetersizlik arıyorsanız ben de hızı ve kuvvetinden başka yeteneği olmayan emenike'nin yetersiz olduğunu söyleyebilirim.

4)meireles oyuna bile giremez bu bir. (Bknz : 5+3 ,- sow Diego emenike kuyt,alves-/hangisini çıkarıp meirelesi alacaksınız ? )
    İkincisi Bruma çıkar Amrabat girer, selçuk çıkar Yekta girer Hamit girer vs. Vs. Bizde rotasyonda sorun olmayacağı aşikar!

5)bu nasıl bir madde !
    " Son şampiyon " demiştim, hatırlarsaniz.
    Gs'nin hazırlık maçlarında ne oynadığı sizi ne ilgilendirir ?
    Adı üzerinde zaten, "hazırlık" maçı !
    Bu maddeyi önüme argüman olarak getirmeniz son derece düşündürücü ve bir o kadar da aciziyet belirtisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

Valla onu bilmemde besiktas olarak size fark atacagız fark

Fazla Gaza Gelmişsiniz
  • Konu biraz gs fb karsilastirmasina donmus gibi ben de bir ek yapayim bence gs kale ve orta saha disinda fbden kotu. Orta sahada da genis kadro olarak fb daha kaliteli. Topal emre alper meireles diego gibi bes kaliteli oyuncu bulunmakta. Gs de ise melo selcuk sneijder belki yekta biraz. Daha dar bi kadro ozellikle melo ve sneijder alternatifsiz. Fotvette merkez olarak gsde umut ve burak oldukca yetersiz,fbde ise sow,emenike ve webo gibi oyuncular var. Kanat olarak bruma olcan amrabat hamit emre colak aydin yilmaz karsisinda sow kuyt caner topuz var. Olcan disindaki oyuncularda bakalim devamlilik sorunu yine yasanacak mi. Bruma cok potansiyelli ama tam sezon performansini gormek lazim. Fb de sow kuyt caner gayet istikrarli oyuncular her sene istatistik olarak cok iyi isler cikaroyorlar. Kale olarak iki takimjnda iki kalecisone bakilirse birbirlerine yakinlar ama gs biraz daha onde. Savunmada zaten fb cok daha ustun bunu gslilerde kabul ediyorlardir herhalde. Slnuc olatak kadro planlamasinda fb yabancilarda kontenjan acisindan herseyi dusunmus en iyi oyuncular sahada ama gsnin yabanci stoper ve yabanci forvete ihtiyaci olmasina ragmen hangi yabanciyi kesecek? Sanki yabanci yapilanmasi gelecek adina pek dusunulmemis gibi. Muslera melo sneijder garanti. Diyrlim stoper ve forvet geldi telles ile brumayi kestin bu seferde onlarin yerine oynayacaklar takim kalitesini dusurecek. Buna nasil bir cozum bulunur cidden zor bir durum.

• Hocam Kuyt vücudunun neyi kaldırabileceğini bilen ve elinden geleni takımına adıyan bir adam. Maalesef bu sezonda iyi oynayacaktır o adam 37 yi görür yaşlanmıyor bir türlü .

Geçen senenin etik geçtiğini kesinlikle düşünmüyorum hakemlerin kalitesi arttırılmalı. Yinede Caner harika bir oyuncu Fenerbahçe'nin şampiyonluğuna çok etkisi var.

Bende FB nin artık transfer yapacağını sanmıyorum. Afrika kupalarında Fw si kalmıyor ama yabancı kontenjanıyla orta sahayı doldurabilir. Tabi sadece Afrika kupaları değil bunun sakatlığıda var geçen sene farkı çok kapamıştık forvetler alternatifsiz bu büyük bir dezavantaj. Tabii bizim Burak ve Umut'la oynamamız da öyle. Prandelli umarım artık Drogba'mız olmadığını görür ve transfer düşünür.

Hazırlık maçında Prandelli'nin açıklaması üzerine defans çalışılmamıştı. Sonrasında Honved maçında defansı gördünüz. Şuan hırs değilde taktik deneyleri yapılıyor. Hırsı lige saklamak zaten daha mantıklı.

Bu tür maçlarda takımın taktiklerini denersin. Mesela Rapid Wien maçındaki korner atağı içeride kimse beklemiyordu yinede içeri koşacağımızı düşünen Rapid Wien ekibi ortayı boş bırakmadı ama ön direği boş bıraktılar Selçuk ve Chedjou'nun çalışılmış taktiği işe yaradı ve harika bir gol kazandırdı bize. İşte bunlar deneydir. Rapid maçında ipini koparan sahamıza dalıyordu bu maç kaç tane şut çekmişler bizim kaleye?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kesinlikle katılmıyorum.Yine bir şekilde gruptan çıkarız.Lig için çok yeterli bir kadro.Tarık alındıktan sonra hem sağ bek hem sol bek yedeklenecek.
    Fenerbahçenin forvet veya kanat alternatifi yok.Bizden iyi oldukları tek nokta ortasahadır ki bizim ilk 11 ortasahamız(Melo-Selçuk-Sneijder) Fenerbahçeninkinden iyi.
    Sağ kanata bence geçen sezonun en iyi kanatını aldık.Fenerbahçe'de sağ kanatta ise yaşlanan kuyt oynayacak.
    Sol kanatta ise Bruma ritmini bulursa her ne kadar gol atamasada ritmini bulduğunda 15+ asist yapacak bir oyuncu.
    Fenerbahçe'de Caner lig için çok iyi olsada defansif açıdan bence kötü ve yedeği Kadlec veya Hasan Ali.Bizim beklerin veysel-tarık-telles rotasyonlu oynayacağını düşünüyorum.
    + olarak bu sene kanat oyunu oynayacağız buda geçen seneki kitlenen maçları açabileceğimiz anlamına gelir.
    Ve bu sezonu oyuncularda çok önemsiyor ve hırslılar.Bu sene şampiyon olacağımız düşünüyorum ben.

Alternatif de fb'nin en iyi mevkisin orta saha bölgesi , o mevkide de Galatasaray'da selçuk-Melo-sneijder var demiş.

Sonra forvet hattında hiç rotasyonu yok demiş, (ki haklı ilk 11 oyuncuları hariç hücum hattında başka oyuncu yok ) üstelik Afrika kupası zamanı başı sırf bu yüzden çok ağrıyacaği aşikar !

1)Yaşlanan kuyt dünya kupasında final oynadı.En az 1 sene daha yüksek verim alınacaktır.Zaten yeteneği ile değil çalışma ahlakı ile burada.

2)Caner Galatasarayın tüm sol beklerinden daha iyi defans yapıyor, yedeğide Milli takımın 2. sol beki.

3)Forvet rotasyonu sadece 15-20 gün süre bizi zorlayabilir, o'da tüm oyuncularımızın takımları finale çıkarsa.Ayrıca hala transfer dönemi bitmedi ve adımız sürekli yerli forvetlerle geçiyor Aziz Yıldırım ne kadar yapmayacağız desede bir transferin geleceği ortada.Ayrıca forvet rotasyonunda Burak bile yetersizken Umuta mı bel bağlayacaksınız

4)Fenerbahçe ilk 11'i ve rotasyonu kesinlikle Galatasaraydan iyidir.Fenerbahçede Meireless-Webo-Emre/Alper gibi oyuncular girebilicekken siz kimi sokmayı düşünüyorsunuz?

5)Oyuncularınız daha bir gün önce resmi maçtan çıkan yedek ağırlıklı Honved ile oynarken hırs yaparken 3-4 gün önce 3-1'lik mağlubiyette nerdeydi?

1)Kuyt'un "iş ahlak"ına herhangi bir lafım yok, fakat 34 yaşına gelmiş bir futbolcuya "yaşlı" denilmesi pek abes karşılanilmamalı.Asıl abes olan 34 yaşındaki bir futbolcudan sezon boyunca istikrarlı şekilde katkı beklemek olur. (Burada hatırlatayim ki,Kuyt'un yedeği mehmet Topuz )

Normal şartlar altında eğer ligimiz uluslararası bir hakem tarafından yönetiliyor olsa , caner'in kart görmediği maç olmaz.
    Bu kadar sık kart görme potansiyeli olan bir oyuncunun iyi defans yaptığını (en azından gs sol beklerinden ) söylemek ibretlik bir durum.

3)yerli forvetin alınacağını sanmam. Alınırsa konuşuruz. Varsayimlar ile hareket etmek doğru değil. Hücum oyuncusu hususunda son derece alternatifsiz olduğunu görmemek için kör olmak lazım herhalde ! Hatırlarsaniz, ligin 2 . yarısı forvet hattınızdan birkaç oyuncu sakatlaninca ne kadar bocaladıginizi .Tüm fb forvetlerinden daha çok gol atan yetersiz (!) Burak kendisini sürekli geliştiriyor. Verkaclara vs. Girmeye başladı duvar olmaya başladı. Siz illa yetersizlik arıyorsanız ben de hızı ve kuvvetinden başka yeteneği olmayan emenike'nin yetersiz olduğunu söyleyebilirim.

4)meireles oyuna bile giremez bu bir. (Bknz : 5+3 ,- sow Diego emenike kuyt,alves-/hangisini çıkarıp meirelesi alacaksınız ? )
    İkincisi Bruma çıkar Amrabat girer, selçuk çıkar Yekta girer Hamit girer vs. Vs. Bizde rotasyonda sorun olmayacağı aşikar!

5)bu nasıl bir madde !
    Bu maddeyi önüme argüman olarak getirmeniz son derece düşündürücü ve bir o kadar da aciziyet belirtisi.

1)Kuyttan ne kadar verim beklediğimiz bırak bizi ilgilendirsin, bu adam hala dünya kupasında oynayabilicek kapasitede ise Selçuk gibi hakan gibi ağır vasıtaların olduğu ligde fark yaratır.

2)Gördüğüm en komik yorum Fenerbahçe maçlarını izlemediğin bu kadar belli ki, bu sene Caner sarı kartlık pozisyonlarla çok nadir baş başa kaldı.Ayrıca gsnin en iyisi melonun görmediği kartları ne yapacaz?

3)Ayrıca forvet almak için 2 tane transfer dönemi var bunda olmazsa yarı dönemde alırız, biz bile bu kadar gerilmiyoruz afrika kupası için sizin ki nedir acaba?Burak konusuna hiç girmeyecem siz ilk önce içinizdeki Burak düşmanlarına cevap verin ondan sonra bakarız Burak kendini nasıl geliştirmiş.Honvede 2 gol atmak olsaydı ohoooo

4)Meirelessi kimin yerine alacağımıza nede güzel karar verdin, yabancı sınırı olunca oyunu tutmak adına Sow-Diego gibi oyuncuları alıp Meirelessi sokamayacağız sanırım

5)Fenerbahçenin her türlü kadro planlaması sizi ilgilendirirken rakibimin hazırlık maçını konuşmamız mı abes oldu

• Bu feitanda galiba sizin bolumun sayili trollerden. Adam bizim bolumu trollemekten bikti tekrar sizin bolumu trolluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Gs bu sezon en fazla 4.olur

Sizi geçmesi kolay kafana takma

quote:

@
    ŞahinAbi
    : Klasik bjk taraftarı 5.hafta sonunda şampiyon olunca

sesleri kesilir
  • Zaten bazı gerçek taraftarların bildiği şeyler bunlar. Bruma'ya sakatlıktan yeni çıktı diyorsun seni dövmekten beter ediyorlar. Daha geçenlerde transfer haberleri konusunda Bruma topu götürüyor ama vuramıyor demiştim adamın biri bana ithafen "Diğer arkadaş için söylemiyorum ama bizim genel olarak bir tahammülsüzlüğümüz var..." gibi bir yorum atmıştı. Söylesen de kabul etmiyorlar etmek istemiyorlar, oyuncularımızı mükemmel sanıyorlar.

İnşallah hayırlısı olur bu sene bizim için.
  • quote:

tamam konu sahibi abartmışta sen sıvamıssın be dostum

• Futbolda defans önemlidir ama bizim ligte iş ileri uçta bitiyor. İleri hattın ne kadar iyi ve istekliyse puan alman kolaylaşır. Fenerbahçe hırsı, istediği ve ileri uçtaki zenginliği ile şampiyonluğu kazandı. Bir kere rakip takımda fb ve gs ile oynarken hafif bir tırsma yaşıyor büyük takımla oynuyoruz kafalarına yerleşiyor bu 10 yıl geçsede aynı olacak. Bu bir kere oyunculara moral oluyor top kontrolünü daha çok tutmaya çalışır büyük takımlar ondan sonra yaptığın atakların gol olma şansına göre iş gelişir. Biz çok gol kaçırdık geçen sezon fenerbahçe de son dakiklarda attığı gollerle kaptı şampiyonluğu. Yani ne olacağı belli olmaz kadrosu yedeği olmayan trabzon gelir şampiyon olur kimsede sesini çıkaramaz bu ligte.
  • Savunmaya en azından Rio Ferdinand'ı alsaydik iyi olurdu. Adam bedevaya QPR'ye gitti. Tecrübesi ile Semih'i de gelistirirdi. Kazma Bruma da yedek otururdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş laf bunlar lig başlasın herşey form işi

• 4 haftalık sampıyonlar da gelmıs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Gs bu sezon en fazla 4.olur

o zaman uefa'ya gidemezsiniz
  • Dostum Fenerbahçe'nin geçen yılki şampiyonluğunu sadece son dakika gollerine bağlamak çok ama çok yanlış. Geçen sene gerçekten çok iyi bir futbol oynadık.

Galatasaray'ın da ligin geneline bakıldığında çoğu maçında kayıp olduğunu da görmek gerek. Ayrıca o son dakika golleri de şans mı? Takımın isteğinin arzusunun son dakikaya son saniyeye kadar sahaya yansımasıdır o goller. Şans faktörü tabiiki var son dakikalarda ama gerçekten çok istekli çok arzulu bir takım vardı geçen sene sahada. Kaç gol attıysak atalım durmadan daha çok gol atmak için saldıran bir takım vardı. 4-0 dk 80 küsür hala saldırıyordu takım gol atmak için, bunu yıllardır özlemle bekliyorduk ve geçen sene ciddi anlamda çok iyiydi. Hele ki Aykut Kocaman gibi skor 2-0 olunca oyunu kontrollü devam ettiren bir hocadan sonra. Her ne olursa olsun büyük takımlar her zaman bol gollü skorlar, sürekli hücum futbolu ister ve Fenerbahçe bunun sayesinde geçen sene şampiyon oldu.

• bu forumda 10 yilda ogrendigim bir sey varsa o da senin gibilerin her yil ortaya cikip ayni argumanlar farkli isimlerle elestiri yapip galatasaray'in basarisi sonrasi ortadan kayboldugudur. dogru veya yanlis demiyorum, sadece hep ayni terane...

• Bu feitanda galiba sizin bolumun sayili trollerden. Adam bizim bolumu trollemekten bikti tekrar sizin bolumu trolluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

Bu feitanda galiba sizin bolumun sayili trollerden. Adam bizim bolumu trollemekten bikti tekrar sizin bolumu trolluyor.

Bir saat önce yazmışsın kimse iplememiş zaten. Amaç ne?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

5)bu nasıl bir madde !

1)Kuyttan ne kadar verim beklediğimiz bırak bizi ilgilendirsin, bu adam hala dünya kupasında oynayabilicek kapasitede ise Selçuk gibi hakan gibi ağır vasıtaların olduğu ligde fark yaratır.

2)Gördüğüm en komik yorum Fenerbahçe maçlarını izlemediğin bu kadar belli ki, bu sene Caner sarı kartlık pozisyonlarla çok nadir baş başa kaldı.Ayrıca gsnin en iyisi melonun görmediği kartları ne yapacaz?

3)Ayrıca forvet almak için 2 tane transfer dönemi var bunda olmazsa yarı dönemde alırız, biz bile bu kadar gerilmiyoruz afrika kupası için sizin ki nedir acaba?Burak konusuna hiç girmeyecem siz ilk önce içinizdeki Burak düşmanlarına cevap verin ondan sonra bakarız Burak kendini nasıl geliştirmiş.Honvede 2 gol atmak olsaydı ohoooo

4)Meirelessi kimin yerine alacağımıza nede güzel karar verdin, yabancı sınırı olunca oyunu tutmak adına Sow-Diego gibi oyuncuları alıp Meirelessi sokamayacağız sanırım

5)Fenerbahçenin her türlü kadro planlaması sizi ilgilendirirken rakibimin hazırlık maçını konuşmamız mı abes oldu

Yavv ne futbol cühelasiymissin sen arkadaş !
    Dünya Kupası'nda yeterince kendini zorladı,bu sezon fiziksel istikrarıni hep birlikte göreceğiz. He ayrıca selçuk gibi yetenekli bir futbolcu ile kuyt'ı kıyaslamak da komik ! He bu arada bir futbolcunun atletik özellikleri ile fiziksel durumunu bir tutman da ayrı bir bilgisizlik.

Yahu caner'in iyi savunma yaptığını nasıl söylersin aklım almıyor . yetenekli bir kanat oyuncusu caneri çok zorlar. Milli maçı dahi hatırlıyorum,kuzey irlanda maçı idi sanırsam. Sağ kanat oyuncusu o maçta nasıl oynamış maçı tekrar izle, anlarsın. Caner gibi her türlü faulu yapan bir adamın maçları en az sarı kartla bitirmesi gerekir. Yaptığı bazı müdahalelere faul çalınmamasina rağmen toplamda 57 faul yapmış caner.Bu rakam Fenerbahçe'de en yüksek faul rakamı demek . Sanırım bu istatistik bazı fikirler veriyor bize.

Yahu ne burak düşmanlığı ?
    Galatasaray'ın taraftarı Galatasaray'ın oyuncusuna düşman olmaz. Eleştiri düşmanlık değildir.
    Burak sürekli kendini geliştiren bir oyuncu.en iyi yerli forvet. Ligdeki forvet sıralamasında ilk üçe girer. Burak'i neden eleştiriyorduk,çünkü Pivot santrfor görevi göremediği için. Ama son mancini ve Prandelli döneminde bunu yavaş yavaş yapmaya başladı, hava topu indirme haricinde yapabiliyor yani. Hiçbir futbolcunun muhteşem olmasını beklenemez.
    Ben derim ki öyleyse ;
    -emenike hızı ve kuvveti haricinde yeteneği yok.
    -kuyt kalas
    -sow sol kanatta berbat
    Gibi gibi pekçok argüman sıralayabilirim.
    Ama futbol bu değil.Siz futbolcu neyi iyi yapıyorsa onu kullanacaksiniz.Kotu özelliklerini sayarak futbolcu yerilmez ve yetersiz olduğu söylenemez,eğer öyle olsaydı bugün messiye " hava toplarına hakim değil " gibi mantıksız bir eleştiri getirebilirdik mesela.

Evet fenerbahçe'de sol kanatta oynayan oyuncu sow'un yerine on libero meirelesi alarak sola çekersiniz artık, sizden beklenilebilir de Ersun Yanal yapmaz herhalde

Konu zaten fenerbahçe idi. Dediniz ki " Son şampiyonu resmen linç etmiş ". Yani konu fenerbahçe. Ben de fenerbahçe üzerinden tartışma açtım, Galatasaray'ın hazırlık maçlarını bana karşı kullanmanız aciziyet , esaret , çaresizlik belirtisi olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahinAbi

En son Brezilya şampiyon diyordun, valla sevindim açıkçası böyle bir şey yazmana.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.