Şimdi Ara

FATURASIZDAN FATURALIYA-TT-10 GB-1000 DK-1000 SMS=29 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
31
Favori
126.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu teklif için aradılar az önce ama sormayı unutmuşum. Benim paketin bitmesine daha 20 gün var bu paket yenilenirken yüklediğim para havaya mı gidecek? Faturaliya aninda geçecek çünkü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulamadan bildirim gelmişti onay vermedim birdaha da gelmedi

• kimyagERdem kullanıcısına yanıt
    Benim de paketin bitmesine 20 gün var. Dün arayıp sordum. Maalesef geçince dakika internet aktarımı olmuyormuş, eski paket direk yanıyormuş. Bu yüzden geçemeyeceğim. Paketin belirli bir bitiş tarihi de yok. Paket bitişine kadar bekleyeceğim eğer hala geçebiliyorsam geçeceğim.

• Uygulamayı silin, yeniden kurun, gelir, ben bir kaç kere denedim olmuştu.
  • oguzhan441907 kullanıcısına yanıt
    O zaman 29 tl olmasının bi anlamı yok bizim için. Eski paket yandığı için bizim yeni paket 33-34 tl civarına gelecek. Selam söylesinler

• Twitterden msj attim faturalıda 10 gb icin arayin beni diye gelen msj da abone alimi durdu dedi. Ama hala arananlar var. Cakallara giydircem twitterten birazdan

• Geçiş yaptığım taktirde 26sinda fatura kesimi oluyor, 7 günlük için gün bazlı mı paket bazlı mı ücret öderim? Mh paketi bitirirsem tam ücret, az kullanırsam ona göre az ücret ödeyeceğimi söyledi de bi ücret endeksi biseyi yok saçma geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer-1907 -- 19 Kasım 2017; 12:29:0 >
  • beyler kampanyanın linki varmı?
  • Mesajım bulunsun

• TT mobil uygulamayı indirdikten sonra giriş yaptığımda bu tekifi sundular onayladım bakalım 29+1.8 telsiz ücreti gelmesi gerekiyor değil mi?

• Kaç yıldır faturasız kullanıyorum bir bana gelmedi bu teklif mt aradığımda size uygun değil diyor, kim belirliyorsa bana uygun olup olmadığını hey allahım ya

• bimcellden geçen var mı arkadaşlar , varsa nasıl geçtiğini söylesin bir zahmet
  • Bu fiyatlar iyi ama dip degil, gordugum en iyi fiyat 20 gb internet 1,7 TL + 1,8 TL telsiz ucretiyle aylik 3,5 TL

• Hala geçilebilir mi bu tarifeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Kaç yıldır faturasız kullanıyorum bir bana gelmedi bu teklif mt aradığımda size uygun değil diyor, kim belirliyorsa bana uygun olup olmadığını hey allahım ya

Sonunda mobil uygulamaya girince sağda hediye paketi işaretine basınca çıktı bu kampanya hemen girdim, ayda 31.5 tl çıkıyor, 2 günde geçtiniz mesajı geldi, mükemmel.

Teşekkürler Türk Telekom

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Hangi uygulama bu hocam ismi ne tam olarak

• hasgs H kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmob.AveaOIM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24.

Hala geçilebilir mi bu tarifeye

hocam ben de 10 gün falan önce faturasızdan faturalıya geçmek için MH aradım hiçbişey teklif etmediler
    bayiye gittim, bayi de 4gb teklif etti 25 tlye

türktelekoma iletişim bölümünden yazdım faturalıya geçmek istiyorum bayi ve MH bana yardımcı olmuyo diye
    3 gün önce aradılar, 10 gb tarifeyi teklif ettiler 29 TL ye geçtim
  • bende 13 gün önce nmt ile faturasız dönüşen 4gb paketini almıştım. 3 gün önce aradılar bu tarife için. onay verdim.ocak ayında nmt yaptığım için bu sene telsiz kullanım vergiside çıkmıyor.29 tl ye göre çok iyi tarife.1-2 ay sonra ekstra taahhüt vererek indirim almaya çalışacağım.

• zaltun kullanıcısına yanıt
    Telsiz vergisi bende senin gibi düşünüyordum ama çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.