Şimdi Ara

Favori Applicationlarınız Neler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konu açıldıysa hemen silinsin ben göremediğim için böyle bir konu açmak istedim.

3G S kullancısıyım , ilk iphone um 3-4 gündür beğendiklerimi yazıyım böylece güzel bi paylaşım olur diye düşünüyorum...

1-iPower --> PowerFM in bir uygulaması , Oldies - Rock gibi seçenekler mevcut isteğe göre dinliyebiliyorsunuz...

2-Papertoss --> Ofis ortamında çöp tenekesine buruşuk kağıt sokma oyunu oldukça zevkli tavsiye ederim...

3-iRevolver --> 6 Patlar tabancayla Rus ruleti oyunu

4-Nimbuzz --> MSN - Skype gibi messenger programları çalıştırabilen oldukça güzel bir uygulama

5-Zippo Lighter --> Adı üstünde :)

6-Facebook

7-Free Translator -->Neredeyse bütün dilleri birbirine çevirebilen program

Dediğim gibi çok yeni olduğumdan şimdilik bu kadar , sizin tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haimow -- 11 Ağustos 2009; 0:40:32 >

• cycorder - ibluetooth - memoryinfo(olmazsa olmaz) - facebook - isoda - ibeer - ebuddy - ihurriyet - crash kart - BIA - Worms - Real Racing - Guitar rock Tour - NFSU - The Sims 3 - Resident Evil4
  • Liste kabarık ama önemli olanları yazayım;

SlovoEd (Tr-En,EN-TR sözlük)
    Camera Zoom
    CameraFlash
    Flashlight (Fener)
    Bejeweled2
    Bloons
    iCopter
    Labyrinth (yazmaya gerek yok ama )
    Rope'nFly
    Paper Toss World Tour
    Okey
    TictacToe
    Flight Control
    Worms
    iShoot
    Penguin 1-2
    MX Mayhem

• @Gladboy

Bejeweled 2 nin Source adresini biliyorsan verir misin?
  • arkadaşlar çok kısada olsa ufak bilgiler versek programlar hakkında daha yararlı olur sanırım
  • Cycorder-fieldrunners-real racing-
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLyMaymun

@Gladboy

Bejeweled 2 nin Source adresini biliyorsan verir misin?

cydia.hackulo.us

bende sadece bir tane source var tüm appler sorunsuzca çalışıyor.
  • Brain tuner : süper eglenceli bir zeka oyunu
    kanondrum: bateri çalma uygulaması
    Nervsounds: gıcık sesler :)
    Oldbooth: resimlere montaj programı
    Ibeer: Bira animasyonu
    Build a lot: sürükleyici bir inşaat oyunu
  • Arkadaşlar bu kadar uygulama ve oyun saymışsınız da bunların bir kısmı paralı. Jailbreak edilmiş bir iPhone 3G kullanıyorum ben ve yeni aldım. Acaba jailbrekli olduğu için bu paralı oyunları bedeva yükleyebiliyor muyuz. eğer yükleyebiliyorsak nasıl yapacaz itunes ile mi olacak.
  • migren,

jailbreak li ise direk telefonundan cydia veya ıcy yazan programa gir.Orda search var ordan arat.Tabii biraz source (internette dosya kaynağı olan siteler) lazım. Cydia nın içinde de source siteleri var,ordan girip bazılarını yukleyebilirsin.Sonra da programı aratırsın.

Benim bildiğim bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.