M

Onbaşı
02 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

Ps3 ü 32B651e bağladığımda 1920 60hz çözünürlük otomatik geliyor. Fakat 1080p de oynanabilen NBA2K10 oyununu takıp oyunu başlatınca çözünürlük hemen 1280 60hz e düşüyor. Yani Full HD oynayamıyorum oyunu. Sorun nedendir acaba, 32inch olmasından mı yoksa benim eksik yaptığım bişey mi var.
Şimdiden teşekkürler.

Not: Soruyu yanlış yerde sorduğumu sonradan farkettim ama en azından bu da yeni tv alacaklar için bi tecrube olur
Arkadaşlar bazı yurt dışı cihazlarda aşağıdaki resimdeki gibi iPhone arama ekranı gördüm. Yani altta kullandığımız duvar kağıdı, üstte de aranan kişinin ismi ve fotografı yanyana çıkıyo bu nasıl yapılabilir bir yazılımı mı var acaba merak ettim. Benim iPhonumda arayan kişinin fotografı üzerinde telefon menusu görünüyo da.Bu görüntüyü hiç sevmiyorum.
Yardımlar için eşekkürler.

Merhaba arkadaşlar
Şebeke problemi nedeniyle Genpa teknik servisine verdiğim iPhone umu garanti kapsamında değiştirmeye karar verdik fakat elimizde cihaz yok dediler. 2hafta sonra yurtdışından cihaz gelecek dediler ama bugün tam iki hafta doldu gelen giden yok ne diyorsunuz sizce ne yapmam lazım
Arkadaşlar LG 503SH ev sinema sistemi kullanıyorum. Acaba X264 FORMATIYLA Riplenmiş HDrip filmleri oynatıyor mu LG sinema sistemleri deneyen var mı? Mkv formatını oynatmadığını herkes biliyor ama...
Teşekkürler
3 gün önce fiyattaki büyük avantaj (200ytl) nedeniyle HP Color Laserjet 2600N aldım arkadaşlar. Fakat içinden USB kablosu çıkmadı. Ben de gidip USB kablosu aldım. Yazıcıyı tanıttığımda worddan küçük boyutlu belgelerin baskısını alabildim fakat büyük boyutlu bir fotograf (4-5mb) bastırmak istediğimde yazıcıdan hiç cevap alamadım. Tık bile demedi. Daha sonra aldığım USB kablosunun 1.1 olduğunu farkettim. Gidip USB 2.0 kablo aldım bu sefer ama onunla da bi türlü yazıcıyı tanıtamadım USB 1.1 kabloyla tanıyor ama 2.0 kabloyla tanımıyor. Yazıcımın özelliklerine baktığımda 2.0 destekli olduğunu okudum. Sorun ne olabilir Format atıp 2.0 kabloyla tanıtsam nasıl olur sorun bu mudur acaba?
http://www.estore.com.tr/EStore/Products.aspx?catalog=BilgisayarVirtual&productid=EL45363(51000000)
Arkadaşlar bu sitede Lacie 500gb HDD 167 YTL baya uygun geldi fiyatı da bi dezavantajı mı var benim bilmediğim onu soracaktım.
Merhaba arkadaşlar
Yeni aldığım Samsung 32r81b LCD tv mi VGA kablo ile Laptoba gayet güzel bağladım fakat doğal olarak ses laptoptan geliyo. Sesi de TV ye aktarmak için ne yapmalıyım. Laptop umda S/P DIF çıkışı mevcut. Optik kablo mu almalıyım?
Arkadaşlar bu hafta LCD TV alacağım ve iki model arasında kaldım. Aslında gidip direk Samsung alacaktım ama teknosa kafamı karıştırdı.
Samsung 32 R81B 1950 YTL BAYİLERDE
Sony KDL 32 D2600 2099 YTL TEKNOSADA...

İki modelden hangisini tavsiye edersiniz Dijiturkün SD yayını ve DVD için.
Şimdiden tşkler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 58
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 20.864 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.